Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
39 komentāri
Sakārtot:
draudziiba hrenovaa
7. februārī 14:49
Noraut rokas tam kas tik mazam beernam dod plansheti skatiities - viñam acis veel tikai veidojas un aug lai noslogotu ar tik stipru izstarojumu!
Juhans
7. februārī 15:01
Cerams, ka Apple, nevis Androīds, jo tas rada nestabilitāti un noved pie restartiem, vai crash.
replika
7. februārī 15:06
Jauks stāsts un tēva novēlējums, kas aktuāls arī Latvijai, kurā valda liela neiecietība pret citiem cilvēkiem.
apsis
7. februārī 15:26
Melnais pedofīls savā elementā.
Reālists
7. februārī 15:40
Ta nu gan māka iespiest rokās elektonisko aukli, tak tur jebkurš varētu būt blakus, bērnam pilnīgi vienalga, galvenais lai tik planšete rokās. Būtu vērts rakstīt ja būtu 45 min rotaļājies ar bērnu bez elektroniskām palīgierīcēm.
Ega
7. februārī 15:47
Bùtu brìnums, ka bùtu kaut viens pozitìvs komentárs! Raksturìgi vienmèr rejośajiem latvieśiem. Ne visi, protams, bet ir kontingents ar jau iedzimtu diagnozi. Neatgriezeniski.
ops
7. februārī 16:10
galvenais visur vazāt līdzi bērnus, arī lidojumos, parasti pilnīgi bez vajadzīgbas
Zuze
7. februārī 16:33
Lasot rakstu parādījās smaids un silta sajūta, bet kolīdz nonācu līdz komentāriem......:(
Roze
7. februārī 16:35
Diemžēl jāpiekrīt Egai...kā gan mēs spējam " apliet ar mēsliem" visu labo... PIlnīgi piekrītu meitenītes tētim un ceru UZ TO PAŠU....:) Ega, turamies! :))
Ziga
7. februārī 16:37
Tie, kam mazi bērni sapratīs, ka katra minūte, ko svešs( vai savs), bet labdabīgs cilvēks pavada ar bērnu un ļauj vecākam kaut uz brīdi atslēgties ir zelta vērts. Sevišķi, ja neskatās cilvēku pēc ārišķības- melns, balts, īss, garš, resns, tievs ir arī pamācošs un noderīgs bērna nākotnes uztveres attīstīšanai. Nenosodiet, bet pasmaidiet gan tam bērnam, kurš bļauj, gan vecākam , kurš jau ir izmisis. Pēc pieredzes saku, bļaujošs bērns apklust un kļūst ieinteresēts sekundes laikā, ja svešs garāmgājējs pozitīvi pasmaida, parunā vai vnk novērš uzmanību. Pat neatcerēsies par, ko bļāva iepriekš. Vairosim cilvēcīgumu starp mums.
Es ahujel
7. februārī 16:38
Simtiem tūkstòšu fb lietotāju ir debīli😬🖕🖕🖕
.
7. februārī 16:38
Super:) Abi interesanti pavadīja laiku:)
>
7. februārī 16:47
Ieveerojiet ka abas paargudraas maukas ega un roze pashas ar izplatiija naidu, pie kam nacionaalo. Tikai shiis nav latvietes, shiis ir smirdiigas krieveles.
stāsts
7. februārī 16:55
Patiesībā šeit foto redzams mirklis, kad afroamerikāņu vīrietis atņem mazam bērnam planšetdatoru. Nozog.
Ega
7. februārī 17:17
Esmu visìstàkà latviete. Bet tu, >, ķeksìti, esi un paliksi ķeksìtis! Vienvàrdsakot, sìka vienìba sev un apkàrtèjiem vèl jo vairàk! Atslàbsti! Un audzini savus bèrniņus.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi