Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
8 komentāri
Sakārtot:
āgenskalniete
2018. gada 8. novembrī 22:35
Labvakar, hM. Vairs nezinu, ko domāt par mazo Sanitu. Man patīk, ka viņa nav agresīva, bet nepatīk, ka viņai nav sava viedokļa. Viņa peld pa straumi, kā lielās priekšnieces meičas nolēmušas balsot, tā viņa paklausīgi līdzi. Bija skumji skatīties, ka uz atvadām viņa neapskāva Dzintaru. Dzintarsir vienīgais, kas man tur patika, kā Tu teici, ar raksturu, mierīgs nosvērts, pašcieņas pilns. Grūti strādāt; ja tavs kolēģis Rasmuss tevi tiranizē! Eva, lielā Sanita, Zane, vui, tādas es savā kolektīvā negribētu. Mazā Sanita neuzvarēs, peldēt nemāk, kājiņas īsas, turklāt, meičas viņu ēdīs. Nezinu, vai tiks saukti papildspēki atpakaļ. Kādreiz tā bija. Rasmuss mazliet žēl, m. Sanita iegāza viņu. Nu, traki....
hM
2018. gada 8. novembrī 22:50
Labvakar, āgenskalniete! :) Vai, cik bēdīga LS sērija, nu daļēji. Paskaidrošu savu domu. - Mazā Sanita palika, bet man viņas ir ļoti žēl, jo starp trim čūskām palika viena, bet no otras puses labi, vismaz viņa nav čūska. Eva, sarkanā un Zane ir raksturā nejaukas, tas ir mans subjektīvs vīrieša vērtējums. Jā, arī mSanita gatavojās finālam un izmantoja viltību, gribēja iemācīties peldēt, bet viņa nav tāda kā pārējās trīs. Viņa nemēļoja aiz muguras, nebaumoja, nelamājās, nestrīdējās, neapcēla citus. Bet ārpus trimdas sola palikušās trīs gan aktīvi citus aprunāja un nejauki izturējās. Čūskas! Jaunās meitenes parāk viegli izturas pret Evu, nebalsojot par viņu, bet par kādu no puišiem, šķiet, piemirsušas, ka viņai [ Evai ] jau ir pieredze šovā. Tā odze var nokost visus šī gada dalībniekus. Vēl, protams sāpe, ka aizgāja Dzintars, nu nesanāca viņam šoreiz izcelties, mazliet, protams pats ir vainīgs, bet pieredze viņam ir laba un spēka netrūkst. Par Rasmusu, nu izvēles mSanitai taču nebija. Līdz ko blakus Dzintaram nosēdās mSanita, tad rezultāts bija zināms jau par 75%. Es, protams, turu īkšķus par mSanitu! Grūti būs, bet ceru, ka viņa pacentīsies. Katrā ziņā tālāk, būs vēl interesantāk. Puišu vairs nav, tagad tik jāgaida kāda atgriešanos šovā vai jāizbauda čūsku dabu. :) Nu tas tā, cīņa tomēr ir cīņa. || Es izlasīju Tavu vakardienas rakstīto, kā Tev tik nelāgi sanāca? Smagu galdu nesāt, vai palīgu nemaz nebija? Kāda vīrieša, kurš palīdzētu? Traki! Tev varbūt vingrojumi kādi var palīdzēt, vai masieri jāapmeklē. Ar muguru jokot nedrīkst!! Laicīgi rūpējies un meklē palīdzību. Nu redz, eglītes un citi koki var palikt bez sava rūķīša :) , bez darbīgām rokām. Tā kā pievērs uzmanību, āgenīt :) [ es atvainojos, es drīkstu Tevi tā saīsināti uzrunāt? ] Tas nekas, ka piemirsi uzrakstīt, veselība ir ĻOTI svarīga. Prieks, ka Tavai tantei noder atstarojošā veste un citas dāvanas. Tas ir ļoti labi. Par kļūdām neuztraucies, rakstot mēs visi tās pieļaujam šad un tad. Ā, gribēju pavaicāt, vai pazīsti personīgi kādu no bijušajiem vai esošajiem LS dalībniekiem? Lai Tev labi klājas, āgenīt, veseļojies, saārstē muguru! :)
hM
2018. gada 8. novembrī 23:02
O, es ilgi rakstīju... Tu paspēji pirms manis, bet domas mums ir ļoti līdzīgas. Jā, es nepateicusavā komentārā, bet tā vien liekas, ka mSanitai uzvara nespīd. Žēl, viņai nav līdera dotības un valdonības, bet viedoklis, es domāju, ka viņai ir... tikai viņa ir klusa, pat klusāka par Dzintaru. Viņš vismaz deva pretim visiem, pieklājīgā veidā un īstenībā arī sakāva visus, jo tie pārējie tikai barā rēja un lamājās, bet Dzintars mierīgi atbildēja. mSanita ir ļoti līdzīga, bet ar mazāku pieredzi dzīvē, viņa negrib nevienam ļaunu un Dzintars arī nē. Viņi bija cilvēciski,saprātīgi, godīgi atzina, ko dara un ko domā. Es viņus abus vērtēju visaugstāk no visiem dalībniekiem. Runājot par Dzintaru, filmu es tiešām vēlētos redzēt.... gaidu ar nepacietību, kad to demonstrēs LTV, gribu salīdzīnāt ikdienišķo cilvēku ar LS esošo Dzintaru, tad man būtu domas, ko izteikt. Par mazo Sanitu, nu... jā vēl nākošā nedēļa, tad visticamāk, viņu neredzēsim šovā vairs, bet arī par viņu būtu interesanti uzzināt. Jauka, saprātīga, ne pagalvu ne pakalu neskrienoša, visu mierīgi uztveroša jauna sieviete! Lai veicas Dzintaram un mSanitai! Un paldies Tev, āgenīt, ka uzrakstītji! :))
āgenskalniete
2018. gada 8. novembrī 23:04
Nē, no L.S es nevienu nepazīstu, tikai sekoju līdzi, jau no pirmās sezonas. Vari mani tā, saukt, draugs, man nekas nav pretī. Es piekrītu tavām domām, ka m.Sanitai ir jāizdzīvo starp viņām. Vienīgi žēl, ka Rasmusu viņa izbalsoja, jo viņš bija nolēmis pret viņu nebalsot. Viņai būtu lielākas izredzes, bet skatīsimies. Galdu es nesu ar otru kaimiņieni, man ir ļoti stipras rokas, bet nepadomāju par muguru. Likās, kas tur, mugura un kājas vājais punkts, man tā ir bijis. Priekšnieks teica, lai ārstējos, tagad darba maz, decembrī, tad būs pasūtījumi. Pavasarī, ka jārok koki, vai agrā rudenī, man patīk, rokas man ir ļoti izturīgas, pat brālis smejas, ka esmu, kā Lāčplēsīte. :)) Zini, ja es tai šovā būtu galvenā tiesnese, visus atlaistu, Dzintaram iedotu pirmo vietu, m. Sanitai otro--prēmiju sadalītu uz pusēm. :)
āgenskalniete
2018. gada 8. novembrī 23:15
Jā, es jau arī gaidu to dokumentālo filmu, sekoju programmai, kad parādīsies, es tev iepriekš paziņošu. Jā, mazā Sanita ir cilvēcīga, tas fakts, skatīsimies! Ja finālā būs trīs valdonīgās zirdzenes-eva, zane, lielā Sanita, tad man vienalga, kas tur uzvarēs. Bet, es gaidu, vai tad tiešām nepaņems kādu atpakaļ? Dzintars jau tā ir uzvarētājs, tik ilgi izturēt, gods un slava! Tāpat m.Sanita. Bet, jāsaka, ka pirmo reizi redzu šovā tik nedraudzīgu kolektīvu. Iepriekšējie, tiešām, bija draudzīgāki.
hM
2018. gada 8. novembrī 23:33
Jā, šogad ir izteikti nedraudzīgi kolektīvi savā starpā. Vispirms meitenes nevarēja sastrādāties un plēsās, bet tad puiši sāka atkrist viens pēc otra. Kāda paņemšana atpakaļ piešķiltu jaunu degsmi šovam, es Tev pilnībā piekrītu un arī gaidu, ka kaut kas tāds varētu notikt. mSanita un Dzintars jau ir uzvarētāji, jo viņi bija paši, tādi kādi viņi ir dzīvē [ es pieļauju, arī nepazīstu nevienu dalībnieku, bet ļoti patīk sekot līdzi šovam, cilvēkiem ] Ja mSanita aizies, tad man arī vienalga, kura vinnēs, jo favorītu vairāk nav. Katrā ziņā jāskatās šovu līdz galam un jāuzzina, kādas dabas cilvēks vinnēs. || Tas ir labi, ka rokas stipras, Lāčplēsīte :) smuki, svētku laiku gaidot. Zināju par Lāčplēsi, tagad arī zinu par Lāčplēsīti! :)) Tev ir stipras rokas, bet nevar teikt arī, ka vāja mugura. Varbūt Tu vienkārši nepareizi cel smagumus. Jāceļ ir ar kājām un iztaisnotu muguru. Tīri ar muguru lielus smagumus nedrīkst celt!! Saudzē sevi, āgenīt [ paldies, ka atļauj man Tevi tā uzrunāt, man, tā ir ērtāk ] muguru uzmani, un tad jau.... rītvakar, varbūt uzrakstīšu, padomāšu, ko par LS neesmu pateicis vai pavaicājis. Labu vakaru Tev!
āgenskalniete
2018. gada 8. novembrī 23:34
Attā, hM, draugs! Es iedzēru visus medikamentus, mājinieki ierīvēja muguru ar smēri, līdz ar to sprandu, no sāpēm mugurādun galva, gan jau, es esm ļoti izturīga. Tantei piezvanīju, teicu, ka labāk, lai viņa neuztrauktos, zini kā, viņai sirds vāja. Labi, ka viņa netu nelasa. Viņa tik priecīga par tām vestēm un ķiveri. Vienreiz brauca pa ceļu-un kāds vadītājs uztaurēja, viņa satrūkās un ar visu riteni grāvī. Šausmas. :) Ar labu nakti, hM. Lai Tev veselība un izturība. Attā, draugs! Līdz nākamai reizei! 🌲
āgenskalniete
2018. gada 8. novembrī 23:51
P..S Tev taisnība, ka smaguma centrs jāliek uz kājām, bet saudzējot ceļus es uzliku slodzi uz muguru, aizmirstot, ka jāapliek josta. Ilgi strādājot lauku darbus, man mājinieki uzdāvināja speciālo jostu, kas satur muguru, plata, izturīga, ārstējoša. Viņi bija pasūtījuši caur internetu. Divas, darbam un mājai. Es aizmirsu aplikt. Tagad ļoti uzmanīšos! Apsolu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi