Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Juhans
3. augustā 07:35
mana āda naktī spīd / jo man bija trīsdiennieks / jūŗmalā kad tshernobyl / gaisā gāja nukleāŗi / rudenī es sēņot gāju / visas sēnes tumā spīda / labi redzēt labi ēst / vēderā man lampinjons / pēc tam sentēchniķis teic / ja ir liels sastrēgums / viņš vienmēr tur gaismu sveic / tas ir mūsu noslēpums
Viedā zāļu sieva
3. augustā 13:06
Visas zāles ir dabā. Pērkot produktus aptiekā, mēs tikai stiprinam farmācijas biznesu. Ja esi nolēmis būt vesels, neviens ārsts tevi nepadarīs slimu.
ups
3. augustā 15:22
man ada staro dienu nakti jaed tik vairak fosfors tad ta pat briziem luminice
No ASV
3. augustā 20:41
Shodien gandriiz vissiem ir processet mati. Varbut smukas krasas bet mati nav iipash skaisti. Vissskaistaakos garus matus ko esmu redzejus uz pieaugush sieviete bij tiesh latvietem kas naac uz vashingtonu 1998 gada prieksh folk festivalu. Taads matus rietums tikai redzams shad un tad beernam. Es domaju -- mati ir skaista ar veseliigu eshanu un dziives stiilu. Kad saak vinus processet, vini zaud skaistum.
No ASV
3. augustā 21:01
Grib pielikt klaat -- te ASV kaa kautkaada manija sievietes zaave matus ar mat zavetaaju. Ari mazas meitenes -- redzams sports kluba vai Inkaa. Ari kad 33 degree c temp. pec peldeshanas izliekas ka obligat jazaave matus. Ari rad liels troksnes, slikt prieksh vidu un kave laiku. Un ar laiku, varbut slikt prieksh dzirdu. Un mati buus kaa salm. Var gandriiz redzet kamer zaave, ka mati parvertas pa salmu. Es pat zieme nezavee un kautkaa tie mati izzust. Un izskatas lab. Un nejutas kaa salme. Pieliek klaat ka pedejaa laikaa ir latvietes kas neesaa padaudz kosmetiku (hollywood ietekme?). Hollywood ietekme nepiestaav latvieshiem. Nezzin vai pat piestaav tiem hollywooda. Un kaa arkitekts Mies van der Rohe teic: "Less is more." (Mazak ir vairak.) Un varbut ari, smaga kosmetika nepiestaav ziemel eiropietem. Pat kaa daba, cilveks dabiskaa ir skaistaaks. Ingrid Bergman, Greta Garbo...ziemelietes.
1984 AsV
4. augustā 10:11
Uzrakst vel kautko, lai mes te gudrāk var kļūt

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi