Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
266 komentāri
Sakārtot:
Egle
14. janvārī 07:31
Da kāda starpība, ko viņš saka no sava aprobežotā tumsoņas pjedestāla, kādas vispār viņam ir tiesības kaut ko teikt par morāli reprezentējot kopienu, ja baznīca dedzināja, spīdzināja nogalināja pilnīgi nevainīgus cilvēkus, uzspieda savas aprobežotās dogmas, pats atzīst, ka tā bija tumsonība bet tā laika morāle, viss ir relatīvs, kāda ir vērtība Jūsu vārdiem šobrīd, nekāda, baznīca ir vienkārši manipulators un pieslienas mūsdienu sabiedrības apziņai un spēlējas ar aprobežoto bailēm. Cilvēkus vairs spīdzināt un dedzināt nedrīkst, baznīca ir zaudējusi pretī progresam, zinātnei, filozofijai, jo kaut kam tik primitīvam kā bībelei nav nekādas izredzes stāties pretī ''' pagānu'' un '''sātanistu '' zinātnes, kultūras un mākslas dižgariem. Vienīgais, kas atliek ir manipulēt ar aprobežotām pastalām Pastallandijā.
bumba olās
14. janvārī 07:36
man žēl šo cilvēku,kuri savu nevarēšanu ar dieva mīlestību slēpj.Tas jau no skata ir redazams ka viņš nav ne vīrs ,ne sieva,bet muldoņa
1984
14. janvārī 07:38
Viss ir ļoti vienkārši. Sabiedrības domu kontrolē tumšie spēki. Tās ir sorosa organizācijas, dažādas liberāļu un citas bisexuāļu biedrības, vel slēptie masonu pārstāvji caur NVO. Viņiem ir izdevīgi lobēt sexa industriju un nonivilēt tradicionālās nācijas vērtības. Kad redzi ienaidnieku - vieglāk ir cīnīties pret to.
Triks
14. janvārī 07:42
Priekš kam klausīties šo sektantu...
ap-17
14. janvārī 07:43
Priecajas mamma.priecajas paps\Seksis ir laps,seksis ir laps
nejēgas tronis
14. janvārī 07:48
viņš pat Eiropu nepazīst,jo uz Eiropu bēga slēpties no austrumu vardarbības.Tādēļ Francija pirmā karaļiem galvas cirta un demokratiju sāka paust.Protams tā bija demokrātija tikai piramidas augšai,bet apakšai iedeva 20gs pēc kristiešu karavadoņa Hitlera totalas sakāves.Komunisti par savam deva demokratiju saviem,bet rietumi visu demonstrācijās lielās to ir izcīnījuši.Mūsu čekistu pabiras tagad grib atpakaļ veco viduslaiku depotismu kuru baznīca uzturēja,bet vēsture atpakaļ nedodas un tādēļ kur virzīzies rietumu izcīnītā demokratija ,tāds liktenis būs arī mūsu.Tagad notiek sarunu laiks un vai maz ko spēs vienoties ar austrumu kultūrām
Egle
14. janvārī 07:50
Baznīcai viss ir vienkārši, ir bībele, vīrietis, sieviete, tā ir ģiemen, pasaule ir plakana, dažus tūkstošus veca, tikai dievs var izārstēt, saule griežas ap zemi, zeme ir visuma centrs, laulību šķirt nedrīkst, nevainību pirms laulībaszaudēt nedrīkst, nedrīkst vilkt dažādu audumu drēbes, ēst vēžveidīgos ir grēks, citam, izņemot bībeli ticēt nedrīkst. Un visi, kas pārkāpj bībebeles dogmas, dedzināt uz sārta vai spīdzināt. Tā ir patiesā baznīcas būtība. Tagad tik mūsdienās pieklusināta, bet ja nebūtu progresa, joproj\am baznīca nodarbotos ar tieši to pašu. Un šitādam mēslam cilvēki klanās, phe.
Egle
14. janvārī 07:58
Tik pasaule un cilvēks neietilpst baznīcas dogmās un nekad neietilps un manuprāt, pat aprobežotās pastalas dziļi sirdī to saprot. Cilvēks ir sarežģīta būtne ar neierobežotām iespējām, jo domu spēks un brīvība ir bezgalīga un seksualitāti nenosaka dogmas, bet gan daba un evolūcija. Šeit viņš nedaudz spieda uz lgtb tēmu nepasakot to skaļi, homoseksualitāte dabā ir tik pat ierasta un labi dokumentēta parādība, cilvēks nāk no dabas, homoseksualitāte ir dabas sastāvdaļa. Vairāk nekā 300 sugas praktizē homoseksuālas attiecības. Vienīgi, par ko piekrītu ir par abortiem un kontracepciju, atkal no tras puses, ja skatās globāli, pasaule kļūst pārapdzīvota, pateicoties tieši reliģijai.
īpaši stulbs
14. janvārī 07:58
Normāls korifans.
Triks
14. janvārī 07:59
Pieņemu, ka ir cilvēki, kas tic Dievam, taču Dievu baznīcā meklēt ir muļķīgi... Noskaties 2015. gada labāko filmu - Uzmanības centrā! vai krieviski - В центре внимания.
&*
14. janvārī 08:02
Tā runa kā pa viļņiem - te augšā, te lejā. Bet interesanta ...
par homo
14. janvārī 08:07
rietumos visu izcīna demonstrācijās ,nevis ar vardarbību kuri grib atpakaļ mūsu baznīcveči.Ja geji var sapulcinat miljonu demostrācijās,tad vini ir spēks un ar to jārtēķinās,nevis bailēs gaudot,jo tie nāk arī pie mums.Par daudz ko baznīca gaudo,bet visam piekāpjas un tā būs arī ar homoseksualistiem,bet kas tad priesteri ar savu slēpto seksu patiesībā ir
Jocìgi..
14. janvārī 08:12
Kopš kura laika Baznìca izsakās par politiskajiem procesiem pasaulē? Trùkst savu lietu par ko runât? Vismaz LV Baznìca no Valsts ir nodalìta..
Egle
14. janvārī 08:14
Haha, homoseksuāli cilvēki nekur ''nenāk'', bet piedzimst tepat uz vietas, 2 - 5 % sabiedrības ir homoseksuālu cilvēku, vienīgais, kas '' nāk'' uz pastallandiju ir apziņa, ka jā, tādi cilvēki arī ir un no rietumiem nāk ziņas, ka nekas ar tiem cilvēkiem nav nepareizi, viņi nav slimi, kropli utt, tas '' nāk'' aprobežotajām '' pastalām.
Noyb
14. janvārī 08:23
Ja kadi mekle tad atradis bet ja nav uz Zemes tad var sazinaties bez starpniekiem. Vajag tik noticet. Savienojums izdodas tiem kas to nopelna.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi