Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
NJA
16. aprīlī 17:44
Visu iztērēto naudu par ko rīkos labdarības balli - varētu vienkārši ziedot Labdarībai - bez visas Balles - par kuru tā pat tiks atlocīta nauda!
...
16. aprīlī 17:54
Ka tik pashiem paziimeeties, labdari..
Kisers:)
16. aprīlī 17:57
Pidaru bars...
Ziedotājs
16. aprīlī 18:06
OIK naudu saņēmuši , nu var izpriecāties un kādu pabiru atmest pašiem OIK maksātākiem ! Pagājušajā gadā par OIK no tautas savāca 290 milj. ! Nu vaitad dažu tūkstošu žēl , nu protams ka NE ! ! ! Kā smejies atdod man savu māju , es tev labdarībā ziedošu TABURETI !
Vilis
16. aprīlī 18:08
Šo cēlo ziedotāju dāsnums ir neaprakstām !
Doza
16. aprīlī 18:22
Pēc gadiem desmit,lūdzu ziedojot - man ir veselības problēmas!
Nevis
16. aprīlī 18:40
sabiedriibas kreejums bet sviests!
Resnā blakts
16. aprīlī 18:43
Man jau patīk resnā Linderniblatkte. Tik smieklīga. Grigaliene man vairāk atgādina Čaka ielas prastu bāradāmu. To trešo pusmūža tantuku nemaz neatpazinu.
Egle
16. aprīlī 20:08
nepazīstu nevienu no tiem '' populārajiem''cilvēkiem.
.
16. aprīlī 20:38
tikai divi no tiem visiem ir kaut kur redzēti - pajoliņš šļupsteklis ar kroni - izcili truli, stulbā, blondā, neglītā, nobarotā šmara ar kroņi, kas tā vispār par parodiju, kāpēc tiek reklamēti šādi prasti, stulbi, neizlgītoti, nesekmīgi piar makeri.
satīra
16. aprīlī 22:37
Laimīgi atkal pie loga es smejos, manā sētā kretīni dejo , Viņi to labāk par normāliem māk, Viņiem tas iznāk patiesāk. Umpapā, umpapā, kretīni dejo, Umpapā, tralalā, stāvu un smejos . . . . Kretīni dejo dienu un nakti, Es tik stāvu un situ takti . . . . . Daži, ar kuriem es aprunājos, Teica , ka tas vēl tik mēģinājums Īstenā deja pēc gadiem būs, pie sava loga es ielūdzu jūs ! . . . . . dz. Klāvs Elsbergs
aa
17. aprīlī 00:46
Bagāto izpriecas. Nez kāpēc tas man atgādina "dzīres mēra laikā", pie apkārt esošās tautas nabadzības. Oik, cik atkal nelāgi sanāca... :)
anna
17. aprīlī 11:36
Vesels bars ākstu tēlos "stārus"... ja tas nebūtu tik nožēlojami, tad varētu pasmieties... bet ļoti labi savā laikā par šādām "pārtijām" izteicies dzejnieks Klāvs Elsbergs un muziku dzejai sakomponējis Juris Kulakovs - par dejojošiem kretīniem...
Vadim Vihnevics
12. jūlijā 19:45
Natālija Oļesika mazāk varēja gozēties par ballēm bet palīdzet atdot sava vīra Vadima Vihnēviča parādus ;)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi