Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
2018. gada 15. novembrī 17:22
Pārsteidzoši padomi? Tas, ka ir jāievēro dress kods? Jo citu neko viņa nepateica. Ja jau tāds virsraksts, no raksta biju gaidījis vairāk. Piemēram to, ka dāmām biksītes, ejot uz smalku balli, nevajaga vilkt, beigās tā pat būs novilktas. Jeb to, ka balles kleitai labāk būt raibai- kad vakara izskaņā dāma pālī apvemsies, uz kleitas tas būs mazāk pamanāms. Ne ne, šī "dāma" vienkārši dižojas ar savu smalkumu, citas jēgas rakstam nav. Dāmīt, tu neesi no Hohencolleriem cēlusies, bet no arāju tautas- augstāk par dirsu neuzleksi...
Ivo Yeblis
2018. gada 15. novembrī 18:17
Arī Rīgā daudz kur notiek izcilas balles, piemēram, Sapņos un kokteiļos.
beerdrinkers
2018. gada 15. novembrī 18:32
Ivo Yebli, nu gan pateici:))) Tu to baļļu dāmu apvainoji, saproti to? Balles ir Vīnē, Vīnes valsi dejojam:))) kā teica viens kaķis, no restorāna atnākot- brētliņas tomātos restorānā, tas nav tas pats, kas brētliņas tomātos mājās:)))
Ivo Yeblis
2018. gada 15. novembrī 18:53
Kāda vēl apvainošanās? Ballētājs nemaz nedrīkst būt viegli apvainojams, ballēšanās prasa stabilus nervus. Ja piemēram kāds balles biedrs uzšļaksta alu vai rumkolu uz kleitas vai pīpētavā uzbirdina pelnus uz balles apaviem, tad nav ko apvainoties.. vajag solīdi uzaicināt ārā parunāties. Ja balles vidū sāk kipišu, tad apsargs uzreiz izmetīs ārā, un tad i ieejas maksa vējā, i var gadīties jaku atpakaļ nedabūt.
Armands Kravalis
2018. gada 15. novembrī 19:13
Fakti tādi ir, ka Latvijā ļoti maz ir balles, kur novērtē eleganci, uzvedību, bet ir ''zīmēšanās'' ar jaunāko mobilo, tāpat piekrītu, ka Vīne ir saglabājusi klasiskās vērtības, starp tām - smalka elegance arī studentu rindās, kas Latvijā reti novērojama. Ir bijis gods redzēt Anitas kundzi ballē un varu apstiprināt, ka viņa ir smalka dāma, kura zin ko, kā un kad un arī prot to darīt! Visu cieņu šai dāmai, bet raksta autors, manuprāt ir pārcenties ar virsrakstu.
beerdrinkers
2018. gada 15. novembrī 19:52
Armand Kravali, piekrītu Jums, bet, no savas pieredzes varu droši teikt- jebkurai dāmai, naktī, būs pēdas pret Mēnesi:)
beerdrinkers
2018. gada 15. novembrī 22:00
Armand Kravali, es saprotu, ka Jūs arī smalkajās ballēs bijis esat. Viss OK, kā austrieši Vīnē saka- "jedem das seine". Katram savs. Bet viens fēlers- "Anitas kundze". Tas ir nonsenss. Aiz sievietes vārda, "kundzi" pievienot nevar. Aiz uzvārda var. Jo viņa ir kāda vīrieša kundze. Minēšu piemēru. Ja mana vecvecmamma, pieņemsim, bija Elisabeth Morkopf, tad uzrunas forma ir Frau Morkopf. Ne Frau Elisabeth. Lūk, teicu, ka mēs esam arāju tauta, laba tauta, drosmīga, apņēmīga, strādīga. Tu pierādīji, ka arī no zemniekiem nācis esi:) Armand, tu ir no mūsējiem:) bet nevajag lekt augstāk par dirsu:) "Anitas kundze", aš pārsmieties var :))) a moš viņa lesbiete ir un draudzene viņai ir Anita:) un abas, baltās kleitās, Vīnes ballē valsē valsi:) Jautri.
beerdrinkers
2018. gada 15. novembrī 22:23
Bet, kas ir forši- ja tā baļļu karaliene, ar pliku dirsu, nostātos četrāpus, viņu varētu sajaukt ar Her Majesty, queen of United Kingdom:) lab', jokoju, sajaukt nevarētu, baļļu dāmas pakaļa ir svaigāka:))) Tas ir kompliments.
beerdrinkers
2018. gada 15. novembrī 22:41
Un, jā, esmu reizēm rupjš, tas ir normāli, es neaizmirstu savas saknes, no arāju tautas nācis esmu:) un lepojos ar to. Un uzdirst man Vīnes smalkajām ballēm un viņu valšiem/ polonēzēm- katrs kratās, kā vēlas. Es esmu latvietis, es zaļumballē klimpiņpolku uzdejošu, kāzās un bērēs arī valsi varu:) bet, letiņš esmu:)

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi