Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Enrico Mantales
2018. gada 30. septembrī 09:33
Beidzot labs raksts! *************************** Tev pieslēgšanās pogu nospieda neierasti apstākļi – atrašanās komā. Bet ko darīt tiem, kas vada mierīgu ikdienu? Viņiem pieeja šiem lielā veseluma laukiem nav paredzēta? ************************************ Ir paredzēta. Bet tikai ja ir aicinājums. Ayahuasca. ****************
Raivo Balčūns
2018. gada 30. septembrī 10:45
Ārkārtīgi vērtīgs raksts!Manuprāt,ārstiem -onkologiem vajadzētu strādāt autoservisos ,lai mūsu Latvija zeltu un plauktu.(Cilvēku muļķībai nav robežu)
Dace Meldere
2018. gada 30. septembrī 15:10
Kamēr tie Pēri Ginti klejo pa pasauli, tā Solveiga arklā izkaltīs. Kurš ēdina to mūžīgo studentu? Pa septiņgadēm vienkāršāk cilvēka izaugsmi un psiholoģisko noturību izvērtēt.
Inga Sati
2018. gada 30. septembrī 18:47
Visu cieņu Alvim... bet ,varbūt, šito rakstu nevajadzēja publicēt... citādāk vēl kāds sadomās vēzi ārstēt ar domu un gara spēku...
Simona Karklina
2018. gada 30. septembrī 19:24
Daudzi ir izārstējuši vēzi, apzināti pievēršot uzmanību savām domām, vārdiem un emocijām, mainot dzīvesveidu, atsakoties no dzīvnieku izcelsmes produktiem un lietojot dažādus organismu attīrošus un stiprinošus augus. Neredzu iemeslu kritikai - cilvēks dalās ar to, kas viņam pašam palīdzējis. Pirms nedēļas Amerikā tika izdota grāmata "Chris beats cancer" - arī tajā tiek runāts par to, ko šeit jau pieminēju. Un šo grāmatu sarakstījis vīrietis, kurš pats izārstējies no vēža un nu jau daudzus gadus palīdz citiem.
Simona Karklina
2018. gada 10. oktobrī 19:47
Par ārstiem onkologiem un ķīmijas terapiju: https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=KqJAzQe7_0g
Kaspars Kuncis
11. janvārī 20:59
Alvis ir "ērglis"!Viņš,Mani izglāba.Viņš ir Dievs!Joks protams!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi