Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
6. novembrī 16:17
Barkāns atkal provocē !
Ilvars Mičs
6. novembrī 16:29
Labāk lai ārsti protestē, ka latviešu tauta tiek nodzirdīta ar alkoholu un ka alkohols kā narkotika izraisa un veicina dažādas slimības, kas, savukārt, dara garu slimo latviešu rindu. Kāpēc ārsti neprotestē, ka alkohols kā narkotika ir veikalu pirmajās un redzamākajās vietās un šai narkotikai garām iet bērni, pusaudži, jaunieši un ar laiku sāk lietot alkoholu un daudzi nodzeras un atkal ārstiem garākas slimo rindas? Tauta, kas nedzer alkoholu, ir stiprāka un veselāka un patriotiskāka un arī ārstiem ir vieglāk strādāt.
Harijs Saukums
6. novembrī 16:46
Protams, ka protestēs, jo viņiem arī tie 10 000 liekas par maz.
Martins Dambis
6. novembrī 17:12
protests manām domām ir nekorekts,jo piemēram no tukuma slimnīcas galv. ārsts dod pavēli obligāti zemākajam med personālam ,un dod dienu bezalgas atvaļinājumu lai piketētu tiek organizēts transports,liet piketēt ,sanitātēm un jaunākām medmāsām
Aivita Freimane-Medne / Cipa /
6. novembrī 17:13
Manuprāt jārunā ir netikai par ārstiem un medmāsām,bet arī par māsu palīgiem un sanitāriem, kā arī tā saucamiem "stūmējiem" Šie it kā mazkvalificētie darbinieki dara ļoti smagu un atbildīgu darbu. Diez vai jebkura nodaļa, ārsts un medmāsa var iztikt bez sanitāra un slimnieku stūmēja.Sanitāri ir tie kuri nodaļās ir maz pamanāmi, Slimnieku apkopšana, nodaļas uzkopšana, zāļu piegāde, slimnieku sagatavošana operācijām, pēc operāciju aprūpe, gultu klāšana un ne tik patīkamā WC uzkopšana, veļas nomaiņa u.c ....savākšana. Par šiem ŗūķiem neviens nerunā, jo viņi taču nav mediķi, bet dažkārt dara gandrīz to pašu. Sanitāri ir gandrīz vistuvāk stāvošais personāls slimniekam.Jo kurš gan cits pienes ūdens krūzīti, apsedz un rūpējas par slimnieku. !!!!!!!! Sistēma jārunā par visiem tiem darbiniekiem, kuri ir tiesi saistīti ar med aprūpi un slimnieku aprūpi.
Aivita Freimane-Medne / Cipa /
6. novembrī 17:22
Ilvars Mičs - Ārstiem nav japiketē un jāprotestē par alkohola patēŗiņu utt.Tad jau drīz viņiem arī jāprotestē par McDonalds, Hesburgeriem u.c ēstuvēm.Jo tur taču var noresnēt.Alkohols, narkotikas utt ir ģimenes, skolas un sabiedrības pārziņā.Ja ģimenē par to netiek runāts un skaidrots, tad ārstam tas nebūt nav jādara. Es atbalstu ārstu streiku par atalgojumu kopumā.Un neiet runa par tiem kuriem alga ir 5000 EUR.Varbūt šis ārsts ir profesors, zinātnieks, pētnieks, praktizējoš un jauno ārstu apmācoš ārsts.Ne jau šos 5000 viņš saņem par sēdēšanu kabinetā.Ir dažādas piemaksas- nakts maiņas, rezidentu apmācība, operācijas, konsultācijas, pētniecība-jaunu ārstēšanas metožu ieviešana utt.
MikeKoglin
6. novembrī 17:23
Kas ir 10.000€ priekš latvijas dārgās dzīves??Nu loģiski ka protestēs arī bagātie ārsti...
MikeKoglin
6. novembrī 17:29
PS;un ko teikt tiem kas strādā morgā??Jūs zinat cik liela alga ir mordziniekam???Mazāk pļūtī
Edward
6. novembrī 18:15
es domaju tas butu tik apsveicami ja mediki kas sanem lielas algas piedalitos piketa sini gadijumu tak iet runa ka pa sistemu kur medmasas un mazkvalificetie netiek noverteti
Maija Abols
6. novembrī 18:20
Ja aarsts sanem 10.000 eiro meenesii, vinsh ir profesionaals un ar augstu kvalifikaaciju. Taam suudu mushaamm, kas seed saeimaa to nekad nesaprast. Jo tur paarsvaraa ir aamurgalvas, kuri taalaak par savaam intereseem nav speejiigi paskatiities.
Žanis Vieplis
6. novembrī 19:19
Jā jā un tie briesmīgie ģimenes ārsti visi kā viens pelna virs 10 000 eiro mēnesī. Kā Es zinu, nu kā var nezināt. Visi taču runā. Anekdote no vecajiem laikiem. Viens žīdiņš saka ka viņam gandrīz uzbruka 100 vilki. Nu nolaid nolaid. Nu labi - 50. Nu nolaid. Nu labi 10. Nu nolaid nolaid. Jā bet kas tad tur tais krūmos tik briesmīgi čaukstēja. Vai tik tā nav arī ar tām lielajām naudām.. Jā ir dažiem lielas naudas ir. Bet tad nevajag visus mest pār vienu kārti.
Renārs Zeire
6. novembrī 19:34
Ilvar ? Tu runā par musulmaņiem , kuri nelieto alkaholu ? Jo ja nē , tad īsti nesaprotu par kādu tu tautu runā . Jo visā Eiropā lieto alkaholu un tālāk par Eiropu lieto alkaholu . Un ir stulbi teikt , ka alkahols ir visu slimību uzraisītais . Daudzi cilvēki slimo ar kuņģi ar sirds slimībām ar vēzi , audzējiem . Un tie rodas no sasitumiem , no pīpēšanas utt . Pārmēriga alkahola lietošana var izraisīt problēmas , bet nejau viena glāze vai 10 glāzītes pa 100g . Un viss atšķiras ko tu dzer un cik daudz tu to dzer . Cigaretes nogalina vairāk , nekā alkahols . Labāk iedzer pa 100g balzāmu , veselību sev uzlabosi 🙂👍 .
Aldis Laukevics
6. novembrī 20:29
Ļoti paviršs pērkamas žurnālistikas raksts, tikai skumji paliek par 80% komentāru. Varbūt beidzot sāksim sev uzdot jautājumu--kas reāli ir privatizejis visu veselības sistēmu... Protesta noliedzēji - pavadiet 1 stundu reālajā ( nevis ierēdņu izdomātā slimnīcā). Iesaku ari Vinkeles kundzei kopā ar Karinu..
MP
6. novembrī 21:00
Priekules novadā 5 tūkstoši iedzīvotāju, viens ģimenes ārsts uz novadu, man tie 2 eiro mēnesī ārstam nav žēl, pat nevienam pensionāram nav žēl, lai jau pelna tos 10 tūkstošus mēnesī. Ja kāds ar grib lielu un vieglu naudu pelnīt, tad laipni lūgti uz Priekuli! Taisni brīnums, ka pie durvīm rinda ar ārstiem nestāv?!
anna
6. novembrī 22:50
Tas saeimas sudu musas sez saeima ar nopirktiem augstskolas diplomiem ,un tik doma par nakamajiem karteliem ,arsti studejusi 8 gadus ,lai klutu par arstiem , un tapec ari pelnijusi par savu suro ,atbildigo darbu pat 20.000 menesi , nevis saeima sez bez izglitibas ,un izsaimnieko valsti ,un nevienu netiesa ,jo visi zagli ir vienlidzigi ,tapec jau ari neviens nav notiesats .

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi