Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Bij te reklamēta lāču torte
13. martā 14:06
ar valriekstiem.It kā no vislabākajiem produktiem,ekoloğiskajiem,dabīgajiem,bio.Tad nu sakārdināja,aizgāju uz lāču veikalu,grasījos jau nopirkt divas tortes,dažādas.Tik vien ka pajautāju kastīti paskatīt,sastāvu izlasīt.Un BĀC ...!!!! kā tad,dabīgie,...ka tik ne tā! Atkal kārtējais čakars,....jo lasu...PALMU TAUKI,daļēji hidrogenētā palmu eļļa(VISKAITĪGĀGĀ TRANSTAUKSKĀBE),emulgatori,e-vielas.....Īsāk sakot.....NEIEKRĪTAT !!! Šie lāči...ir sūdulāči,visīstākie. Vai nu uzskata cilvēkus par idiotiem,vai nu paši tādi ir,jo ļoti zaudē klientus,kuri lasa sastāvu.
Ko
13. martā 17:14
Biju ejskursija ar 5 gadus veciem berniem. Ceha radio skaneja taa, ka gidi dzirdet nevareja. Kastes bija saliktas taa, ka pari redzet vareja tik pieaudzis cilveks. 3 berni tika starp kastem tuvak... bedigi. No ekskursijas laika visilgak gerbamies un rokas mazgajam.
vietējais
13. martā 18:49
Vienu reizi nopirku viņu cepto rupmaizi, ēst jau varēja, bet lai to sauktu par labu, nu nē. Tagad pērku tikai "Liepkalnu" rupjmaizi, tā tiešām ir kvalitatīva pagaidām.
Fufelis
13. martā 19:32
Visi tie maizes kombināti - lāči, liepkalni, ķelmēni ir un paliek plaša patēriņa prece par dārgu naudu. Gribi kaut ko reāli labu, tad vai nu cep pats vai pameklē nelielas ceptuves. Piemēram kaut vai tā pati Salas maize.
888
13. martā 20:01
Man lāču maize negaršo, pat nezinu kāpēc
Lea
13. martā 20:14
Nu ļoti "DABĪGA" " Lāču" šokolādes kūka!!!!! Palasiet sastāvu! Dabīgums tur klāt nav stāvējis.
Juhans
13. martā 22:10
Lāči paši to neēd un atdod cilvēkiem.
Lāču nedraudzene
14. martā 13:29
Agrāk Lāču maize ļoti garšoja, diemžēl, pēdējos gados kvalitāte palikusi slikta. Liek klāt arī ļoti daudz cukuru. Nedzīvoju Latvijā un droši varu teikt, ka Lāču maize nu jau garšo tāpat kā eiropas maize t.i. nebaudāma, sasaldināta. Nemaz nerunāju par E vielām. Diemžēl arī Ķelmēni iet to pašu ceļu.
>:-)
15. martā 07:30
Šķiet, par daudz izreklamēta. Ka tik nav labāk, jebkuru rupjmaizes ķieģelīti ēst, tur vismaz "sastāvdaļu" , minimums :D

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi