Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Juhans
1. augustā 12:08
Ja es salimstu, es vienmēr vēršos pie notāra un atjaunoju testamentu.
Dzintra
1. augustā 12:16
Ja nav nekas nopietns, var iztikt ar padomiem no malas un neko nedarīt, bet ja ir aizdomas par ko nopietnu, tad ir jāveic vizīte pie ārsta, lai nepadarītu situāciju nopietnāku kad vairs ar vienu vizīti neiztikt.
Zuze
1. augustā 12:16
nu bet tas dabiski ka ar internetu un tuviniekiem sazināsies. lai tiktu pie ārsta ir nenormāli ilgi jāgaida rindās. un tad kad tu tiec, tad jājūtās, ka esi vispār simulants. tikai nauda jāsamaksā krietna par pāris minūtēm.
pienene
1. augustā 12:22
Ha, es Rīgā sev ģimenes ārstu pat dabūt nevaru, visi atšuj. Kad apskaties NVD, kuriem būtu jāņem, uzzvanot izrādās - jūs ko, nevienu vairāk neņemu, nezinu, ko tur tajās datu bāzēs rāda.
mjā
1. augustā 12:42
Tas ir tādēļ ka citiem ir dziļi vienalga ar ko tu slimo un kā tev vispār klājas. Katram par sevi ir jārūpējas pašam. Ģimenes ārsts arī nevar katru apčubināt, viņam ir sava dzīve un savas problēmas. Ar naudu attieksmi nopirkt nevar.
Aha
1. augustā 13:30
Kurš tad to nezin, ka populārākais dakteris latvijā ir google.
Skumji atcerēties
1. augustā 13:41
Mana māsa nomira dēļ nepareizām diagnozēm vairāku gadu garumā. Nieres...
nav runa par nopietnām saslimšanām
1. augustā 13:42
ar tautas padomiem tiku vaļā no kuņģa dedzināšanas jau 3 g. nav problēmu, parādījās vitiligo, arī veiksmīgi jau 5 g. atpakaļ, tie padomi bija tādi, kas nevar kaitēt, nu nepalīdzēs, arī nekas, bet ...
ja jau var pats sev noteikt slimību
1. augustā 15:20
tad, protams, ka var ārstēties internetā.
Sir G
1. augustā 15:20
Kamēr izstāvi rindu pie speciālista, nekas cits neatliek.
Melānija
1. augustā 15:41
Pilnīgi dabīgi,jo kamēr pie ārstiem jāgaida nedēļām,tā arī būs,ka cilvēki meklēs palīdzību pie farmaceita,un labi,ka viņi neatsaka palīdzību,
Melānija
1. augustā 15:43
KAS JAUNS- kur palika mans komentārs,vai kaut ko nepareizu pateicu????
Kriksis
1. augustā 16:43
Personiski es ar ļoti labiem rezultātiem sevi ārstēju pēc Google sameklētajām rekomendācijām. Lieliska laika un naudas ekonomija. Tas gan neder visiem un jebkuru slimību gadījumā.
Mareks
1. augustā 17:09
Ak, tad redz ar ko saistīts dzīves ilguma pieaugums Latvijā... :D Tajā pat laikā ne bez pamatojuma mans fāterītis reiz sacīja:"Cilvēks var nomirt arī tāpat, bet ar ārstu palīdzību ātrāk".
Skarbā realitāte
1. augustā 17:14
Kas cits atliek, ja pēc pieraksta rindā pie speciālista jāgaida mēnešiem ilgi un daudzās vietās vispār atsevišķi speciālisti nav pieejami. Bet ja cilvēks grib tikt uz maksas vizīti pie konkrēta speciālista, tad ne katram ir pa kabatai tās summas, ko prasa par 15 - 20 minūšu ilgu konsultāciju, no kuras visdrīžāk jēgas būs tik, cik nosūtīs uz analīzēm, papildus izmeklējumiem un tas maksās vismaz vēl tik pat. Un tad vēlreiz vizīte pie ārsta jau ar visiem papīriem, un atkal naudu galdā. Ļoti daudzi mūsu laimes stāsta zemē to vienkārši NEVAR atļauties, jo tādas naudas nav. Labi, ka ir radi, draugi un interneta padomi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi