Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
KP
8. februārī 06:46
Stulbākā ģimene Amerikā, kurai citi tik pat stulbi cilvēki seko līdzi!
un tā ''lutina'' Latvijā
8. februārī 07:21
http://apollo.tvnet.lv/zinas/latvija-netiek-nodrosinatas-pat-berna-pamattiesibas-saka-bijusi-vbtai-vaditaja/797540
T
8. februārī 07:42
Idiotu ālēšanās, ŋedojobu misogenistu değenerātu ğimenīte.
Taa gan
8. februārī 07:57
Taa nav lutināšana, tā ir bezsmadzeņu patērēšana!
Oi,ņemogu
8. februārī 08:26
Latvijā bērna lutināšanas pabalsts 11 airo mēnesī,esiet pateicīgi....
ta ir taisniba.
8. februārī 08:29
Varbut bernam nav japerk dargas supermantas, tas gan, bet tas, ka berns ir jamil no sirds, tas gan tiesa. Vienalga, ja ari viņš nav gribets, gaidits, ir jamil no sirds. Jo vairak berniba berns ir milets, zelots, jo par labaku cilveku viņš izaug. Visi tie slepkavas, zagli un citadi sliktie cilveki, berniba nav pienacigi mileti. Tapec katrs cilveks veidojas un attistas gimene un tur vinam ir viss labi, tad pareja sabiedriba, vinu sabojat nevar.
Juhans
8. februārī 08:40
Ja ģimenei nav mīļdzīvnieki vai vismaz mājdzīvnieki, tad tā nevar būt laba ģiemene.
Zuze
8. februārī 08:40
Kā prot, tā izklaidējas! Forši, kādam tak arī jāguļ tajos Fendi vai Vuitton ratiņos.
Zuze
8. februārī 09:19
Ja jums, nabagiem, buutu taada nauda, juus dariitu tiesi taapat!!! Pirktu savam beernam visu to labaako! Taa ka nevajag te gudri muldeet! Tie beerni ir miileeti un loloti! Tas ir labaak, nekaa kad beerniem ir jaadziivo nabadziibaa un nekaa nav!!
Eviic
8. februārī 09:22
Domāju,ka ja kādam latvietim būtu daži miljardi eiro,arī viņš savam bērnam pirktu dārgas un kvalitatīvas lietas,nevis H&M utt. Neredzu neko nosodāmu,ka cilvēki saviem bērniem,mazbērniem un ģimenei tērē savu nopelnīto naudu! Un nevajag tagad kliegt,ka mēs tā nedarītu! Darītu un kā vēl!
tornado bot
8. februārī 09:34
Nauda tam arī domāta, lai to tērētu, vismaz kamēr nav atrasts tik nabadzīgs kurjers, kuram bagātais varētu iedot naudas čemodānu, lai ienes paradīzē.
Nu tā
8. februārī 09:58
Mums te, Latvijā, tā ir tik jau nu "svarīga" ziņa, ka ne nopriecāties. Stulbums pilnīgs, ja nav ko rakstīt, tad nerakstiet!
>>Juhanam
8. februārī 10:36
Tai ģimenei nevajag mājdzīvniekus, jo viņi paši ir mājdzīvnieki.
vispār
8. februārī 10:39
Ļoooooooti aktuāls raksts Tūdalijas lasītājam. Tiem daudzajiem tūkstošiem pensionāru, kuri te saņem ap 300€ mēnesī, pilnīgi noteikti prieka asaras birs, visu šito lasot.
Patiesais nolūks
8. februārī 10:40
Krieviem ir trāpīgs teiciens par tādiem - ot žiru besjatsja, jeb, no treknas dzīves traki paliek. Te nu to var redzēt vispārākajā pakāpē. Lai tak viņi slakuka savus dibenus ar apzeltītu tualetes papīru, tikai nav saprotams, priekš kam mums, nabadzīgajā, pārmērīgu nodokļu un visaptverošas nesakārtotības un augsta līmeņa korupcijas apsēstajā Latvijā šī ziņa ir tik svarīga? Vai tiešām tādēļ, lai mēš vēl skaudrāk spētu saskatīt savu nožēlojamo stāvokli attiecībā pret pasaules bagātākajām lielvarām?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi