Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
23 komentāri
Sakārtot:
js
5. augustā 13:15
Parasta ikdiena britu medicīnas iestādēs. Parasti diagnozi nosaka ar Google meklētāja palīdzību. Arī Latvija tiecas uz to pašu degradējošo standartu...
Cibiņš
5. augustā 13:20
Nešķiet savādi, ka vēzis ir tikai balto cilvēku kaite? Jevreju ļaunais plāns iznīdēt balto cilvēku ar slimībām.
liepa
5. augustā 13:26
Biju vēl kur dzirdējusi par tādiem gadījumiem un tieši tur Lielbritānijā...... vai tiešām tik slikta tur medicīna?????? varbūt tāpēc arī aizbraukušie brauc ārstēties uz Latviju, jo vienkārši nejūtas droši ārstēties tur dēļ tādām situācijām.....
js
5. augustā 13:27
Uzmanīgāk pieskati savu mēli, Cibiņ! Tavs prezidents arī ir ebrejs! Un kādi ir viņa plāni attiecībā pret tevi? Vai tādi pat, kā tie bija Valcmanam pret ukraiņu tautu?
Mangusts
5. augustā 13:35
Cik saprotu, pat ja ārsti būtu uzstādījuši pareizu diagnozi uzreiz, izredžu tāpat nebūtu nekādu, ja reiz izdzīvošanas procents 0.
Lima
5. augustā 13:45
Nekads tā
Lima
5. augustā 13:45
Nekads tált
Decoy
5. augustā 13:46
Informing about adoption and scion earlier would help but nothing happens without reason..if didn't know then was supposed to not know..also sceptics of holiday info are ABCs. Deity is not lame..had to go away from guestwork for while(not forever) to remind myself and others of story about Spriditis validity. Other countries(including neighbours) maybe get it better for them but we get it best for us. Paradox but true.
Decoy
5. augustā 13:48
All roads(signs and clues and events) lead to idea that Latvia is supposed to fly in one way or another..just like map shows picture of bird figure.
Lima
5. augustā 13:49
Nekas tapat nebija darams. Ārstu kljuda bija svētība jo mazliet ilgāk lava izbaudīt norm
Infor
5. augustā 13:53
Js , saki degredācija . Pie mums vispār par bērniem nedomā . Cilvēki , kas dzer ,pīpē iekausta ,lamā bērnus . Bāriņ tiesa atsāj bernus pie viņiem pakrata ar pirskstu tikai . Tapē sak mēs no lielā kaimiņ valsteli neatpaliekam nemaz.
Gripa
5. augustā 13:57
Nu un. Katru dienu kads berns mirst, afrika mirst desmitiem, un?
Jauku dienu
5. augustā 14:08
Vai tiešām pasaulē nekas cits nenotiek, ka jāapraksta gandrīz divus gadus vecus notikumus?? Lai mazulis dus Dieva mierā!!
Decoy
5. augustā 14:50
And how many times will try send to restroom? It won't change truth. I don't deserve such lol.
Uk
5. augustā 15:18
Jā, tāpēc arī braucam ārstēties uz Latviju. Te dzīvojot ik pa laikam dzidēti visādi brīnumi par neparerizām diagnozēm.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi