Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Ritvars
11. jūlijā 15:48
dievinu meitenes ar pīrsingiem!
Olga
11. jūlijā 16:09
Tagad tik daudziem tetovējumi, ka liekas cilvēki bez tetovējumiem ir mazākumā, neskaitot vecāko paaudzi kur tie ir retajam. Ka tik drīzumā ar tādiem tempiem aptetovēties, nebūs modē cilvēki bez tiem.
re
11. jūlijā 16:18
jābūt mazliet idiotam, lai kaut ko ķēpātu uz savas ādas.
ds
11. jūlijā 16:48
Forši ir tie, kuriem nav tetovējumi!
lops
11. jūlijā 16:57
tetovējumi ... tas ir pretīgi.
veesture
11. jūlijā 17:16
Tetoveejumu pamaats un saakums ir noziedznieku markjeeshana ar iededzinaatu ziimi viduslaikos, peecaak markjeeja lopus - liidz muusdienaam, tagad - cilveekus,kas pashi grib un ir stulbi,taadejaadi sevi moraali pazemojot....bet viñi pashi to nesaprot....
Ienīstu
11. jūlijā 17:22
Labāk būtu uz solāriju aizgājuši, likuši gēla nagus un mākslīgās skropstiņas/matus, tā vismaz nav ķermeņa kropļošana! Fū!
Snorke
11. jūlijā 17:30
Vispār jau traki,ne viņi pamata melanomu uz savas ādas 1. stadijā ,ne sarkano apli,kas rodas no Laima slimības! Kad sašķobīsies veselība,tad jau būs par vēlu!
Decoy
11. jūlijā 17:30
Person was honest in comments. By taking away green "testers" dig their own grave aswell. Cannot affect person anymore using same method. Will is not strongest type of control either..kundalini not lie aswell. Fellings also not lie and cannot be faked.
Decoy
11. jūlijā 17:31
Person really not have key. And was framed|set up using idea of 'spineless'..
Decoy
11. jūlijā 17:33
Reality itself has last words not those who think they rule in it.
sexy
11. jūlijā 18:18
joberi alfonsi visbiezhaak aptetoveejas. agrak tas bij forsi, jo nebij katram pirmajam, tgd vairs njekatit. jo visiem tiesibu dzivniekiem pretigi aptetoveeti visi rumpji. uz tadiem logiski nestav nevienai normaalajai. es ari uztaisiju sev , bet nesen ar laazeru nokasiju, jo negribas but vienaadai ar dzivniekiem un lopiem.tagad modee, tiira aada.
Sēņu vecis Ribovskijs na petuhs
11. jūlijā 18:19
man ir 2 tetovējumi uz dibena Rinka Jantariks Jasne? Koē?
!
11. jūlijā 18:28
Varbūt vajadzētu noteikt, ka apkalpot drīkst tikai pilngadīgas personas. Nepilngadīgos tikai tad, ja bērns atnāk kopā ar vecākiem.
Robis
11. jūlijā 18:51
Tiešām tagad ļoti daudz tetovēto un lielākā daļa ir ar diezgan nesmukiem tetovējumiem, jēgas nekādas!!! Drīzumā moderni būs cilvēki kuriem nav tetovējumu! Kā sievietēm, tā vīriešiem, izskatās baisi, bet sievietes vēl trakāk!!!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi