Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
😈
2018. gada 24. maijā 06:19
Nu i cik tūkstošus frizūra izmaksājusi-tomēr karaliskā frizūra?! 😂😂😂
Esso
2018. gada 24. maijā 06:20
Hmm..mani interesē,ko viņa vakar izkakāja..
Jolanta
2018. gada 24. maijā 07:28
Bija skaisti!! :))))))
Onoff
2018. gada 24. maijā 07:34
Ja torte 57.tad sasuka 5.7
Hanna
2018. gada 24. maijā 07:47
Matu dabiskumu? Hmm, viņai taču ķīmiski iztaisnoti mati, jo dabiskie ir lokainie.. Man personīgi, arī likās izjukuši mati. Pie tādas kleitas, diadēmas un tik ļoti gara plīvura, diemžēl, tā neizskatījās kā bija domāts. Jo viss pārējais elegants. Ja būtu citādāki pārējie elementi, ļoti skaisti! 😉
Hannai
2018. gada 24. maijā 08:27
Hannina, tu esi veclaiciga un neko nesaproti. Viss, ieskaitot frizuru, bija vienkarsi SUPER. Frizura vienreizeja. Bet visiem neiztapt. Butu mati sakartoti loti gludi un pieglauzti, ari butu slikti. Nevajag skaust un bus labi.
W
2018. gada 24. maijā 08:35
Par Maškas Mamontovas klīnisko nāvi. https://youtu.be/Qk_8Zk8xG8Y
A
2018. gada 24. maijā 08:36
Sukā, nesukā nēģeri, vienalga būs sprogains.
hmm
2018. gada 24. maijā 08:49
Nu man jau šķiet, viņai tur aizmugurē šinjons, kas slikti turējās. Ja paskata bildes ar otru kleitu, redz, ka viņai pašai tur ir maza copīte.
Meghan
2018. gada 24. maijā 09:58
Man viss patika, bet frizūra vismazāk jo - man tajā visā "nekārtīgumā" pietrūka kaut kas. . . Ja būtu kāds zieds iesprausts būtu super...bet tā tiešām uz visas elegances fona frizūra šķita pajukusi un slikti uztaisīta.
Māte daba
2018. gada 24. maijā 10:01
Nu, nu "Viņas stils ir ļoti vienkāršs, tas nav samākslots", ja vien par vienkāršību un nesamākslotību var saukts ikdienišķu ķīmisku matu taisnošanu. Ja kāds grib redzēti, kādi ir viņas mati, kad tie tiešām ir vienkārši un nesamāksloti, ierakstiet jūtūbes meklētājā: See Meghan Markle on ‘90s Nickelodeon Show After Protesting Sexist Commercial ! Tur viņai ir 11 gadu, tātad jau pietiekami izveidojusies un vairs nekāds bēbis, bet vēl arī ar ķīmiskiem, kosmētiskiem un platiskiem līdzekļiem vēl nav piestrādāts.
!
2018. gada 24. maijā 10:03
Te taa frizuura,ne taa kleita un ar ne liigava skaista. Vinja pat uzvesties nemaak- Princha Charlza 70. ballitee,Garijam iekjerusies rokas kaa mazs berns. Vieniigi Kamillai vinja patiik-skirtene kaa vinja un beidzot Kamilla nav melnais traips karaljnamaa!
Līdzības
2018. gada 24. maijā 10:16
Starp citu, patiešām uzjautrina Meganas nepārprotamā vēlme apzināti kopēt Diānu un izlikties par viņa čutj ne reinkarnāciju (kāzās briti ir uzskaitījuši neskaitāmus lielākus un mazākus sīkumus, kas tiešā veidā aizgūti no Diānas un Čārlza kāzām), kaut gan pat muļķim ir skaidrs, ka, ja Megu vispār ar kādu karaļnamā var salīdzināt, tad drīzāk ar Kamillu - gan viena, gan otra ir par karalisko puiku vecāka šķirtene bez radurakstiem, toties rūdīta, pieredzējusi un prasmīga, iespējams, arī sirsnīga un mīļa, vai varbūt vismaz pieglaimīga. Puika iemīlējies. Tiktāl tēvs un dēls identiski. Tik ar to atšķirību, ka te Elizabete II deva savu akceptu uzreiz izspēlēt pretēju sižetu - ļaut lai precas. Čārlzam precēt Kamillu viņa atļāva tikai pēc tam, kad viņš bija radījis troņmantiniekus ar jauniņo, šķīsto un dižciltīgo Diānu. Bet šajā paaudzē tas nav Harijs, kam jārada troņmantinieku, līdz ar to karaliene acīmredzami neredzēja nepieciešamību vilkt garumā. Lai gan ir tomēr viena būtiska atšķirība starp Kamillu un Meganu - Čārlza mīlestība pret Kamillu ilga gadu gadiem, visu mūžu. Harija gadījumā viss notika tik zibenīgi, ka par nekādu laika pārbaudi šīm jūtām vēl nevar būt runa. Lai gan pieļauju, ka arī šajā ziņā viņam viss var izvērsties tāpat kā tēvam ar Kamillu. Tā ka, lai kā Megana necenstos ar visu savu C šķiras aktrisītes talantu tēlot jauno Diānu, tīri likteņa ziņā viņas ir pretstati. Tajā paaudzē viņa vienalga būtu drīzāk Kamilla, nekā Diāna.
Galma dāma
2018. gada 24. maijā 10:21
Tā kā viņai patīk visu laiku čamdīt savus matus, tad arī kāzās bez tā tak iztikt nevarēja. Bet no dabiskuma, protams, tur nav nekā- nēģeriete, kas tipa cīnās pret rasismu, bet tajā pašā laikā kaunas par savu izskatu- plastika lec ārā pa visām malām. Par matu dabiskumu vispār nerunājot. Nu nepatīk man šī sieviete, nav viņa dabiska ne izskatā, ne uzvedībā.
smaids
2018. gada 24. maijā 10:39
Nav samākslots..tādēļ,ka lielāka samākslotība pasaulē nav iespējama.Tad jārīkojas kā frankenšteinam.Frizieris tēlo muļķi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi