Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
190 komentāri
Sakārtot:
Ok
20. janvārī 06:46
Kārtējais pierādījums, ka sievietes nav spējīgas saturēt ģimenu un rūpēties par savas tautas genofonda saglabāšanu. Katru dienu var izlasīt par kādu latviešu pdau.zu, kura pamet ģimeni vai gatava dzemdēt kādām čurkam. Vispār dzemdējot bērnus svešām tautām,, sieviete faktiski ir jāuzskata par savas tautas skrokavu. Tādēļ tās senās tautas, kuras jau pastāv tūkstošiem gadu sievieti tur stingrā pavadā un to vieta ir pie plīts un gultā. Mēs, protams, esam pirmajā vietā Eiropā sieviešu vadītāju ziņā, tādēļ tik "veiksmīgi" ekonomiskie un dzimstības rādītāji. Varu saderēt daudzām slampām šis teksts nepatiks:)
Zigis
20. janvārī 07:08
Racionālie vācieši pareizi dara, aizbrauc uz Filipīnām, nopērk sievu, noslēdz laulības līgumu, aprec viņu un dzīvo laimīgi, nav viņai milzīgas prasības pret dzīvi (mašīnu, māju, apģērbiem, ceļojumiem utt.) Nezāģē vīrieti pa sadzīviskiem sīkumiem, bet ir ļoti labas mammas un mājsaimnieces. ES sievietēm galīgi smadzenes izskalotas ar žurnāliem, psiholoģiju,sieviešu tiesībām un mantisko kultu, TV.
Mežavecis
20. janvārī 07:12
Nu ja, nav izvēles. Un tad kad šitās frigīdās sievas vīrs sameklē kādu kas noņem stresu, tad viņš ir maukuris un pasaules jāklis. Viņam ko, visu atlikušo mūžu kulakā sist?
>>Ok
20. janvārī 07:34
Tev neliekas, ka 48 gados (es par virsraksta varoni Lindu) saglabāt genofondu ir tā kā par vēlu? :))
>>Zigis
20. janvārī 07:36
Varētu padomāt, ka tās filipīnietes neprecas ar tiem vāciešiem savtīgu iemeslu pēc. Latiņa tikai cita. Primārais, lai jumts virs galvas un kaut kāda stabilitāte. Principā jau tā pati prostitūcija vien ir, tikai līmenis cits.
Zaķene
20. janvārī 07:46
Tā raksta varone Linda naivi domā, ka vīram nav citu variantu. Atradīs sievieti, kurai vēl gribas seksu arī 48 un 58 gados, un tad būs bļaustīšanās par vīru maukuri un sievietēm maukām. Piekrītu Mežavecim! Un par tām austrumu tautām - tur ir teiciens, ka vīrs no mājas jāizlaiž pilnu vēderu un tukšu kuli.
heh
20. janvārī 07:49
Man ar 48 gadi. Seksu gribu, bet ikdienā mājās vīrieti negribu. Man patīk dzīvot vienai.
Zigis
20. janvārī 07:50
Kāda starpība tu domā latviešu sievietes neprecas naudas, karjeras vai biznesa intrešu dēļ. Pēc dažiem gadiem laulībā izlien āža kāja, kur ir mans džips jo bērnu droši vajag vest uz skolu, ceļojumi, māja, apģērbs utt. Ļoti bieži viņas to prasa no vīrieša, bet pretī neko nedod. Vīrietim ir jābūt visam, bet man tik jādzendēbyn jāaudzina bērni.
>>Zigis
20. janvārī 07:52
Kāds tu vīrietis, tādas arī tev sievietes apkārt.
Anna
20. janvārī 07:55
Kur ir raksts par vīriešiem,kuri strādā un nez ko dara,bet sievu grib vienreiz nedēļā uz piecām minūtēm. Sievietēm jābūt ļoti apmierinātām,priecīgām,bet mums ir daudz lielākas prasības.
pūce
20. janvārī 08:20
Hi,hi,hi.Svakas vecenes palikusas ,svakas.Jauniba izsavusas pulveri,tagad veci vainigi,ka siem vajag.
Zane
20. janvārī 08:56
Nekas nav nemainīgs, mainās cilvēki, attiecības, seksuālā vilkme un interese. Lielākoties vīrietim nepieciešamība pēc sexa ir izteikta daudz lielāka nekā sievietei. To saprotot, jāmacās saprast abus dzimumus un rast kompromisus..
lopes
20. janvārī 09:29
Lai jau negrib, bet tas nenozīmē ka viņam seksa nav :)
Lielais
20. janvārī 09:54
48. Tur jau sen menopauze iestājusies! Kāds tur sekss? Mazbērniem speķa pīrādziņi jācep! Precēt 30 gadīgu sievieti nozīmē dabūt kaut ko jēdzīgu 10 līdz 15 gadus max. Pārāk neizdevīgi.
Jana
20. janvārī 09:55
Šajā gadījumā tieši vīrietim ir jāsāk aplidot sieviete, lai viņa jūtas iekārojama un gribēta sava vīrieša acīs. Kas tas par stulbu uzskatu, ka sieviete ir vainīga visur. Tāpēc jau Kiviči un Aišpuri skraida apkārt, jo nesaprot, ka attiecībās ir divi. Katram jāiegulda savs spēks attiecībās.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi