Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
30 komentāri
Sakārtot:
Q
31. martā 07:52
Nibiru - “ citplanetieshi” , kas lido uz zemi . Vini uzsuc cilveku emocijas - patik , kad cilveki ir nelaimigi , jo tai ir savs skanejums ! Tad centieties but priecigaki sutiet uz debesim savu Dievishko Gaismu. No tas vini beg ;) vini ari ir dazadi - ir pozitivie un ne visai. Bet ! Vini ievero kosmosa likumus. Ja , tos ne zinat ;) bus pa muljka vizei. Ja , piekritisat ar viniem doties celojuma ;). Neaizmirstat - vienoties par gadu, dienu , datumu , vietu - kura jus jaatgriez atpakalj ;) savadak nonaksiet tuksnesi 1768g. Vai 2200 ;)). Maz neliksies 😂 -
Selekts
31. martā 08:19
Ko tik tie neandertāļi ir izdomājuši...
STOP
31. martā 09:20
pēc svetbildēm parasti NEPLĀNO savu dzīvi, bet uztver tās, KĀ meditācijas līdzekļus, atgādinajumu, ka jādzīvo tikumīgi, svēti, bet pēc astroloģiskiem horoskopieme daži pat meklē sev sievu vai vīru... :)
Sandis
31. martā 09:22
Sestdiena klāt, kārtējais pajoliņš vai šarlatāns jāintervē!
Vārds
31. martā 09:49
Astronomija, astroloģija un taro kārtis ir pilnīgi atšķirīgas lietas. Ja nav saprašana par otro un trešo tas nav uzreiz jāsauc par muļķībām. Tas nav gudri :)
Sieviete
31. martā 10:09
Ne jau visi ir tik lētticīgi. Palasa un dzīvo ar savu viedokli.
Prieks
31. martā 10:59
Prieks, ka Ivars turpina strādāt!
west
31. martā 11:00
Lūdzošā himna ar steigu jānomaina!!!
fizika
31. martā 12:18
Bija kvantu fizika, uzradās nano fizika, nu jau ir kvarku fizika un vēl jaunāka fizika, bet visas nez kāpēc meklē izskaidrojumus tieši astroloģiskajās sakarībās, ko cilvēces senči ir pilnveidojuši gadu tūkstošiem ilgā periodā.
blefs
31. martā 12:37
Tie horoskopi, ko mēdijos publicē, ir pilnīgs blef, kādreiz palasu intereses pēc, piem. "labvēlīgs laiks draugu apmeklēšanai, vai nākamnedēļ jāuzturās vēdinātās telpās." nu murgs kautkāds, pēc tādiem sūdiem, vairāk lapu negribas atvērt. Astroloģija palīdz labāk izprast cilvēkus, raksturu, bet man neviens astrologs nekad neko skarīgu, noderīgu, nav pateicis, kautko muld rinķi apkārt labvēlīgs laiks tam un tam bla bla.
super
31. martā 13:02
nedēlas nogalē horoskops iesaka kārtīgi atpūsties,
Interesanti
31. martā 14:28
Ivara kungs pamatā noliedz astroloģiju, Taro kārtis, ezotēriku, bet tajā pašā laikā runā un mēģina mums iegalvot lietas, kas tieši saistās un nāk no šīm tēmām. Dīvainis.
kindzulis
31. martā 14:55
Ja izlasīsiet t.s. horoskopus no dažādiem avotiem (ārzemju ieskaitot) ar, nezkādēļ garantēti, diametrāli pretējām prognozēm- nesajūciet prātā! Bet ļaujieties arī šai neformālās zombēšanas institūcijai čakarēt jūsu prātu un darbību!
Astro-enterologs
31. martā 15:24
Lūdzu visus interesentus uz tikšanos nākošajā kongresā!
Zināšanai
31. martā 16:45
Astroloģijai ir visciešākais sakars ar senajām reliģijām. Ja pieņemam, ka ir dievi Venera, Marss u.c., un tie saistīti kaut kādi ar debess ķermeņiem, tad šajā sistēmā astroloģijai ir kaut kāda jēga - senajam cilvēkam! Ar tās palīdzību cilvēki tiecas noskaidrot dievu gribu. Mūsdienās astroloģijai jēgas nav, ne kristīgajā, ne materiālistikajā kopainā. Bet autors, lai gan detaļās korekts, kopumā nav seviški gudrs. Jo visuma kārtībā nepamanīt mājienu par tā Radītāju ir triviāla muļķība.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi