Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
red pill
17. aprīlī 07:18
visas grib alfa bad boyus. 20% viriesi dabū visas sievietes 80% cinās par parpalikumiem. daudzi vispār neko nedabu(inceļi).sievietes izmanto beta provaiderus priekš uzmanibas,naudas un citiem labumiem,bet dod savu vaveri krutajiem.
fsfs
17. aprīlī 07:21
Nu tāda kam izskats un muskuļi svarīgi īsti gudras gan nav. Par mantu vēl varētu aizdomāties ,bet ar īsti gudri nav Šodien tā manta ir rīt tik parādi .
to fsfs
17. aprīlī 07:22
Pēc tavas teorijas īstām sievietēm patīk neizskatīgi, tizli lūzeri. Vot tās tad ir īstās gudrās dāmas.
rrt
17. aprīlī 07:25
Mani sieva paņēma pliku un nabagu. Muskuļu baigi it kā ar nebija . Smuks? Strīdīgs jautājums . Alķītis garšoja jaunībā . Nedaudz krimināla pagātne. Nu jau bērni lieli . 30gadi kopā. Izgājuši kopā 3 privāta biznesa bankrotus .
Sapuliņš
17. aprīlī 07:39
Mēs dzīvojam laimīgā laikmetā - XXI gs. vīrietis ar sievieti var satikties tikai darba vietā, nav nekāda sociālā spiediena vai ekonomiskās nepieciešamības veidot ko privātu, ērtāk un labāk ir dzīvot vienam.
Maximillian
17. aprīlī 10:09
Sievietes nav biologiski spējīgas izvēlēties sev partneri kas viņas nekraps jo sievietēm visi instinkti liek izvēlēties bad boy vai arī lohu ka ir daudz naudas bet nav harismas un ko viņas pašas krāpj. ja sievietes grib būt laimīgas viņām jāatzīst patriarhāts un jālūdz tēva svētība pirms stāties attiecībās, jo viens vīrietis var otru novērtēt objektīvi un bezkaislīgi, bet sieviete vīrieti saprast un novērtēt nevar.
DansGame
17. aprīlī 10:38
"Mēs" iekrītam? Ja "tu", autorīt, iekrīti, pati vainīga, lūdzu nerunā visu sieviešu vārdā!
bea
17. aprīlī 10:40
Citāts no raksta: "Patiesībā, nemainot savu attieksmi pret vīriešiem un iedalot TĀS kādos konkrētos tipos"
sieviete ir laimīga
17. aprīlī 12:14
ja ir par ko rūpēties un kam pakļauties, tāda daba, neatkarīga dāma paliek apjukusi un nelaimīga.
beerdrinkers
17. aprīlī 12:34
Tāds kritērijs, kā mīlestība, vairs pat teorētiski netiek pieņemts?
Andis
17. aprīlī 13:10
Brunas acis - tas ir 90% ka melis krapnieks. Kada vaina gaismatainam zilam vai zalam acim virietim? Tipis eiropietis. A te pasniedz curku
Uldis
17. aprīlī 16:45
Arī pašai sievietei šad tad der palūkoties no malas, kā ar vińas vērtību sistēmu, tīri bieži sevi łoti augstu vērtējošas sievietes savos gandrīz 40 vēl dzīvo pie mammām bet vińu sieviškais piepildījums un vērtības ir grezns profils frisbukā.
:D
17. aprīlī 18:37
Parizi ir, tāpēc jāmeklē kuprains un negrlīts nabags, kuram seksu negribas, precēties negrib, un par kuru intuīcija saka, ka nevajag tādu. :D
lūk
17. aprīlī 23:14
ar to sexu gan ir tā, ka ja sākumā kādas problēmas (neerekcijas, priekslaicīgas) - tas nozīmē, kas pēc gadiem būs pilnīgas auzas (impotents vai aseksuals), bet ja pārākaiz ērzelis, tad būs ragi daudzžuburain, betari pirmie impotenti var likt ragus, kad viniem tikai uz vienigi uz kadu jauniepazitu uzcelsies
Mode
17. aprīlī 23:37
Kaut kas tik sekls pat frizētavu kosmopolitēnos sen nebija lasīts.... Kādam kontingentam raksts paredzēts?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi