Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
Marta
2017. gada 10. novembrī 08:58
Māca melot darba intervijā???? Perfekti!!!
Vera
2017. gada 10. novembrī 10:42
Šova veidotāji nebaidās, ka izbalsošana var viņas salauzt vēl vairāk? Tā ir sava veida zaudēšana. Vai cilvēks, kas ir dzīves lauzts un sists var pieņemt vēl vienu zaudējumu? Vai izslēgšana no šova neiemet šos cilvēkus vēl dziļākā bedrē nekā viņi bija pirms tam? Jo klāt visam nāk vēl viens zaudējums, kā rezultātā cilvēka ticība labajam un pašam sev vispār var pazust.
Es atkal par to pašu
2017. gada 10. novembrī 12:26
Šovs principiāli nav pareizi izveidots, jo šajā situācijā kādā atrodas visas dalībnieces izbalsošana nav pareizs formāts. Viņām visām ir nepieciešama PALĪDZĪBA. Nosponsorējiet meitenei priekšējos zobus un viņa varēs doties uz darba interviju. Kurš viņu ņems bez zobiem? Nu nebūsim naivi..kuru jūs gribiet apmuļķot? Palīdziet šova veidotāji, jo katrai no viņām ir nepieciešama palīdzība, kas arī maksā naudu. Arī psihoterapeits maksā naudu. Ko darīs izbalsotā sieviete? Atkal ies pa to pašu taciņu...jo nav kur iet. NAV KUR IET!!!!
Ko darīt?
2017. gada 10. novembrī 12:29
Kā lai noskatās šova sērijas, ja tās ir izdzēstas no YouTube. Tauta paliek neziņā, kas notiks tālāk? Lūdzu, publicējiet tās kaut kur!
to Ko darīt?
2017. gada 10. novembrī 13:07
Ieejiet shortcut.lv ar savu Facebook profilu vai piereģistrējieties kā jauns lietotājs, atrodiet sēriju arhīvā un skatieties! Tiešām vienkārši. Lai izdodas!
dele
2017. gada 10. novembrī 13:43
Bez zobiem būs grūti
to es atkal par to pašu
2017. gada 10. novembrī 14:51
Nedēļas laikā vajag parādīt sevi kā labāko, tad var iegūt ''zelta zivtiņas'' vēlēšanās izpildīšanos, tad arī dabūs savu zobu sakārtošanu. Kristai vakar pirmā vieta un ilgi gaidītie šņorzābaki dabūti.
Ups
2017. gada 10. novembrī 18:17
Beidziet ņirgāties par cilvēkiem :(
Bolns
2017. gada 11. novembrī 22:29
Jums ir bakalaura vai mağistra gràds? Nè ,parasta augstàkà izglìtìba 🤦‍♂️
mordanga
2017. gada 12. novembrī 23:37
Trulums ir... neaprakstāms... vissievišķīgākā un ar prātu apveltītā ir...transvestīts...Linda! Es tiešām ļoti rūpīgi sekoju šim...pasākumam, ko iesaku arī visiem. Atcerieties, ka šādas visu veidu sievietes (ja būtu līdzīgs stāsts par vīriešiem, tā bilde būtu VĒL briesmīgāka!!!) ir mums tepat blakus! Tas "domāšanas" veids ir TEPAT!!!! Tā rezultātā sabiedrība veidojas tāda, kāda ir! Nu ko tāda LAURA!!! (šausmas staigājošas!!!) var iemācīt saviem bērniem?! Melot, to jau nu gan....( "darba intervija", kurai viņa pati noticēja!!!!) ...Linda, Daiga, Sintija, nu... varbūt vēl Inese - tās ir tās, kuras ir gatavas mācīties.
Una
2017. gada 13. novembrī 13:51
Tas tik pierāda, cik fantastiska mele ir Laura. Vai par to pienākas uzvara?
Noyb
2017. gada 13. novembrī 23:40
Kapec nepielec ka cilveks vienkarsi negrib nevienu aizvainot sasteidzot to kam janotiek dabiski? Nevienai neatteica tikai ir zaudejis ticibu Aklajai milai jo to izmanto pret vinu..ja zinatu ko par vinu patiesiba doma(nav gaisregis) tad butu vieglak.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi