Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Gunta
7. februārī 16:30
Garš un bagāts mūžs. Redz, kā arī dzīvē var notikt, kad jauna, ienesīga nodarbošanās jeb vaļasprieks atnāk tikai mūža otrajā pusē. Laba, piepildīta dzīve.
Rodžers Špakovskis
7. februārī 18:57
Varu piekrist Guntai- tiešām garš un bagāts mūžs. Daudziem tāds mūžs ir bijis. Bet daži ir atstājuši kaut ko lielu, paliekošu, to, ko simtiem, ja ne tūkstošiem gadus pēc autora nāves, cilvēki atcerēsies, skolās mācīs, lasīs, klausīsies. Šis cilvēks nē, mana cieņa viņam, cieņa kaut vai par to, ka spēja mājsaimnieces izklaidēt un labu naudu nopelnīt ar darbu, kas patiešām patīk. Bet atstāta ir makulatūra, ne literatūra...
Rodžers Špakovskis
7. februārī 21:55
Man ir luste pajautāt. Ja jums, Rozamunde Pilčere bija tik ļoti tuva dvēselei, kamdēļ jūs, dāmas, nespējat oponēt man? Oponēt, tas ir diskutēt, disputā pierādīt man to, ka tante neatstāja makulatūru? Es pateikšu, kamdēļ jūs to nevarat. Ir cilvēki, kuri lasa Viktoru Igo, pat Seneku un Nīči, vot, jocīgi cilvēki ir:) Lūk, jaukās kundzes, tie, kuri lasa Pilčeri, nevar oponēt tam, kas lasa Borhesu. Līmenis cits. Jūsu un mans. Atšķirās. Viss, ko jūs, jaukās kundzes, darīt varat- iemaukt man mīnusus, tas arī ir tas, ko jūs veiksmīgi paveicāt:) Es tak svētumu apšaubīju, pašu Rozamundi Pilčeri:) ne ne, ne visas sievietes lasa to, ir lielas meitenes, ir meitenes, kuras lasa Vonnegūtu, bet ir arī tādas, kuras Pilčeri lasa:) Cilvēki atšķirās. Katrs esam savādāks, katram intelekts tiek dots tieši tik daudz, lai viņam pietiktu...vienam ar Pilčeres grāmatu pietiek, citam nepietiek ar visu Pasauli. Jedem das Seine.
Rodžers Špakovskis
8. februārī 00:14
Jaukās meitenes, es biškiņ padirsīšos, OK? Vecs vīrs esmu, daudz meitenes bijušas ir, bet tikai viena lasīja Pilčeri, nē tā arī bija dura:) Pārējām meitenēm intelekts piemita, literatūru lasīja. Ne ne, protams, man bija prieks, ka viņas izvēlējās mani...laikam tamdēļ, ka Pilčeri nelasīju:))) Lūk, ja nelasa Pilčeri, dzīve nav tik vientuļa:) es ņirgājos, mana atvainošanās. Kā saka paruna- sievieti no laukiem var izdzīt, bet laukus no sievietes nekad. Lai cik tu viņu uz operu nevestu, vienalga pēc Pilčeres lūkos:))) eh, ģerevņa, kā i tā i.
Jānis Kivlenieks
9. februārī 19:57
Rodžers gudrs vīrs - internetā nepazīstamiem cilvēkiem pierāda, ka viņš lasa ko citu, kaut ko vertigaku, augstāku. Malacis, kā Tu te pie mums nokriti?
Rodžers Špakovskis
10. februārī 22:12
Jāni Kivleniek, es pats nezinu. Gan jau, ka kāda tāla planēta būs. Bet, moš, ar Mazo Princi kopā atnācu...neatceros to, piedzēries biju.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi