Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
13 komentāri
Sakārtot:
Medmāsa
26. jūlijā 07:01
No sākuma jāuzdod sev jautājums, vai to man vajag? Dēļ sevis? Vai dēļ tā lai apkārtējiem sevi parādītu, ko pierādītu? Būtiski saprast dēļ kā tiek darīts kas, īpaši kas skar cilvēka vēlmi sevi pārveidot, kāpēc līdz tam nonākts un kāda ietekme līdz tam likusi aizdomāties. Veselīgs dzīvesveids ir labi, bet nepārspīlējot, jo var reizi nedēļā sevi palutināt ar kādu kūkas gabalu, ņemot vērā veselības stāvokli. Trenēt presi ir mūsdienu daudzu vēlme, bet dēļ kā? Lai sev vai citam patiktu? Veselībai prese nenodara neko, tikai tīri vizuāli. Svarīgi ievērot proporcijas starp augumu un svaru. Bieži manāmi neliela auguma vīrieši ar sportiskām, bet uzblīdušām miesām kuras ir stipri par daudz priekš attiecīgā auguma un neizskatās estētiski, kā tas varētu izskatīties uz kāda kurš augumā garš ar lielāku kapacitāti priekš ķermeņa masas, efektīvākām proporcijām. Būt veselībam un būt pašam, tā ir lieliska apmierinātība pašam priekš sevis.
>Medmāsa
26. jūlijā 07:29
šaubos, ka esi medmāsa.. Kāpēc vajadzīgs? varbūt tāpēc lai var uzkāpt pa trepēm uz otru stāvu, lai pulss neuzlektu uz 170. Lai var pieliekties sasiet apavus bez tā ka nereibst galva. Latvijā biežākais nāves iemesls ir sirds un asinsvadu problēmas, 10 daļa iedzīvotāju ir ar 2 tipa diabētu. Ja tu tiešām būtu medmāsa zinātu, kāpēc fiziskas aktivitātes ir svarīgas.
:D
26. jūlijā 07:30
Man vairāk rodas jautājums kur visi šie "Mīti" radās. Man nekad neviens no šiem jautājumiem nav nācis prāta. Un nekad neviens arī nav kādu no šiem man stāstījis kā patiesu. :D
911
26. jūlijā 08:50
Pie "no pārāk daudz uzņemtām olbaltumvielām palielinās vēders" pārtraucu lasīt. Fascinē šie eksperti, kas kliedē mītus, taču īstenībā mītus rada vēl vairāk. Par daudz apēstās OBV vnk nonāk tualetes podā. Ja arī vēders palielinās, tad tikai no gāzēm, kuras OBV ēdot mēdz būt vairāk.
āpsis
26. jūlijā 09:57
mums trūkst fizisko aktivitāšu. daudziem darbs ir sēdēt pie datora. veselības pamatā ir kustīgs dzīves veids. pagājis tas laiks,kad mūsu suga strādāja daudz fizisku darbu. tāpēc,kam mazkustīgs darbs un dzīves veids,tam noder visādi vingrinājumi.
Juhans
26. jūlijā 10:44
mazpisēnos mazkustīgi / dzīvesveidi prevalēja / es vālēju mazkustīgs / tu pa virsu gadījies
fitnes trenere Una
26. jūlijā 10:47
Ja grib presīti uz sitiena tad ieteiktu aliexpress ja nemaldos silikona presītes uzlika ņem kādu gribi 6 paku vai 8 paku ;D.Aplami domāt ka tādu ideālo sasniegsi intensīvi trenējoties ātrāk kā minimums pusgadu,gadu vai vispār ,jo tur vajag ļoti samazināt arī ķermeņa tauku % visā visumā.Rīt olbatumus vari kaut visu dienu bet vnk visu atstāsi podā.Fizisks darbs dos tikai to ka nav mazkustīgs dzīvesveids,treniņš noteikti vingrinājumi ar max slodzi ir vienīgais veids jūtami palielināt muskuļus.Pati presīti es trenēju lai pierādītu ka es arī māku un lai piesaistītu džeku skatienus pludmalē,dupsis arī tāds ka visi atskatās un siekalojas bet tas smukums jau ir tā balva par intensīvajiem treniņiem un ka tu rūpējies par savu formu.Esiet aktīvi un sportojiet,jauku dienu jums :)
1
26. jūlijā 13:00
ko var dirst. es presiti uztreneeju pa meenesi !!!!
fitnes trenere Una
26. jūlijā 13:28
Un mana petene ir tā uztrenēta, pateicoties mello puišu varenajām vālēm. Es mīlu šokolādi
Sporta treneris Roltons
26. jūlijā 20:53
Agrāk 18 gadu vecumā ēdienkarte-1 roltons,300 grami maize,burkānu-kartupeļu sautējums,hanteles+velosipēds-presīte bija tāda kā no sporta žurnāla vāka.Bez lieliem ieguldījumiem tā teikt.
>fitnes trenere Una
26. jūlijā 23:22
Dēļ tādām kā tu, arī rodas mīti un pilnīgi greiza domāšana par labvēlīgu treniņu, uzturu un dzīvesveidu. Puse sabiedrības dara visu šķērsām un domā, ka ir super pareizi, veselīgi un sportiski. Neredzu nekā stulbāka par treniņu - lai čaļi atskatītos uz pakaļu vai, lai bildi ieliktu instagramā. Tādiem arī paredzēti tie cukurotie olbaltumvielu kokteiļi, pārtikas plēve pakaļas ietīšanai un kāda šaiba, ko iedzerot sajūt presi augam. Te runa ir par ko citu un padomi samērā vērtīgi. Es jau šo zināju, bet, diemžēl proteīnsmadzenēm nesaprast...
Juhans
27. jūlijā 08:41
iet pa ielu divas mās / vienai veči atskatās / otrai nekas nesanāk / krūtis nav tai uzliktas
Noyb
27. jūlijā 08:53
Un kura vieta es meloju? Es tak jau rakstiju ka ja noliks kadu augli uz virtuves galda un vai nu pateiks tiesa teksta vai uzrakstis zimiti(jo jazin 100% pirms esanas testa ka tas ko dos vai nedos) ka ja apedis tad atkartosies Adama un Ievas stasts bet ja needis tad neatkartosies. Tad ari lielaka dala musdienu cilveku pienems pareizo lemumu. Un mani neinterese gulta radinieki vai kaimini. Ko var visulaiku atkartot tos kalendara vardus? Vovciks vai cits Bosiks nevar nomierinaties? Brivdienu infa ir patiesa.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi