Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Arturs Stromanis
8. martā 21:26
Veselības aprūpē viss labi. Nasing spešal.
Liene Kalniņa
8. martā 21:43
Pirms apm. 2 gadiem presē parādījās ziņa, ka LV katru dienu aiziet mūžībā 17 cilvēki, kurus varētu izārstēt. Te nu reāls piemērs. Pašai sanācis itin bieži meklēt mediķu palīdzību un arī ārstēties slimnīcā - teikšu kā domāju - pacientam ir jābūt ar labu medicīnisko izglītību un nedrīkst vienmēr visā paklausīt ārstu - citādi liela iespēja, ka noārstēs līdz kapam. Vēlu visiem labu veselību!
Liene Kalniņa
8. martā 21:45
Varbūt neuzrakstīju pareizi - domāju, ja Arta būtu uzticējusies tikai Latvijas dakteriem, tad būtu viena no šiem 17
Zane Liepiņa (Zaņuks)
8. martā 22:24
Latvija pilsonis tiek uztverts tikai ka nodoklju maksatajs un veletajs.Atiecigi,janodrosina noteiktai klikjei varas iegusana un pecak janodrosina siem trekna dzive.Ak ja, vel jauztur represivie varas organi, lai veletajs - nodoklju maksatajs, sava dzive neko nevaretu mainit!
Evita Ridere
9. martā 03:29
Lai Dievs tevi sarga💐💐💐
Modris Baumgarts
9. martā 05:55
Turies Arta!Viss būs Labi!
Ilze Sila
9. martā 08:06
Es ceru,ka Arta dzīvos ilgi un laimīgi,bet kāpēc jāraksta,ka asinsvēzis uzveikts,ja tā nav?To uzveikt nevar,ar to var sadzīvot
Ivars Magone
9. martā 08:07
Dievs devis man cienījamos gados salīdzinoši labu veselību. Izsaku līdzjūtību tiem, kam bieži jāapmeklē ārsti un naudas tā mazāk. Labus vārdus tiem, kas cīnās un nenolaiž rokas.
Ināra Bušmane
9. martā 08:57
Ir izveidota tāda “ pofigisma biedrība”, kas tajā iestājies, neiespējami, ko mainīt. Ministrs, lai kurš tas būtu, to gan nevar ietekmēt! Arta, lai jums liktenis labvēlīgs!
Dina Gi
9. martā 13:38
Cik nožēlojami, ka Latvijas vienīgajai transplantoloģei nepiemīt tāda lieta kā cilvēcība un spēja izskaidrot un pamatot pacientam savu rīcību. Šajā aprakstā labi redzams, ka miljards EUR veselības aprūpē ir nekas, ja ir šāda attieksme. No sirds novēlu Artai pēc iespējas ātrāku izveseļošanos!
Ingus Kuplais
9. martā 14:55
Arta, man nācās līdzīgām muļķībām brist cauri, kad pirms sešiem gadiem kāvos ar C hepu. Saprotu, Tavs gadījums ir nesalīdzināms ar manu, bet birokrātiskās barjeras..... Man bija jābrauc uz Krieviju, lai saņemtu no Indijas izrakstītās zāles - jo Latvijā, cik cilvēciski :((, legāli varēja pasūtīt C hepa jaunās paaudzes zāles par 1000 (nē, nuļļu skaitā nekļūdījos) reižu dārgāku cenu, nekā analogus no Indijas. Vedu kā kontrabandu uz mājām, mani vecīši sēdēja kā sardzē, kad šķērsoju robežu.. vai nav stulbums?! Zāles nostrādāja, blakņu nav, slimības arī nav. To pašu novēlu Tev, Artiņ!
Jānis Liepa
9. martā 16:39
To ko Latvijas ārsti nezin, KAUNS un ABSURDS. Mūsējie ārsti nezin to, ko citur JAU SEN ZIN. Kad taisa urīna analīzes un tur nekādas baktērijas neuzrādās, tad ārsts jums vienkārši izraksta bezrecepšu zāles pret stresu un saka, ka mazāk kreņķējaties un pāries!!! BET visur citur Eiropā, ASV un pat KRIEVIJĀ jau sen ir zināms fakts, ka LIELĀKĀ daļa baktēriju nemaz labrotorijā nespēj konstatēt urīna analīzēs, jo tās vel neiemācījās "audzēt" labrotorijas apstākļos un Latvijā cilvēku ar infekciju palaiž mājās. Vai tiešām mūsējos ārstus vienkārši apmāca lasīt analīžu rezultātus un ja analīzēs nekas slikts neparādās, tad galviņā rodas īssavienojums un neizpratne un cilvēku, kam stipri sāp, var laist mājās??? Un kad tu ārstam saki, ka tev tik un tā sāp, tad ārsts vel uz tevi skatās kā uz idiotu!!!
Gints Lukševics
9. martā 18:46
Ja gribat nomirt, ejiet pie ārstiem Latvijā. Nav problēma cilvēku dzīvesveidā, bet gan tajā, ka pat, ikgadējās pārbaudēs, neko nepārbauda. Šīs valsts sistēma ir ,kā Trampa frizūra. Tā nekam neder. Dzīvot vai mirt, tāds ir jautajums kad sāc, iet pie ārstiem. Reizēm paši pacienti zin labak, kādas slimības ir, nekā paši ārsti...Nožēlojami...
Gunta Jonaite
14. martā 17:55
Mana pieredze: Nemeklēju iespējas transplantēt cilmes šūnas ne Lietuvā, ne Igaunijā, ne lūdzu naudu ziedot varošiem vai gribošiem. Latvijā tajā pašā laikā, kad Artai Lietuvā, arī man transplantēja cilmes šūnas, PAR VALSTS LĪDZEKĻIEM, ārste patiešām ir vienīgā, bet gatavo jaunu rezidenti sev palīgos, māsiņas, māsiņu palīdzes ārkārtīgi rūpīgas. Esmu bijusī skolotāja, nav man tādas naudas, lai dotu kukuļus. arī man bija problēmas, vajadzēja atgriezties nodaļā, bet viss tika atrisināts. Māsiņas ārstei regulāri zvana arī sestdienās, svētdienās, katram slimniekam katru dienu koriģē dodamo zāļu veidu, daudzumu. Nodaļā ir 10 vienvietīgas palātas. mani bērni, arī es brīnījāmies, ka tas viss notiek Latvijā. Arī parastajā hematoloģijas nodaļā bija labi, bet īpaša attieksme bija transplantācijas nodaļā. Ir problēmas Latvijā medicīnā, pat lielas, bet ne šajā jautājumā.
Gunta Jonaite
14. martā 18:03
Vēlu Jums, Arta, izveseļoties, optimismu!!! Un paldies LATVIJAS ONKOLOGIEM. Diemžēl, ir jau stāsti par dažiem, man ir palaimējies ar tiem netikties.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi