Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
Piepe
2019. gada 5. augustā 16:40
Un ne vārda par problēmu sakni. Tipiski partijniekiem.
Arrest Soros! Liberalisms & Velko nogalina Eiropu!
2019. gada 5. augustā 17:06
Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Latvijā klusē... Ģeopolitiski mēs visi dzīvojam Amerikā! Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Latvija klusē...Soross ir liberālisma mega-sponsors! Liberālisms degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas Latvijas ģimeņu un tautas ienaidnieks, līdz ar to arī Valsts ienaidnieks! Kāda jēga valstij ja tauta pazūd!?
X
2019. gada 5. augustā 17:07
PIELĪDZINĀT MEDIĶUS AMATPERSONĀM ,UN NODALĪT ALGU FONDU,NO SLMNĪCU KOPĒJĀ BUDŽETA !!! ...
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. augustā 17:19
Viņķele ir kā Dieva sūtīta mūsu valstij. Viņa reformēs un attīstīs veselības nozari un būs kā Skandināvijā. Ceru, ka ar laiku cilvēki kļūs iecietīgāki un ļaus /PAR/ reformēt arī sabiedrības viedokli par LGBT jautājumiem un bēgļiem, kuri mums tikai var palīdzēt. Būsim kā Skandināvi - progresīvisms un sociālisms palīdzēt mums būt pārtikušiem.
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. augustā 18:22
Ko Jums Soross ir nodarījis? Tas, ka viņš cenšas pirms nāves palīdzēt bēgļiem sasniegt labāku dzīvi Eiropā un palīdzēt LGBT cilvēkiem iegūt savas cilvēktiesības precēties ir apsveicami nevis, kas negatīvs. Tā ir nākotne, tas ir progresīvisms!
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. augustā 18:45
Social demokrāti ir tie, kuri uzcēla Skandināvijas sociālo pabalstu sistēmu un ierobežoja kapitālistus. Sociālās partijas arī iestājas par bēgļu, LGBT, feminismu, pret rasismu un par adekvāti lieliem nodokļiem.
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. augustā 19:16
https://en.wikipedia.org/wiki/Socialism paskaties Nordic Model. SOCIALISMS IR NĀKOTNE! Rietumos tas kļūst ļoti populārs un
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. augustā 19:41
https://en.wikipedia.org/wiki/Socialism paskaties Nordic Model. SOCIALISMS IR NĀKOTNE! Rietumos tas kļūst ļoti populārs.
Kristers Kalnajs
2019. gada 5. augustā 19:52
https://en.wikipedia.org/wiki/Socialism paskaties Nordic Model. SOCIALISMS IR NĀKOTNE! Rietumos tas kļūst ļoti populārs.
Sniegaviirs Nistjak
2019. gada 5. augustā 22:47
Es gan nopistu to Viņķeli

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi