Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
49 komentāri
Sakārtot:
NĀVES DAKTERI 18 GADU LAIKĀ
4. augustā 09:42
na vienotības zzs hujjaki
SKAUDRĀ PATIESĪBA
4. augustā 09:49
Latvija ir nabadzīgākā valsts Eiropā , cilvēku aizbraukušo pamestākā Eiropā , ar vislielāko sūdu ministriju, partiju, deputātu, ierēdņu - parazītu skaitu , vislielākajiem parādiem priekš tik mazas valsts, ar darbaļaužu viszemākajam algām Eiropā , ar vismazākajām pensijām Eiropā, ar vislielākajiem nodokļiem Eiropā, ar vislielāko mirstību, un viszemāko dzimstību , ar visizcirstākajiem mežiem , un Latvija Eiropā ir 1. vietā - pašnāvību skaita ziņā, tas skaits ir ļoti liels, bet visu šito valdības resnie ; vienotības zzs na zagļvepri slēpj no tautas.
aga
4. augustā 09:50
Vajag apkopot arī statistiku par to cik pacientiem mediķi ir piedraudējuši, ka lai tik pamēģina sūdzēties. Cik tur vēl varēja būt krimināllietas?
pūstošā sifilisa pārņemtā Krievija
4. augustā 09:59
Krievija ir nabadzīgākā valsts Āzijā, cilvēku aizbraukušo pamestākā pasaulē, ar vislielāko sūdu ministriju, partiju, deputātu, ierēdņu - parazītu skaitu , vislielākajiem parādiem priekš tik resursu bagātas valsts, ar darbaļaužu viszemākajam algām pasaulē, ar vismazākajām pensijām pasaulē ar vislielākajiem nodokļiem pasaulē ar vislielāko mirstību, un viszemāko dzimstību , ar visizcirstākajiem mežiem , un Krievija pasaulē ir 1. vietā - pašnāvību skaita ziņā,narkomānijā un pederastijā.Tas skaits ir ļoti liels, bet visu šito valdības resnie ; kremļanacisti vienotās krievijas un LDPR zagļvepri slēpj no tautas.
Khe
4. augustā 10:04
Nebaidās neviens ne no kā - izmeklēšana un pierādījumu vākšana vāja vai vispār nekāda, sodi maigi vai vispār nosacīti, likumi stiepjami un interpretējami ar milzumu caurumu, tiesneši nekompetenti...tāpēc korupcijā, vienā no pirmajām vietām pasaulē, tiesāšanās termiņu ilguma ziņā absolūti pirmajā ziņā utt.
>:-)
4. augustā 10:07
Dr. Med. Mengele: mani labākie "sekotāji "! Staļina laika, slepkavu baltajos halātos ,"sekotāji ."
Žēl tikai
4. augustā 10:09
Neviens un nevienā dokumentā nav spējis skaidri formulēt, ko īsti medicīnā nozīmē "nepienācīga pienākumu pildīšana", par ko varētu kriminātiesiski sodīt????
>:-)
4. augustā 10:09
Ja tev, skalpelis pie rīkle pielikts un nauda izspiesta, pamēģini gan, pasūdzēties :(
!
4. augustā 10:18
Un kā tieši ārsti inficēja? Meklēja pacientus un pārlēja inficētas asinis? Vai tomēr pacientiem bija nepieciešama glābšana un ārsti darīja, ko varēja? Veselība ir katra paša personīgā atbildība. Ārsts var tikai novērst saasinājumus, bet par izveseļošanos atbildam paši. Cēloņu un seku likumu neviens nav atcēlis.
G
4. augustā 10:18
Mēs visi zinām, ka ārstu kļūdu dēļ ir nomiruši vēl vairāk cilvēki. Bet ne visi tiesājas. Arī manā ģimenē ģimenes ārsta dēļ aizgāja cilvēks. Vai nu par daudz privātprakses 5 pagastos uzreiz, nogurums, vai nezināšana, bet nu normāli tas nav.
4. augustā 10:19
Man ar vienā jaukā dienā uzrādīja B hepatītu. Vai nu mediķi vai nu zobārsti mani inficēja.
Valmierietis
4. augustā 10:32
Vidzemes slimnīcā arī problēmas saņemt profesionālus ārstniecības pakalpojumus. Tur kāds maita pārāk ilgi aizsedejies. Slikta reputācija Valmieras slimnīcai!
KAD SODĪS PAR VALSTS IZAGŠANU 18 GADOS
4. augustā 10:36
vienotības zzs na maitas?
KAD SODĪS PAR VALSTS IZAGŠANU 18 GADOS
4. augustā 10:37
vienotības zzs na maitas?
To Jā
4. augustā 10:41
Un kā mediķi inficēja? Laboja Jūsu beigto zobu? Tak varējāt dzīvot ar savu sāpošo, pūstošo zobu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi