Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Rihards Popovs
9. martā 08:57
Ka teica mans labs draugs :TIKAI NE PIE LATVIJAS DARBA DEVĒJA......,un jau 8 gadus strada pie zviedra-mēnesi reisā,mēnesi mājās.
Raimonds Polis
9. martā 09:31
Rakstu sarakstijis cilvēks kas stāv ļoti tālu no šīs profesijas.Šoferi kas strādā pie latvijas šefiem 99% saņem minimālo algu.Pārējais ir komandējuma nauda,kam ar algu nav nekāda sakara,tā ka pensija,slimības lapas un invaliditātes saņems visi no minimuma.
Andis Ziemelis
9. martā 10:27
80% firmas maksa naudu aploksnes uz rokam, un tev nav garantijas kad samaksas. Stradaju LV apkaasa uz naudam neizmaksajot naudu. Nav drosibas un stabilitates sajutas lidz ar to bail turpinat stradat un attistities Latvija, aizbraucu uz arzmem. Drosiba un garantija. Nav nervu stress vai tev alga bus izmaksas vai ne , jo katru piekdienu ta ir ieskaitita tava konta.
Andris Fridrihsons
9. martā 10:45
Var strādāt un pelnīt , BET , tikai ne te , latvijas firmās !!! , nevienā no latvijas !!! Esmu to darbu darījis , ... dzīve kā sunim ! - ēd no bļodas , čurā uz riteņiem un dzīvo saimniekz bļodā !!!! :D Un , ja tevi reisā apzags , kad guli, visu izskaitīs no tavas algas ! Notiksies kaut kas ar auto , šoferis vainīgs ....man bija jaunas mašīnas ar garantiju , gan riepas sprāga, gan dzesēšanas trubas nošļuka brauciena laikā , naktī , ...šoferis vainīgs :D ...kaut gan mašīna bija pirms tam servisā garantijas apkopē !!
Ervins Abols
9. martā 10:55
Lai neatkārtotos, pilnībā piekrītu šeit esošiem kolēģiem, šis raksts vairāk atgādina reklāmu, jo reāli mūsu profesijas pārstāvji Latvijā trūkst, ne jau no labas dzīves gatavi ņemt darbā baltkrievus un ukraiņus. Apļiniekiem arī sāk piegriezt skābekli, tā kā šai maizei ir ļoti bieza garoza, gada laikā visiem knifiem neizurbsies cauri, veiksmi visiem kolēģiem.
Andis Ziemelis
9. martā 11:52
Es loti gribeju stradat Latvija un centos atrast darbu pec CE kategorijas iegusanas , jo ari man bija iesedies zemapzina vardi ''LABI ATMAKSATS DARBS'' Kad atradu darbu biju loti priecigs solija 1000 eiro uz rokas ka jaunajam sofferim strada uz vietas katru vakaru majas. Bet ka pienaca algas dienas - algas netika maksatas. Uz rokas izdod kapeikas :( konta ieskaitot komandejuma naudinas , lai paraditos ka kaut ko esi stradajis , uztaisa slimibas lapas un visu notushe. Tad sac saprast pamazam situaciju kas isteniba notiek, jo jaunais sofferitis jau notic sitam visam LAIMES PASAKAM , bet pec tam sak petit citas firmas un sudzibas ko raksta cilveki saproti ka tadas ir loti daudz . Nu viss beidzas ar to ka turpinaju stradat arzmes kur ir stabila alga un stundas likme. Te tiek solits UTOPISKAS algas bet realitate 3x mazak var rekinaties pec visa sita pieredzeta BAIL vispar kaut kur Latvija iet stradat un atgriesties majas. Zinu ka daudzi butu apmierinati ka tev stabili ir tas 1000 vismaz kabata uz vietas stradajot bet reali pat minimalo nevar sapelnit. Taka ieteikums jaunajiem sofferiem NETICET sadiem rakstiem. Realitate loti maz frmu ir kas godigi samaksa ari talbraucejiem sola baigas algas bet kad beidzas reisss naudinas pazud. :)
Andris Fridrihsons
9. martā 12:40
Precīzi neatceros , gadus 15 apmēram atpakaļ , uz It un A robežas , Brennero , restorānā ēdu vakariņas pie viena galda ar šoferi - holandieti , gaidījām saldo ēdienu un kafiju , runājamies , cik nu man tā angļu valoda ir no skolas laikiem …. viņš mierrīgi taisa reisu nedēļā uz Itāliju ar refu , katras brīvdienas mājās , saņem 3 tūkst. uz rokas , pateicu ka es 1,5 mēnesi dzīvoju kabīnē un saņemu 1500 Ls, tas ir 2 tūkst . eiro, viņš tāds izbrīnīts : mjā , mājās neesi un tik maz ! :D Tagad jau auslanderiem Vācijā maksā virs 2 tūkst . uz rokas, bet te par to vari tikai ar aizvērtām acīm sapņot !!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi