Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Asais Pipars
13. martā 07:19
Kolosāla profesija, puisis no tv ekrāna.... bet muļķu zemē, sabiedrības krējums ir tv sejas, blogeri un influenceri. spriežot pēc intervijas garuma, Klintsons ir latvijas lepnums, kurš ir radījis latvijas nokia un to veiksmīgi eksportējis pasaulē, popularizējis latvijas vārdu un nopelnījis milionus. Nu un tagad, pienācis lauks mega garai, tautu iedvesmojošai intervijai ar spēcīgu personību. Bet no mana dīķa skatoties, Klintsons ir veiksmīgs laika ziņu nolasītājs, neveiksmīgs viedokļu raidījuma vadītājs un sevi ļooooti mīlošs čalis.....
Inga Žabaļuna
13. martā 09:22
Kārlis Streips tik labi aizvietoja Aivi Ceriņu.....Nu ir jāsaka tā,atdodiet Kārli Streipu !!!!!!!
Salvis Dišlers
13. martā 10:21
Lops.... man jau ir 43, bet joprojām esmu Veģetārietis.... Zinu arī 70-gadīgus Veģetāriešus.... Ir tomēr jāizvēlas - vai Tev svarīgas kādas acumirklīgas savas ērtības un ieradumi, vai svarīgāka ir dzīvu būtņu dzīvība un sava mūžīgā dzīve uz Vaikuņthas planētas..... Un nevajag murgot par Jogu - Joga - ir Religija, saplūšana ar Dievu....Pilnīga padevība Dieva priekšā un paļaušanās uz Dieva Gribu un Bhāgavat Gītas vēstījumam!
Rolande Bebere
13. martā 14:39
laba intervija
Rodžers Špakovskis
13. martā 18:09
Salvi Dišler, zambala, tu rakstīji šo- "Kad mani bērnībā skola apbižoja - neviens neatskrēja ar AK-47, un kurš tagad maksas par to ka mana dzīve sabojata?!". Tu esi par maz sists, tas, ka tevi dauzīja, tas pareizi. Bet, par maz, daudz par maz! Tādus, kā tevi sist un mērcēt. Jopcik, komunists, kurš pārgājis islamā, slavē bijušo PSRS un vēl krišnaītismu iesaista...smags gadījums. Sorry, bet es teiktu- katram, sevi cienošam cilvēkam, sastopot tevi, ir jāiekrauj vismaz riktīga pļauka pa tavu zebiekstes purnu. Ar dūri ne, rahītiķis vēl atstiepsies:) labais niks "zambala":))) tu, pirdien, ne zambala esi, tavs vārds ir zajebala. Un par to tevi skolā klopēja.
Sarma Saliņa
13. martā 20:08
Foršs raksts, paldies Ansim! Īstenībā es ļoti augstu vērtēju tādus vīriešus, kas nekautrējās apkārtējai sabiedrībai atzīt, ka par visu svarīgākais viņam dzīvē ir ģimene, bērni un attiecības ar dzīvesbiedri. Novēlu visu to labāko!
Vija Loze
14. martā 00:10
Nepatīk, īsts puķu Ansis.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi