Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
115 komentāri
Sakārtot:
Laivaikā
15. aprīlī 07:39
Pacietību un izturību Ilonai! Apbrīnojama sieviete. Reti kura tā varētu... Lai Ūdrītis veseĺojas un Bàrts aug liels, vesels un laimīgs. Ar mammu un tèti.
Vilārija Damperle
15. aprīlī 07:49
Latvijā seši preses orgāni, katrā iknedēļas reportāža jau bijusi. Rindā stāv Eesti Postimes, Lietuvas Filatelistas Zurnalas un Vestnik Prezidenta Rossii.
Aija
15. aprīlī 08:01
Bet Ūdrītis nekad vairs nebūs vesels. Tas, protams, ir ļoti mīļi un pašaizliedzīgi, ko viņa dara, bet ilgstoši to nav iespējams izturēt. Agrāk vai vēlāk viņa sapratīs, ka ir jādzīvo pašai sava dzīve, atstās Ūdri mammai laukos un atgriezīsies pilsētā vai nu arī no depresijas neaizmuks nekad.
Ess
15. aprīlī 08:10
Ilona, tas ir labi un cēli, ko Tu dari. Tikai šad tad tomēr paņem atpūtu - aizbrauc kādā ceļojumā, dari to, kas Tev sagādā prieku. Ūdrīša kopšana var prasīt gadus 50, tāpēc šad tad atļaujies arī kaut ko sev, lai ir spēks arī priekš dēla.
Jaa
15. aprīlī 08:17
Tā ir arī kā melns prezervatīvs kas var pārsprāgt...
Www
15. aprīlī 08:24
Apbrīnojama sieviete!!! Lai Tev pietiek spēka ne tikai vīram,bet arī dēlam un galvenais sev pašai. Nenodari pāri sev . Paņem brīdi ,ko veltīt tikai sev un dēlam-aizbrauciet abi kopā kaut kur-tas nemazinās Tavu mīlestību un atbildību pret vīru. Spēku Tev!!!
f
15. aprīlī 08:33
vajag tomēr eitanāziju
15. aprīlī 08:41
Bet Bārts ir simpātisks jauneklis,lai pietiek spēka dēlu izaudzināt,izskolot !
Egle
15. aprīlī 08:41
Izturību un mīlestību, katram lietusmākonim ir sava zelta maliņa.
es
15. aprīlī 08:53
Dod man Dievs tādu meiteni atrast..
Lu
15. aprīlī 08:57
Kopjot uz mūžu slimu alkoholiķi, tiek apdalīts abu dēls. Slimnieks būtu jānodod kopšanai, pašai mīlestība un rūpes jāvelta dēla audzināšanai. Jāveido jauna Ģimene. Nežēlīgi. Bet nekad vairs nebūs kā agrāk. Šī publiskā personīgās dzīves demonstrēšana vispār ir kaitinoša. Maligina Nr2 😣😏🤔
To Laivaikā
15. aprīlī 09:01
Zinu tādu pašu sievieti.Jau 15.gadu kopj,tikai tagad viņai ir darbs ,vīram ir kopēja.Sieviete uzplaukusi,bet gadus desmit atpakaļ likās,ka ar viņu viss ir cauri!!p.s.Draugs arī ir un tur nekā nosodāma nav.
Alida
15. aprīlī 09:12
Katru reizi, lasot interviju ar Ivetu, man acis asaras. Asaras par to, kapec tomer visam ta vajadzeja notikt un asaras par to, cik Iveta ir aprinojami stiprs cilveks. Es pat nezin kapec neticu, ka Latvija vel otra tada ir, vai butu. Vienigais, ko Ivetai varu novelet- pasai stipru veselibu, izturibu, speku, milestibu. Ivetin, nekas nav muzigs, nu pienaks diena, ka bus labas izmainas un jums tacu tik forss delins, izaugs, miles jus un jus busiet pati, pati laimigaka sieviete pasaule. Viss reiz bus.
Un
15. aprīlī 09:23
Neapskaužami un ja padomā,ka arī finansiāli vienai viss jādara.Traki.
To Alīda
15. aprīlī 09:26
Kas ir Iveta?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi