Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
210 komentāri
Sakārtot:
Duuna
22. martā 06:11
Ja tas ir normali,katram sava izvele.Pat bibele ir teikts...labak ,ka cilveks viens.Radit bernus,tas ir viens,bet dzivot kopa un juksaties,tas ir cits.katrs dzivo atseviski,un bernu audzina kopeji,atbilstosi grafikam.Vislabakais variants.Apsveicami.
LIEPĀJNIEKS
22. martā 06:32
Neatdosim sēklu kulakiem!Vēl labāk noraut kulakā un apest ,būs nopisies un pāēdis!
x
22. martā 06:49
Man jau sen ir attiecības ar manu kompi. Viņš nekad neprasa stulbus jautājumus- kā man iet?, viņš netarkš pa telefonu un nekrīt uz nerviem. Ja man būtu iespēja aprecēt kompi, tad es to labprāt izdarītu.
Eķis(p)
22. martā 07:04
nu zilie taču, tā saucamie pederasti (dzejnieka vārdiem runājot)
viedais
22. martā 07:04
Tu esi vientuļš, vai tu esi brīvs? Izvēle ir katra paša ziņā. Atkarībā no šīs izvēles arī veidojas tas cik veiksmīga ir tava dzīve un cik labi tu jūties.
:)
22. martā 07:12
Es, vīrietis 32 gadi. Nedzeru, nesmēķēju, skrienu, eju uz svaruzali. Gribētu atrast līdzvērtīgu partneri(kurā arī kaut cik aktīvi dzīvo un nav kaitīgu ieradumu). Bet nezinu kur meklēt. Nekādi nevaru atrast. Draugi saka, ka esmu pārāk izvēlīgs.
Fakts
22. martā 07:17
Bieži vīriešu vientulība saistīta ar bailēm uzņemties atbildību par ģimeni. Neērti taču !
Vineta
22. martā 07:43
Ja masu mēdiji neteiktu priekšā kā ir jādzīvo, tad būtu daudz mazāk depresīvu un vientuļu cilvēku
Eva
22. martā 07:58
Man ir 31. Nedezeru, nepipeju, sportoju. 169,59 augums, simpatiska, jauka, aktiva. Gribetu atrast lidzvertigu partneri. Nekadi nevaru atrast. Cik zel, ka Latvijaa ir daudz vairak normalu meitenu neka normalu puishu.
Juhans
22. martā 07:58
Dabā neviens vīriešu dzimuma primāts nedzīvo kopā ar sieviešu dzimuma primātieni un viņas daudzajiem bērniem. Viņi satiekas, kad mamma vēlas un pēc tam uz kādu laiku vecim ir miers.
ha hā
22. martā 07:58
šie ir klasiskie prostitūtu klienti,visām sievietēm patīk tava nauda,viss pārējais ir tikai la la la,tad labāk dzīvi dažādot, par to(seksu),maksājot mazāk ,bet iegūstot vairāk.
:))
22. martā 08:18
Nu es pēc šķiršanās ar savu vīru ar ikdienā mājās vairs negribu nevienu vīrieti. Bērni pieauguši, tiem savas dzīves, lai gan ļoti bieži satiekamies, braucam kopīgās ekskursijās, bet pēc tam man vajag vismaz nedēļu vientulības. Seksam ir patstāvīgs vīrietis jau daudzus gadus. Bet viņš ar šķīries, bērni pieauguši un arī ikdienā patīk vientulība. Man te viens brūtgāna uzradās, sāka man stāstīt kā dzīvosim kopā, kā brauksim atpūtā, kā, kā, kā...es pēc tādiem kā aš nobijos no domas vien, ka man būtu ikdiena jāpavada ar vienu vīrieša cilvēku. :)))
to x
22. martā 08:19
tagad taču robotu tehnoloģijas strauji attīstās. Drīz mēs te diskutēsim par to, cik nopietni jāuzņem attiecības ar kibeoirganismiem un vai drīkst ar tādiem oficiāli dibināt ģimeni :D
Konrads
22. martā 08:19
Cilvēki ir palikuši pārāk izvēlīgi un sagaida nez kādus brīnumus no citiem, bet ja komplektā nāk liels naudas maiss, tad gan viss ir kārtībā un nav nekādu problēmu
Jons
22. martā 08:21
Laban apnemt sievu velak, ne simtreiz skieties un preceties. Luk tas nav normali .

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi