Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Valdis Freimantāls
30. martā 12:03
Visiem Latvijas iedzīvotājiem ir jazina patiesība par Jāņa Pauļuka gleznas izzagšanu 1993. gada 18. februāra naktī no Rīgas Latviešu Biedrības! Komunistu un čekistu teroristu banda līdz šim (jau 26 gadus) nav saukta pie atbildības!
Valdis Freimantāls
30. martā 12:05
Par šo NOZIEGUMU lasiet manu rakstu WWW Tautastribunals.eu. Mosties, celies, strādā!
Rodžers Špakovskis
30. martā 14:27
Valdi Freimantāl, kretīn, beidz spamot! Nemitīgi viens un tas pats- lasiet manu rakstu! Tu, mauka, kaunu pazaudējis esi, dirsā savu rakstu iebāz! Maita tu tāds, pat interesantā rakstā par, visai izcilo gleznotāju Pauļuku, tu, kuces dēls, pamanies sevi pareklamēt? Ej dirst!!!
Everts Ojars
30. martā 15:22
...jeb arī mocietis, bet bez spīduma : kad Pavļuks, pie Muzeja pagrabtelpas durvīm uzrunāja :) "manu personību" bez šaubīšanās atvēru sirdi un maku - jo vīnā ir patiesība ...mana misija beidzās dzīvoklī pie kundzes, starp bildēm un akmeņiem, kura teica, ka ir pienācis mums laiks šķirties ...
Everts Ojars
30. martā 19:31
jeb kuslais pletīzeris >citām kundzēm - tā bija mana dvēseles ticības misija un ... kura aizkorķējās mākslinieka Pauļuka mājvietas istabā, pie VIŅA kundzes, starp gleznām un akmens tāliem ...:)kad man lika saprast, ka laiks doties prom
Valdis Freimantāls
31. martā 12:59
Rodžeram Špakovskim jāzina, ka Jāņa Pauļuka glezna tika izzagta no Rīgas Latviešu Biedrības un ir mans īpašums! Kādēļ Špakovska kungs tik ļoti aizsargā zagļu bandu un teroristu grupējumu? Vai nav vienkāršāk izlasīt patiesību WWW Tautastribunals.eu? Linards Grantiņš iesāka Latvijas valsts neatkarības atgūšanu - dibinot Helsinki 86. Par šo varonību viņš ir saņēmis bezgalīgas ciešanas! Kadēļ tāds naids pret Helsinku 86 patieso informāciju?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi