Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
83 komentāri
Sakārtot:
pff
14. martā 05:59
Izklausās pēc kolonijas,nevis aprūpes centra.Varbūt darbā der pieņemt vīrieš kārtas pārstāvjus?Noteikti respekts būtu cits.
Godīgā
14. martā 06:19
Pilnīgi piekrītu. Iestādes slēpj patieso situāciju. Bet tas palicis no padomju laikiem. V Ja ir šādi bērni bērnu namā, ir ļoti grūti pasargāt foršos un labos bērnus.
VIJA
14. martā 06:30
vairāk ticu bijušai darbiniecei, jo mana paziņa ,kura strādāja citā tādā iestādē ,stāsta līdzīgi
Hugo
14. martā 06:30
Ar šadu audzināšanas pieeju šī paaudze būs pilnīgi norakstīta priekš pilnvērtīgas sabiedrības. Tad kad šo bērnu tiesību un visatļautības ieviesēji attapsies kādus sū.. ir sastradājuši jau būs par vēlu. Nākošais etaps būs kad šadu jaunieti tiesās par noziegumu, kir izdodot jautājumu, kādēļ tu tā izdarīji? Atbilde būs.. A man tā gribējās! He he he.
GG
14. martā 06:37
Iestādes vadītāja Šarikova.. Zīmīgi.
Tas ist pizdohen
14. martā 06:40
Pastalas, gribēja brīvību, demokrātiju , visatļautību nu dabūjāt jau 30 gadus,kāds ir gala rezultāts,visu esat sapisuši. Ļoti viegli ir visu norakstīt uz padlaikiem,bet ja atklāti,tad bija labāk.
Lidija
14. martā 06:40
Arī ticu bijušajai darbiniecei. Tā vēstule, ko uzrakstīja it kā esošie darbinieki , izklausās pēc sacerējuma, gan jau direktores roku darbs. Vajadzīga pārbaude!!!
Ija
14. martā 06:45
Strádáju skolá un man arí ir bijusi tá"laime" strádát ar šádiem bérniem.Šiem bérniem ir apvainojums uz visu pasauli par to dzívi,káda ir viņiem izveidojusies.Skaidrs ir viens,ka viņu dzíves ir izkropļotas pašos pamatos-viņi jau mátes miesás ir bijuši negribéti. To ko viņi spéj atļauties,to neglábs nekáds míļums un jauná vértíbizglítíba,bet gan stingra páraudzinášana.Diemžél arí vírieši.
!
14. martā 06:53
Ko var gribēt no bērniem, ja viņus ražo negribētus, pabalstu dēļ. Pat turīgie skaita un rēķina pabalstus. Vai šiem vispār vajag bērnu, nē, tikai naudu.
Q
14. martā 07:13
Izskatās, ka vadītāja ar pienākumiem galā netiek. Tāpēc tāda stratēģija-notureties krēsla. Un jau sen institūcijas vairāk bērnam tic, ne pieaugušajiem. Un bērni nav muļķi, izmanto to. Ir jābūt disciplīnai. Esmu saskāries ar bērnu nama bērniem, viņiem tur tiešām ir reāla kolonija, kurā izdzīvo stiprākie. Žēl, ļoti žēl. Bet ielikt rāmjos var pieaugušie, kaut vai uz nakti atslēdzot netu. Pašiem bērniem piedalīties dažādos darbos, ko bērni reāli, ģimenē dara. Šāda iestādē aug vosatlauta patērētāju sabiedrība. Bail.
Domāju,ka
14. martā 07:24
Vajag likvidēt to iestādi un bērnus integrēt ģimenēs un parastajās skolās. Tas taču tik vienkārši- Adamovu likvidēja, jo redz Rēzeknes novada auni saredz tajā ēkā pielietojumu. Bet ne vella nesaredz šo bērnu dzīves un likteņus. Dzīve jums atspēlēsies!!
Maestro
14. martā 07:24
Tas jau ne tikai tur. Māte strādāja tādā pat iestādē citā vietā. Situācija tāda pat. Bērniem ir atļaut viss.
T
14. martā 07:34
Киев полицай шлюха. https://youtu.be/rpCdcIiFi3A
Lauku paps
14. martā 07:41
Tad kad šo bērnu tiesību un visatļautības ieviesēji attapsies kādus sū.. ir sastradājuši jau būs par vēlu. --------------------------------------------------- Hugo, tur nevienam nav jāatopas. Neaizmirsti, ka uz pilnu klapi iet vaļā hibrīdkarš un likumi pretinieku valstīs apzināti tiek sačakarēti. Viss sākas saeimas ēstuvē. Lielā mērā tur top Latvijai kaitīgie likumi.
dainis
14. martā 07:44
Vairak ticu bijusajai darbiniecei nevis prieksniecibai. Tas ir visur ta. Vadibai, ka tik notureties sai kresla. Bernus vini nemil, tikai naudu! Berniem parak liela vala dota, sie ne no ka nebaidas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi