Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
71 komentārs
Sakārtot:
Selekts
22. aprīlī 07:23
Jāmāk pareizi pielietot vārdus: par, pret, atturas. Cilvēkam pret cilvēku ar mīlestību nav jāizturas. Attiecībā pret gan var.
Kā man izklausās
22. aprīlī 07:40
Pirmoreiz dzirdu par šo cilvēku, bet izklausās diezgan loģiski. Labi, var tos saukt par enerģētiskajiem blokiem vai kā citādi, bet īsumā, ja paskatāmies - negatīvais rezultējas stresā, kas noved pie slimībām, garīga vai fiziska rakstura. Ja meklējat pašpalīdzības grāmatas, silti iesaku "Lūle Vīlma - Debesis cilvēkā", tur ir sīki, smalki aprakstīts par to, kas no kā rodas un kā sapratne par lietu cēloņiem ved pie piedošanas un ja tā ir patiesa piedošana, arī pašam pret sevi, tad notiek atveseļošanās. Man pēc tās grāmatas izlasīšanas viss uzlabojās. Vispār tas bija tāds laiks, ka vienu dienu bija ļoti slikti, tiktāl, ka pakustēt nevar, spēka nav, bet tad tādos kā lēcienos viss uzlabojās.
Svētdiena ir klāt...
22. aprīlī 07:41
Krastiņas piedāvātās svētdienas samazgas muļķu barošanai. Eh tumsa!
Kā vienmēr
22. aprīlī 07:49
cilvēki dalās kaut kur te savā pieredzē, varu teikt, ka zāļu tējas palīdz. Man bija smags gastrīts, iekšēji stress un viens no otra veidojās. Beidzu dzert ārstes zāles, kuras tikai notušēja sāpes un bieži pat nelīdzēja, sāku sakārtot savas domas. Sāku ēst daudzveidīgi. Likās, nu ja jau man sāp, tad vismaz lai ķermenis saņem vajadzīgās vielas. Beidzu ēst bulkas, piena produktus. Man liekas, ka man toreiz palīdzēja atteikšanās no piena produktiem, reizēm tagad kādu apēdu (siers kā piedeva kaut kur, sviests uz tumšas, labas maizes). Es jau arī pētu, kas no kā. Īstenībā, gribas teikt, ka daudz kas ir no nerviem (stress, nemiers, noskaņošanās uz to vien, ka būs slikti) un attiecībā uz tādu gastrītu, tā ir taisnība, jo kad reiz bija traki švaki, izmeklēja ar FGS un fiziski vainu neateada. Ar to es sapratu un panācu iekšēju mieru, kad beidzu domāt par to, kā kas ķermenī darbojas. Man par to nav jādomā. Veselīgs uzturs, miera iemantošana un nedomāt par pašsaprotamo. Reuzēm mēs paši par daudz par to visu domājam, kas tur iekšā, kā tur.. ķermenim un dvēselei vajag mīlestību un piedošanu, no citiem, pret citiem, pret sevi un sevī. Ja tam nenotic, var doties kaut pie mūkiem un nekas nelīdzēs. Palūdziet sev piedošanu, iekšēji, par to, ka viss ir tā kā ir.
Pastaļi
22. aprīlī 07:54
ir tik stulbi,ka aprij visu ko šiem piedāvā supermārketu un pēc tam žēlojas par aknām
>>Pastaļi
22. aprīlī 08:07
Par aknām neviens sūdzēties nevar, jo aknas nemēdz sāpēt. To stāvokli var noteikt tikai ārsta pārbaudē.
>:-)
22. aprīlī 08:08
Dažs labs, "gudri" , brauc uz Indiju , "garīgumu", un izdziedināšanu meklējot :(
:))
22. aprīlī 08:09
Tam gan piekrītu, ka naids un negatīvisms cilvēkus "apēd" un aplaimo ar dažādām slimībām.
ugis
22. aprīlī 08:19
Tikpat gudrs,kā podnieka suns,ēd mālus un dirš ķieģeļus.
Юлия
22. aprīlī 08:22
->> Pastaļi Šodien 07:54 Tu vēl neesi aizrijies ar savu žulti, ute? Nepatīk pie latviešiem, tad pazūdi austrumu virzienā!
Ogres bebrs
22. aprīlī 08:56
Kārtējais šarlatānu reklāmas rakstelis.Ļoti noderīgs aitām un auniem.
ogres bebram
22. aprīlī 08:59
Ja nesauktu sevi par dziednieku,tad var daudz kam piekrist Vienkaarshi riebjas visi shitie sharlataani...
hmm
22. aprīlī 09:33
Vēl viens šarlatāns un pūšlotājs. Viens tāds krāpnieks un blēdis, kurš sevi dēvē par "Daugavieti" un kurš apkaunojoši izgāzās žurnālistu priekšā ar savām "nespējām" atšķirt dzīvu cilvēku no miruša, jau šajā portālā reklamējās. Tagad atradies nākamais "brīnumdaris".
kārtējais melis
22. aprīlī 09:35
Kārtējā pseidodziednieka - krāpnieka reklamēšanās? Raksts priekš lētticīgiem, kuri gatavi atvalstīt kārtējo žuļiku, kurš naudu godīgā ceļā nopelnīt ir pa slinku!
Zita
22. aprīlī 09:38
Ja es zinu tadus dziedniekus ``Bet dziednieks ists un arste ar dieva vardu vins nedrikst nemt naudu a tie kas arste par naudu tie nav istie

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi