Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
Salvis Dišlers
14. martā 16:09
Jā, Žēl ka tā, un lai Dievs viņai palīdz! Bet - kā piemineja iepriekšējais komentetajs - videjais Latvijas bāleliņš visā mūžā nekad nenopelnīs 300 tūkstošus, ne arī atlicinās biļetei uz ASV vai Indiju vai vīzai uz Krieviju.... tāda nu ir realitāte.... ja mums kaut kas tāds gadīsies - tad, bye, bye...
Ragnars Spiciņš
14. martā 16:20
Manas sievas tēvs aizgāja mūžībā vien 44 gadod , 3 nedēļas atpakaļ no vēža. Vai kāds palīdzēja? Vai kasjauns bija raksts par to , ka jāpalīdz un jāziedo? Lūdzu šovbiznesmeņi , miljonāri , deputāti , sportisti utt... sava veselības ārstēšanu sedziet no savām kabatiņām , jo mums tak nekā nav. Tie kuri ziedos būs pensionāri un paši ziniet kā viņi Latvijā dzīvo vai pareizāk teikt - iztiek! Kautvai paskatieties uz Ušakovu. Rīgas maratonā noğība , sieva palūdza ziedot .. pēc izveseļošanas nostājās atkal ierindā pie lielās cūku siles!
Ingūna Ābrama
14. martā 16:41
Viņa jau gadus 15 dzīvo ASV.
Linda Trautmane
14. martā 18:40
Nu šitā jau ir bezkaunība manuprāt. Ja cilvēks izlemj dzīvot valstī kurā nav universāla veselības sistēma un kurā dominē privātais sektors, tad jāzina, ka cenas ir nesamērīgi augstas un uzpūstas un ir NEPIECIEŠAMS iegādāties apdrošināšanu. Ja tas nav izdarīts nu tad neviena nav vainīgs un atbildīgs par to, lai nomaksātu nepamatoti augstos rēķinus. 300,000$ ir milzīga summa ar ko ir iespējams palidzet daudz, daudz vairāk cilvēkiem šeit pat Latvijā.
Ina Rudbaha
14. martā 18:52
nu es jau vairākas reizes esmu teikui..tie kas strādā ārzemēs uzskata mūs,kas paliku;si Latvijā...uzskata par muļķiem..ka mēs strād'jam par mazo aldziņu un eksistējam šeit..bet līdz ko kāds ārzemēs nomirst..saslimst..vai vēl kas..lūdzu ziedojiet...mums nelaime..bet prasiet lai jums ziedo tie kas dzīvo tai valstī kur stŗādājat un maksājat nodokļus.Es labāk ziedoju dzīvnieku patversmei..nevis šiem cilvēkiem.
Rodžers Špakovskis
14. martā 20:08
Nezinu tādu Soho un zināt negribu. Bet vienkāršs jautājums- ko cilvēks (viens komentā teica, pat 15 gadus) dara Amerikā? Izklaidējās? Jo, ja strādātu, būtu apdrošināšana! Un, sorry, kad nopisās ar purnu pa priekšu, latviešiem ir jāsamet 300 000, gandrīz trešdaļa miljona??? Jūs ko, glupais skuķis? Apdauzīta, tas ir fakts. Nu vāks. Skuķis nestrādā, gadiem jautrojas jeņķos, bet tad, kad kaut kas notiek, tad- tautieši, sametiet trešdaļu miljona!!! Nu i nahuj!!! Par tādu naudu var izārstēt simtiem latviešu bērnu, tos, kuriem tiešām palīdzība ir nepieciešama! Ak tu mauķele tāda, nudien zlobu uzsita. Jopcik, trešdaļu miljona sagribēja? Tās kuces dzīvsvars, ar visiem orgāniem, nemaksā vairāk, kā desmito daļu no summas, ko viņa grib. Ziniet, es ziedoju naudu, bet, ja atzīstu cilvēka problēmu par pamatotu. Šajā gadījumā? Nekādā vīzē, jeņķos dzīvoji, prasi jeņķiem, viņu ir daudz.
Lana Sergej
14. martā 20:38
Rodžer! Tev ir izvēle(kā arī pārejiem,kas raksta nesmukumus),ziedot vai nē. Es Ingu zinu gadus 15,vairāk,klasesbiedrene,draugs,viņa ir cilvēks ar lielo burtu,pareizi audzināta,liels paldies vecvecākiem,nekad neatteica palīdzību,NEKAD. Ir notikusi liela nelaime,par apdrošināšanu nezinu,bet cilvēks ir strādājoš un ar skaistu Dieva dotu balsi. Atkārtošos,Jums ir izvēle,ziedot vai nē,bet nekādā gadījumā nespļaujat indi būdami bez informācijas par cilvēku,ka nesanāk pašam sev mēlē iekost!
Rodžers Špakovskis
14. martā 21:27
Lana Sergej, jocīgs gan tavs vārds. Es sapratu, ka viņa ir labi audzināta Latvijas vista. Nu, un? Nauda 300 000$, nešķiet par daudz? Lai ved to apdaudzīto uz Latviju, mums ir labi ārsti. Jeb, kaut vai uz Vāciju, te arī ārstiem ne vainas nav. Un noteikti tas nemaksās trešdaļu miljona. Tak lai iekrauj to meitieti lidmašīnā un uz Eiropu! Te ir citas cenas. Un, Lana Sergej, iedomājies, es Vācijā strādāju, ne izklaidējos, tātad man ir apdrošināšana. Un, ja nedod Dievs, kaut kas ar mani notiks, ārstniecību apmaksās apdrošinātājs. Arī sarežģītas operācijas. Un nevajadzēs man streļīt naudu!
Rodžers Špakovskis
14. martā 21:35
Smieklīgi, Lana Sergej, nu sorry, nu jej bogu, tu transpersona esi? Tak pārņirgties var.
Rodžers Špakovskis
14. martā 22:34
Es vēlos atvainoties par tiem vārdiem, kādos to meiteni saucu. Vienkārši dusmu uzsita. Bet, pārējo teicu pareizi.
JĀZEPS DŽEDAJS
14. martā 23:40
Jā nu tā tagad ir tāda izplatīta prakse metode ...Vāc naudu Un tur ASV dzīvo un kāpēc nestrādā Un tad uztur 2 divus suņus KAJS un KORA Tas vis tāds murgs NAV naudas bet ir 2 suņi Katrs dzīvo Bet te iznāk ka man ir LATVIJĀ jāmaksā nodokļi Jāstrādā Un jāziedo lai uzturētu PUHOVAS jaunkundzes 2 suņus Nāk smiekli Un tomēr laikam tas ir murgs Un tiek meklēti muļķi kas uzturēs PUHOVAS jaunkundzes suņus ...
Guna Jasko
15. martā 00:30
Esmu skumji šokèta par latviešu žulti...Kàds sakars -kur, kapec un kaa notika traumas?!Veselību jaunajai sievietei, ir šausmīgi, ka tada nelaime notiek... turklāt esot USA, jebkur ārzemēs un jebkura nelaime ir ljoti bedigi. Lai tie žultainie dabū pretī precīzi to, ko deklarè te. To gan no sirds novēlu.
Sandra Kopštāle
15. martā 08:52
Guna Jasko! Cik noziedoji? Atceros Soho.Dazus mēnešus padzivojas pa ,,Talantu fabriku,,,īpašu talantu neparādīja un aizlaida uz Ameriku.Figu tev- Latvija! Cik noziedoji???
Eline Byron
15. martā 09:26
Kaut kā neredzās ne Reinika, ne citu šitās bezkaunības šārētāju vārdi ziedotāju sarakstā... :D Sāciet ar sevi, bezkauņas !
Ingūna Ābrama
15. martā 18:26
Pēc raksta var saprast , ka trauma ir iegūta izklaides braucienā un zinot ASV medicīnas izmaksas trauma nav liela , jo par trijām uzliktām šuvēm un ieģipsēšanu bez apdrošināšanas tika piestādīts reiķin 25000 dollāru.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi