Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Veci jaunumi
16. maijā 11:35
Sodien uk avize raksta,ka riskes ar savu veselibu un atbrauks! Un vispar,nabaga Mega,sitadu smuci,kaunu un nesmukumu,ap vinu sacel tiesi vinai tuvakie cilveki! Tevs,riktigs merglis,savu meitu pardeva medijiem ,par aizvainoto pusbrali nemaz nebrinos,bet tevs?! Kam ta lai vel dzive cilveks uzticas,ja ne tevam un matei? Butu bijis lepns,ka vina meita prec princi,bet nee,apkauno ka vien var,nodevejs pretigais!
Zheel
16. maijā 12:07
Tieshaam nabaga Megana. Jau zheel vinju jo gimene vinu apkauno.
M
16. maijā 13:15
Tā dzīvē ir,vecākus mēs neizvēlamies un žēl tos kam ar tiem nav paveicies. Lai cik nenormāli tas neliktos,bet ir vecāki,kam skauž bērnu laime,veiksme,labklājība un kas gatavi nometāt ar dubļiem. Tie nav vecāki,nav pelnijuši būt par vecākiem.
no good decision
16. maijā 14:14
Viņš uz kāzām nebūs un pie altāra šo vedīs Meganas māte ,kas jau karaļnamā ir bijis iepriekš.Tēvam būs sirds operācija.Sadarbojies ar paparaci,pārdevis savas bildes par 135000$,sniedzis intervijas lapelei TMZ.Diezgan nabadzīgs ,ja nav savs laptops un spiests apmeklēt internet kafejnīcas.Nu gan Haris iegrābās ar to Meganu!
uiui
16. maijā 14:21
Nu gan karaļnams ir iegrābies! Un ja vēl piedzims afroamerikānis...
Ja
16. maijā 15:19
Nu re kā sanāca. Visi rasisti nu var aizvērties, Meganai māte tumšā, vienīgā, kurai ir manieres. Baltais tēvs uzvedas kā pērtiķis.
Kāda nabadzīte!
16. maijā 19:48
Man gan nešķiet, ka nabaga šķīstajai rozei starp ērkšķiem tā briesmīgā ģimene dara pāri. Domāju, ka Mega ir caurcaurēm savas ģimenes cienīga un pat pieļauju, ka visas šitās izdarības ap tēvu un viņa it kā tirgošanos ar paparaci tika speciāli safabricētas, lai panāktu viņa neierašanos kāzās. Pats fakts, ka Harijs un neviens no karaļnama vēl nekad nav saticis nevienu no Meganas vecākiem, vien ir ko vērts! Tātad viņa speciāli izvairījās no šīs sastapšanās. Turklāt tagad vēl britu un amerikāņu presē raud krokodīļa asaras, kā viņa pārdzīvojot, ka mīļotais tētis netiekot... Ja jau tā tad vajadzēja mugurkaulu uzreiz pateikt, ka pati negrib tēti kāzās, bet nē - izlikās, ka aicina, ka tētim būs jāved viņa pie altāra, lai šādi no viņa atbrīvotos pēdējā brīdī. Nu, nu. Šitā nabaga Mega vēl karaļnamam parādīs, kur vēži ziemo... Taisni jābrīnās, kā daži uzraujas uz viņas lēto nodegušā cirka aktrises spēlēšanu - tiešām kāds tic, ka tik jau nu briesmīgā ģimenītē, kur visi vieni vienīgi nelieši, viņa vienīgā kā tāda roze uz mēslu čupas smalka, laba, liega un maiga uzdīgusi?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi