Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
172 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
29. novembrī 22:20
Reklāmas raksts. Kādam nauda. Nē, es uzskatu, ka bērni ir jāvakcinē. Nevakcinēt, tā ir vecāku bezatbildība. Bet, šis ir reklāmas raksts:)
Pastālija
29. novembrī 22:30
Neizglītotu tumsoņu valsts
aber
29. novembrī 22:32
K vit nav POTE! Tie, kā jau minēts, ir pilieni, bet var būt arī injekcija.
mjā
29. novembrī 22:32
Izskatās, ka tas kaktu kantoris " Harmonija" jāsauc pie atbildības.
Rusdebilija
29. novembrī 22:34
Nacistiska agresorvalsts.
nesapratu
29. novembrī 22:37
Kāpēc ''beidzot''? Vai viņam ir pienākums runāt? Aizdomās turētais drīkst nerunāt ar izmeklētāju un apsūdzētais drīkst klusēt tiesā. Vai te kāds spalvaskāta jājējs ir iedomājies, ka viņam ir vairāk tiesību nekā izmeklētājam un tiesnesim, bet cilvēki viņa priekšā beztiesiskāki par aizdomās turēto izmeklēšanā un apsūdzēto tiesā?
un vispār
29. novembrī 22:40
Laikā, kad ir sākts karš pret anonīmiem komentētājiem, zeļ un plaukst anonīmā žurnālistika. Pat ja šo rakstu ir rakstījusi/-is pati-/s jaunākā/-ais praktikantīte/-iņš sdavā pirmajā darba dienā, kurš likums aizliedz parakstīt rakstu ar šīs personas vārdu? Kā parasti, fakinie žurnolāmeri sabiedrībai māca vienu standartu, bet paši dzīvo pēc pilnīgi pretējā?
rettta
29. novembrī 22:41
Lieka ažiotāža par K vitamīna poti. Agrāk nevienam tā netika veikta. Arī priekšlaicīgi dzimušajiem. Un nekur nav teikts, ka šo pielienu savlaicīga iedošana būtu izglābusi mirušā bērniņa dzīvību. Ir augstas riska grupas bērni, kuriem vispār līdz kaut kādam vecumam (dēļ blaknēm) netiek veikta neviena pote. Ļoti diskutabls jautājums. Kārtējā linča tiesa Latvijā!
Nazars
29. novembrī 22:44
Vecāki paši vainīgi. Totāli debiliķi. Kā var bērna dzemdēšanu pieļaut kaut kādā "Nāves Harmonijas" kantorī? Kas, Latvijā slimnīcu trūkst? Un kantora vadību pliku aiz kājām vajadzētu pakabināt tirgus laukumā, kamēr nosprāgst!
BEERDRINKERAM
29. novembrī 22:48
ko tu te muldi . Ne tev pašam bērnu ne kaķu un suņu tikai alko un narko.
Decoy
29. novembrī 22:52
Prikazivat mozna samim sebja. Vsoravno necevo osobo vaznovo p neznajet. Togda vse wikia stranici toze udelit nado? I zacem nado zelat problemi? Nesasluzanno.
:)) to rettta
29. novembrī 22:52
Riska grupas bērni:))) Varbūt sauksies lietas īstajos vārdos? Bērni, kuri jau piedzimst slimi. Bērni, kuri jau mātes miesās veidojas slimi, jo vecāki nav veseli. Veseli bērni pa slimnīcām netiek vazāti, ja vien nav kāda trauma pie kritiena vai vēl kas. Un tā tam būtu jābūt vismaz līdz 30 gadiem, kad cilvēks nevazājas pie ārstiem. Riska grupa ibitīt matos. Pirms palikt stāvoklī varbūt vajag savu veselību pārbaudīt no a līdz z, lai nedzimst riska grupas bērni.
rettta to :))
29. novembrī 22:57
Un ko viņus visus tagad aizā samest? Aizver actiņas, kad sapņo. Jo vairāk attīstīta sabiedrība, jo slimāki cilvēki. Urbanizācija- ar to ir jārēķinās- pārtika, vide utt. utt. Rudzu laukā vairs neviens nedzimst. Diemžēl tie laiki ir pagājuši.
riska grupa
29. novembrī 22:59
Vispār cilvēku vazā pa poliklīnikām (kas nav tas pats kas slimnīca) tā līdz 18-19 gadiem. Vakcīnas dēļ nevienu slimnīcā nav likuši, saņēmi poti un ej mājās. Periods ''neeju tāpēc ka nevajag'' iestājas pieaugušo vecumā un tad jau kā nu kuram, kāds slimo regulāri, cits vispār nekad.
to-to rettta
29. novembrī 23:00
Tikai nevajag te di,,,! Cik nav gadījumu, kad absolūti veseliem vecākiem piedzimst slims bērniņš... Dievs dod tev to nekad nepiedzīvot!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi