Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
54 komentāri
Sakārtot:
Letiņš
10. martā 08:24
Ja otram neko nevajag, vai ļoti reti vajag, tad risinājums ir mīļākā! Sens un pielietojams variants!
man 38gadi
10. martā 08:47
un sexuala dzive man ir piesātinata,jo esmu pateikusi,nebusi Tu,būs cits:)un mīłotais cenšas łoti cenšas,lai man nebūtu cits.un esmu parliecināta ka arī vinam nav citas,jo vienk.speka tam nepietiek.nesaprotu ka var nebūt sex attiecibās?tas tak ir tik forši būt mīletam un samilot savu virieti,tas dod tādu speku,energiju.lai ari dazreiz skiet ka tiesam negribas sex,bet gribas tikai pamaigoties:) tas viss noved pie sexa!un pectam viss sagurums pazudis ir tikai smaids uz lūpām un taurenīši vederā.
kiss
10. martā 08:49
apsveriet iespēju pieslēgt papildus partneri
Vecis
10. martā 08:53
Mums paldies Dievam vēlmes sakrita,negrib ne viens,ne otrs un viss ir kārtībā.Draudzīgi dzīvojam bez seksa jau padsmit gadus.
Vecene - vecim
10. martā 09:10
Vispār jau man padsmit gadus ir padsmit mīļākie. Un visi padsmit gadus jaunāki un spraunāki.
to man 38gadi
10. martā 09:31
tu esi vienkarshi tupa,bezjeedziiga mauka kuru dzemdeejusi taada pati tupa huinja!
impotentam
10. martā 09:41
ko Tu trako??redzi kur noved,ja nav sexa:))))
Mirdza
10. martā 09:42
Un ko man kā jūrnieka sievai darīt:)?Kad reisā, tad nekā nav, kad mājās, tad rītā un vakarā!
jurniekam
10. martā 09:48
katra ostā sava:)
Bet
10. martā 09:51
mīļā ,šodien būšu pavēlāk- pēcpusdienā darbs padomē, pēc tam klubs un svarīga tikšnās.... Nu skaties pats- man 19.00 ir sekss un būtu labi ja tu paspētu ....
padoms
10. martā 10:13
esi devīga, ļaujies un dod!
Esss
10. martā 10:22
:-) kaa tur bija, dots deveejam atdodas?
+55
10. martā 10:30
Ak, jauniba,kaislibas virmo,sekss katru nakti un pa dienu,bet,tas skaistais laiks ir prom,tagad mums abiem pietiek ar 2-3 reizes menesi! Nu ko darit,ja virins negrib? No sakuma bija doma,ka vinam ir kada,bet nee,vienkarsi ar gadiem esot samazinajusies velme,nu neko.Domaju,ka 12 stundu darbs un stress dara savu! Tomer,nekad nedomaju ,ka taa teiksu-sekss pusmuza vairs nav galvenais,galvenais ir saprasanas,kopigi mazberni,kopigi celojumi ,pardzivotas neveiksmes un atminas! Galvenais,ka tu zini,kads vienmer staves tev blakus!
Paldies
10. martā 10:59
Paldies visām sievām, kuras "nedod" saviem jaukajiem, sexīgajiem un gudrajiem vīriem! Tieši tāpēc man vienmēr ir jauni, kaislīgi mīļākie :) Un nekāda ikdienas stresa! Pievilcīgs un šarmants vīrietis, kurš vēlas mīlēties un kuram daba devusi DAUDZ (vairākās nozīmēs), lai to darītu prasmīgi, ir labākās zāles pret stresu un citām vainām. Tām sievām, kuras taisās mani nosodīt, vēlos teikt - neesiet suņi uz siena kaudzes :D
Cik problēmu
10. martā 11:40
Dāmai jau var n-tās reizes nosyk@t sausu. Jāpieiet radoši.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi