Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
Nu
2018. gada 11. februārī 10:10
Un cik sods jāmaksā,ka neizpildīs,ko saka?
Zūū
2018. gada 11. februārī 10:14
Un cik miljonus iztērēja izstrādei? Tādus ieteikumus var simtiem izlasīt,ja labi pameklē
kodols
2018. gada 11. februārī 10:24
Epidulaaro dzemdeetaajaam jaapiedaavaa BEZ MAKSAS, lai nebaidaas no saapeem!
Pocesspieģelis
2018. gada 11. februārī 10:39
Kā pēc smagā darba darītāju optimizācijas palielinājies arodslimību skaits, gan nepublicē.
Instruktieris
2018. gada 11. februārī 10:40
Laikam nav ko darīt, kā tikai bezjēdzīgus plānus ražot. Bet veselības sistēmu sakārtot, kaut vai tos pašus Ainažus, e-veselības brāķi, to nē. Tā vietā drīz izstrādās dibenslaucīšanas noteikumus un deguna urbināšanas instrukciju, ko paši ierēdņi cītīgi praktizē. Liekēžu kantoris!
anna
2018. gada 11. februārī 11:48
Kādi gudrīši? Vai viņi ir izstrādājuši , ko darīt, kad cilvēks savā darbā ir izdedzis, nodzīts?Kāds ir atbalsts no medecīnas puses, vai var cilvēks saņemt slimības lapu arī tad, kad emocionāli vairs nespēj?
E mirstība rullē
2018. gada 11. februārī 11:51
Ja veselības ministrija iesaka tad nekas labs nav sagaidāms kā vienmēr.
Blefs
2018. gada 11. februārī 12:35
Tā vietā, lai Veselības ministrija sekotu, pārbaudītu pārtikai, ārstniecībai un pat atkarībām piedāvāto produkciju - tā izstrādā "sabalansētu konservētu dzīvnieku pārtikas iztikas ieteikumu" ! - - = Pat tējas veikalos izrādās indes saturošas, tad ko var gribēt no "dārgajām precēm" ( alus, vīns, degvīns, tabaka ) un nu jau arī augļi un dārzeņi - pārpildīti ar "saglabāšanas konservantiem". Pa padomjlaiku "zilganās vistiņas" no tām ir uzbriedušas līdz broilerēm-grūtniecēm. Dabīgā produkcija jau arī ir = mazgātas vistu kājas !!! Šausmas - pat Brežņeva laikos tādas cūcības netika pieļautas !
vāks
2018. gada 11. februārī 12:49
Nu jā, pati ministre bija grūtniece - tapēc ari radās šie ieteikumi. Tā reālā dzīvē nedarbojas! Tur jāiegulda limončiki - tāpat kā e-veselībā!
grūtniecēm un veģetāriešiem
2018. gada 11. februārī 12:59
gejiem nav nekas?
Minna
2018. gada 11. februārī 13:02
Dižpētniecības ministrija! Jācer, ka visma RSU bakalauri integrējušes radošajā darbā- vienmēr apliecina savas spejas pabeigt teikumu
Ko dos vēl viens VM izstrādātais papīrs?
2018. gada 11. februārī 14:50
Mums katram ir sava galva uz pleciem, ja būs cilvēcīga attieksme vienam pret otru, darbs un adekvāta samaksa par to, nevajadzēs ne vienu instrukciju, kas ir veltīga laika un papīra izniekošana.
kalkulators
2018. gada 11. februārī 15:10
ekonomikas ministrija vareeja izreekjinaat, cik tads veseliigais uzturs maksaa - lai visiem iznaak!
Valdis Kalnozols
2018. gada 11. februārī 16:59
pārtraucam tautu padarīt slimu! Viedi un stipri vīri, kuri dibināja Latvijas valsti un rakstīja tās Satversmi, jau ir izstrādājuši mūsu valsts veselības aprūpes sistēmas vīziju, būtību un uzdevumus. Satversmes 111. punktā ir skaidri un gaiši teikts - Latvijas valsts aizsargā iedzīvotāju veselību un nodrošina minimālu medicīnisko palīdzību. Diemžēl pašlaik Latvijā ir pilnīgi pretēji - minimāli tiek aizsargāta un veicināta iedzīvotāju veselība, bet simtiem miljonu eiro tiek novirzīti slimību ārstēšanai. Latvijā cilvēki tiek padarīti slimi. Ar katru gadu slimību pabalstos izmaksātā summa pieaug par 20-40 miljoniem eiro, 2016. gadā tie bija 120-140 miljoni eiro. Faktiski ar nodokļu maksātāju naudu mēs atbalstām citu zemju tautsaimniecību - ārzemju zāļu un medicīnas iekārtu ražotājus. Tiem ir izdevīgi, lai tauta būtu slima un atkarīga no zālēm, nevis vesela, domāt un rīkoties spējīga.
Valdis Kalnozols
2018. gada 11. februārī 17:00
Kas ir jādara?! - Rīkojot informatīvas kampaņas, algojot speciālistus, izskaidrojam, ko nozīmē dzīvot veselīgi - kāpēc ir nepieciešamas fiziskās aktivitātes, uzturēšanās svaigā gaisā, veselīgs uzturs, atpūta, regulāras profilaktiskās veselības pārbaudes u.c. Tagad mēs ejam vieglāko ceļu, slinkojam un saslimstot meklējam ārsta palīdzību, tādējādi tērējam valsts nodokļu maksātāju naudu. Nerunājot par smēķētājiem un alkohola lietotājiem, kuri apzināti bojā veselību! Jebkuras zāles, ko lietojam, bojā kādu citu orgānu veselību. Un kurš gan spēs pateikt - vai esi izveseļojies zāļu vai placebo efekta ietekmē?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi