Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Uldis
2012. gada 20. novembrī 14:39
daudzas sievietes nemaz neapzinās,ka vienīgais cilvēks,kas apveltīs ar romantiskām jūtām attiecībās,ir tieši vīrietis.Tieši no vieņa tiek gaidītas un pieprasītas romantiskas jūtas.Bet sieviete sevi izteikti pozicionē,kā šī labuma patērētājas.Atcerēsimies,ka sievietes atrodas izteiktā mazākumā starp dzejniekiem,māksliniekiem,komponistiem,e stētikas un mākslas pārstāvjiem.Sievietes ir tā visa patērētājas.
DDD
2012. gada 20. novembrī 15:32
Puķes vairs nedāvina - ko darīt? Man ir ieteikums. Varbūt tev pašai pamēģināt kaut ko vīrietim uzdāvināt? Ja nav naudas, tad izdarīt, piemērām, brokastis pie gultas no rītiem pienest. Būs kaut kas jauns un neparasts.
Anna
2012. gada 20. novembrī 15:40
Ai ai aizvainotie vīrieši! Šādi čīkstot jūs arī nevienu sievieti nedabūsiet, tāpēc esat tādi ņergas. Jau no sākta gala vīrietis ir tas, kas sniedz sievietei materiālu atbalstu, bet sieviete viņam pretī mīļumu un skaistumu, bagātina viņa dvēseli, iedvesmo viņu. Un tas tiešām nav viegli.
bagātie vīrieši
2012. gada 20. novembrī 18:35
acīmredzot izvēlas nepareizās sievietes,ja jāžēlojas par romantikas trūkumu attiecībās no sievietes puses. paši vainīgi!
jo ir tā-
2012. gada 20. novembrī 18:44
ja sievietei jādomā arī par iztikšanu,tad romantika atkāpjas otrajā plānā. tā tas ir! bet ja vīrietis sievieti materiāli ir nodrošinājis un viņu attiecībās trūkst romantikas,tad sieviete ir vai nu bez izdomas,lai savu dzīvi prastu izpušķot ar romantiku vai vnk slinka.jo Viņa pamatā ir tā,kas Rada gaisotni mājās.tāda ir bijusi pasaules kārtība un naivi iedomāties,ka to kāds mainīs..:)
Andris
2012. gada 20. novembrī 23:49
Izklausaas peec peerkama pakalpojuma... :)) tev ir nauda buus miiljums, nauda beidzaas miiljums beidzaas. Tautaa shos pakalpojums savaadaak sauc. :)
zini,Andri-
2012. gada 21. novembrī 00:36
bads pa durvīm iekšā,mīlestība pa logu ārā. tā teica jau senie latvieši un viņiem bija taisnība. kāda vēl romantika,ja jādomā par to,ko galdā likt ģimenei? elementāri.bet tās cacas,kas sākumā rozēs un šampanietī peldinātas,bieži vien to tā arī uztver-ka viņām tā būs vienmēr un pašām pietiek ar to,ka viņas vnk ir! attiecībās jādod abiem.katram no sevis-vislabāko.nevar gaidīt mūžīgas puķes un romantiku,bet kad tas no viņa puses beidzas,uzskatīt,ka sākusies rutīna. nē! sāc meklēt romantiku vērtīgākās lietās,un tas var būt vienkārši labi kopā pavadīts laiks. pat klusējot,vnk līdzīgi redzot lietas un pasauli.ja vien tev ir otrs cilvēks,ar ko kopā to darīt p a t ī k a m i. :)
jenots
2012. gada 21. novembrī 11:19
Tāda sajūta, ka kaut kādi datoriķi pie šiem rakstiem komentē, gan sievietes, gan vīrieši, kuriem to attiecību vispār nav bijis, nezina vispār, kas ir mīlestība. Nu sorry, ja cilvēks viens otru patiešām mīl, tad kāda vēl tur nauda? Ja otram vairs nav tik finansiāli viegli, tad īstās attiecībās otrs tiek atbalstīts, viņam palīdzēts atkal atrast darbu vai kaut ko tādu, nevis uzreiz pamests! Par laimi šādus murgus tiešām var izlasīt tikai interneta komentāros.
atslābsti,jenot,
2012. gada 21. novembrī 11:39
jo runa patiesībā šeit nav par to,ka kāds kādu pamet,bet--ka attiecībās pietrūkst romantikas. un tā nu tiešām jāmēģina radīt pašiem. bet no naudas esamības/neesamības tomēr vairāk vai mazāk ir atkarīgs tas,kā jūtamies,jo bez viņas tomēr nu nekādi!! un tas,kurš to noliedz,ir melis.naudā nav ne laimes un romantikas kā tādas ar ne,bet viņa nomierina gan..un mierīgs cilvēks spēj būt romantisks cilvēks,ja vien nav par slinku,lai otru kaut kā iepriecinātu:)
perversulis
2012. gada 21. novembrī 12:12
Kad sākas rutīna, vajag iesaistīt attiecībās pāris taizemiešu ladyboys, uzreiz rutīna beigsies :-)
baba prasa naudu
2012. gada 21. novembrī 15:03
baba prasa naudu
Lūdzu, nepārprotiet
2012. gada 21. novembrī 18:53
Lūdzu, nepārprotiet... bet mīļās dāmas varētu vienkārši paņemt mutē. Bez mājieniem no vīrieša puses, bez prasīšanas un skaidrošanas. Jo īstenībā tas ir tieši tas pats, kas dāvināt sievietei puķes. Kaut kas it kā ne-nepieciešams, bet ļoti patīkams. No sirds, vai vismaz ar tādu fīlingu, ka no sirds. Pamēģiniet nevis tupēt kā vistas uz laktas un kladzināt par romantikas trūkumu un gaidīt nez kādu cenšanos un dāvanas no vīrieša, bet pašas kaut ko pacenšaties - ne jau traukus izmazgāt vai veļu mašīnā samest, bet tieši to papildus bonusiņu, ko pašas gribat. Ļoti iespējams, ka dabūsiet sev tādus rožu pušķus, kādus ne cerējāt, ne gaidījāt.
Perfekta
2012. gada 21. novembrī 20:53
Un ko Jus viriesi,domajiet,ka beez romantikas mes leksim gulta??Jus ne smadzenes,neko negribat pakustinat,tik visu uz paplates.Jus esat mednieki,tapec mus ir jaiekaro,runa nav par materialo.Kapeikas tak maksa tas pukees!Tas katram nak no dabas.Ja izturies pret sievieti,ka princesi,tatad tava mate ir bijusi karaliene.Luk!
un tēvs-
2012. gada 21. novembrī 21:04
karalis!ja bija..;) jo puišiem vajag Reālu Paraugu,kam līdzināties. manieres,uzmanība,attieksme pret sievieti..tā nu tas ir.
:)
2012. gada 21. novembrī 22:56
klusums...visi baigi aizdomājušies laikam. un labi vien ir.tā arī būtu jābūt. ir dažreiz jāpadomā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi