Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
2. janvārī 07:59
Nekas tomēr nav labāks par dabisku, siltu un mitru vāveri.
Magda.
2. janvārī 09:17
Normalie cilveki jau sen atpakal nenesa istus kazokus, bet gan maksligus. Un vispar, ka var milet kazokus? Milet var bernus, virieti, bet ne apgerbjus.
Juhans
2. janvārī 09:20
māXLīgās kažokādas / izcelsme nu atklāta / laikmetīgā kažokmāXlā / epilēta māXiniece / tē nebija māXiniece / tā bij māXlas zinātniece / ko satiku Andēlē / tā bij' pate Mandele
Dace
2. janvārī 09:31
Naftas pārstrādes produkti draudzīgi dabai un cilvēkiem? Zeme atveries,kāds murgs!
zālēdājs
2. janvārī 11:39
Par bezgaļas Latviju bezgaļas Eiropā!!!
Onslows
2. janvārī 12:17
Pirmais solis uz gumijas sievieti!
to īpaši stulbs
2. janvārī 12:47
Vai tad esi mēģinājis arī gumijas vāveri, ja zini salīdzināt?:DDD
spriidiic
2. janvārī 13:44
Tādu kažokādu (mākslīgu) vispār nav. Ir , no naftas vai gāzes iegūtu , polimēru masa , ko par sintētisko šķiedru un , pēc tam, par kaut kādu paklāja gabalu izveido ķīmijas industrijas ražotnēs.
NEVAJAG DIRST!
2. janvārī 14:03
NEKAD MAAKSLIIGAIS KAZHOKS NESILDIIS JUUS 40º SALAA TAA KAA TO DARIIS DABISKAIS. MAAKSLIIGAJAM VEEJSH PUUSH PA VISIEM CAURUMIEM,AR TAADIEM VAR STAIGAAT TIKAI KALIFORNIJAA HOLIVUDAS DIIVAS JO IISTU SALU NEKAD NAV PIEDZIIVOJUSHAS.
Ervīns Radziņš
2. janvārī 23:04
balstiet ķīmiju,glābiet pasauli!nost ar dīzeli,lai dzīvo akumulatori-dauz akumulatoru pilnīgi nekaitīgu.elektroenerģija,es pieņemu,ir ekoloģijai draudzīga.LAI DZĪVO OIK URRĀ BIEDRI
DZINTARS VILDE
3. janvārī 08:54
mākslīgās kažokādas sadalās 500 gadus
protams
3. janvārī 10:44
ir mūsdienīgi un skaisti runāt par dzīvnieku aizsardzību, bet, no personīgās pieredzes- mākslīgās "kažokādas" nesilda un laiž vēju. Uzvelku dabīgo- silti, patīkami. Nu pagaidām nevar aizvietot dabīgo siltuma un vēja necaurlaidības ziņā neviena mākslīgā. Patīk tas kādam vai nē.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi