Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Lai dzivo cenzura!
10. martā 17:51
Bija 4 komentari, visi pazuda! Komentars # 2 bija labs, zeel, iskataaska mees " Back in USSR "
jā jā
10. martā 17:56
Stulbie skribenti (par žurnālistiem tos nenosauksi, jo rakstīt tāpat nemāk) tik dzēš komentārus, lai izpatiktu kremļa pakalpiņam ušakam. Jūs vel nimbu viņam virs galvas uztaisiet, idioti.
sbsbsb
10. martā 17:58
cenzuureets meedijs
Eva
10. martā 17:58
Jaukais pārītis .lai veicas.
Jauns.lv to visiem
10. martā 18:13
Nav te nekādas ideoloģiskas cenzūras. Cilvēciski pretīgus un derdzīgus komentārus dzēšam gan. Saņemieties un izlasiet, par ko vispār ir ziņa! Jauku vakaru, Jauns.lv
Maija
10. martā 18:31
Mums meitina Dzemdibu nama piedzima 1979. gada vasara. Tacu diemzel toreiz nebija tada tradicija fotografeties pie Dzemdibu nama. Vai cita gimenes bilde ari deretu kura nav Pie Dzemdibu nama bet kura ir redzams Dzemdibu nama dzimusais bernins kopa ar vecakiem.
Z
10. martā 19:21
Uz kurieni sūtīt? Kāda adrese? Pa pastu vai email?
meija
10. martā 20:58
Palasot komentarus skiet,ka dala tautas ir pedejas saprata paliekas zaudejusi.Lai nu ko,bet ganit jaundzimusu berninu vnk.vardu trukst!
acs
10. martā 21:01
Maija, droši sūti visus savus ģimenes foto- derēs arī pie zārka vai kāzās.... ka tik var to grāmatas formātā iedabūt! :D
Jocīgi
10. martā 22:23
Piemēram,rakstos par Maliginu derdzīgos komentārus nedzēš .Tad pie kura raksta var gānīties un pie kura ne?Kāpēc dažus nelaiķus var komentēt un citus ne?Par tēmu-nedošu foto,jo manai ğimenei nav un nebūs nekā kopīga ar ausaino.
Kallis
10. martā 22:42
Kā tad!? Cik tādu muļķu būs, kuri saviem bērniem maitās karmu, un gribēs lai viņu bērns tiek apzīmogots kopā "komas slimnieka" it kā pēcnācēju.
acs
10. martā 23:24
Manu komentāru par to, ka profesionālu šķirteņu pāris ar savu bērnu laikam būs šīs grāmatas pirmā bilde, jo Dzemdību nams ir Rīgas kapitālsabiedrība un pirms vēlēšanām tā būtu Ušakova slēpta reklāma un ka neviens normāls cilvēks savu jaundzimušā bēŗna bildi neliktu publiskai apskatei, vien tādi nozombētie kā te komentētāja Maija
acs
10. martā 23:25
Manu komentāru par to, ka profesionālu šķirteņu pāris ar savu bērnu laikam būs šīs grāmatas pirmā bilde, jo Dzemdību nams ir Rīgas kapitālsabiedrība un pirms vēlēšanām tā būtu Ušakova slēpta reklāma un ka neviens normāls cilvēks savu jaundzimušā bēŗna bildi neliktu publiskai apskatei, vien tādi nozombētie kā te komentētāja Maija, arī izdzēsa. Bet varu uzrakstīt vēl reizi :)
sieviete gados
10. martā 23:59
Ušakovs ar mammu? Mīļi.
joki mazi
11. martā 00:44
lai uzliek aci? lai piemaksā,bet ko tādu ne ne ... nevienu bildi publikas acīm,arhīviem,albūmiem ...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi