Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
16 komentāri
Sakārtot:
ZAGLEI VINKEKEI !!!!!!!!!!!
10. jūlijā 08:57
Tavi maitklijas na vienotība zzs 18 gadu laikā ir nenormali nezēlīgi izaguši un nobendējusi veselības nozri. Jo 18 gadu kaikā veselibas nozari un tajās valdēs pie varas bijusi na vienotības zzs biedri, pareizāk bandugas.
kur zzs na vienotiba
10. jūlijā 08:57
tur zagšanas afēras meli OIK NĪN bads un krahs
L39
10. jūlijā 09:16
vinkjel,pastrada par minimalo algu, tiec uz darbu par savu naudu, samaksa komunaalos( nemaz nerunaasim ja vel jamaksa par iiri),varbuut vel berns japabaro kautko jau kajaas ar javelk.par bern darzu jamaksa, skolas izdevumi jebkuraa gadijumaa.tagad pasaki, tev paliek lieka nauda?
Konkrētais
10. jūlijā 09:21
Gribētos dzirdēt kaut vienu lietu, ko Viņķele savā ministrēšanas laikā izdarījusi, izņemot draudus pensionāriem un tukšu runu.
Ja
10. jūlijā 09:36
veselības aprūpe t.i.instruments neeksistē, dabīgi ka to nevar izmantot ēnu ekonomikas apkaroshanai.
pilsonis
10. jūlijā 09:39
Valsts pārvalde, kurā šiverē viņķeles, reiri, kariņi un vesels bars vienotības haļavščiku, nekad nelikvidēs ēnu ekonomiku, jo no tās viņi barojas - tad jau drīzāk viņi būtu gatavi maksāt nodokļus no savām kriminālajām OIK dividendēm.
O jee...
10. jūlijā 09:42
Tad kuram jāmaksā, par saaukstējušos narkomānu, ko ātrie savāc uz parka soliņa?
X
10. jūlijā 09:51
AR KADĀM TIESĪBĀM,BEZ MANAS PIEKRIŠANAS ,MANI VARĒS PATAISĪT PAR PARĀDNIEKU???...ABSURDS!!!...
veselības aprūpe
10. jūlijā 10:03
pati ir ēnu ekonomika,pie tam viena no lielākajām,katrā ziņā lielāka par frizieru,kosmetologu "'aprūpi"un taksistu "aprūpi",bet mazāka par būvniecības ''aprūpi",kura ir ēnu ekonomikas pirmajā vietā.
Opis
10. jūlijā 10:36
Kur ir problēma? Kas dzīvo, strādā un maksā nodokļus LV, tiem ir veselības aprūpe. Kas aizbraukuši labākas dzīves meklējumos, tie lai ārstējas savās sapņu zemēs jeb LV maksā pēc pilnas programmas. Nepietiek, ka viņi nodevuši savu valsti, vēl uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina grib ārstēties...
q
10. jūlijā 14:29
Interesanti, kādu % no ēnu ekonomikas sastāda zobārsti? Domāju, ka čekus par zobu labošanu nesaņem ļoti daudzi. Un pat daži (?) ģimenes ārsti iemanījušies ņemt pa 5 eur, nedodot nekādas kvītis pretī.
ui
10. jūlijā 15:02
Lasīju, ka Viņķelei esot 47 gadi, šoks, uzskatās ap 60. Kas tā par veselības ministri, kas izskatās veca un slima un nauda jau te nepalīdzēs...Netīra dvēsele atspogulojas izskatā
neparspilejiet ui
10. jūlijā 17:02
kilis kad uzrauj vinkeli ,saka ka esot vel tiri frisa.
!
10. jūlijā 17:04
apgalvojums no preteja ir aksioma,vienkarsak sakot tautas valoda sorositu demagogija.
Instruments
10. jūlijā 17:25
Kāpēc Liepājas slimnīcai ambulatorai ārstēšanai finansējums samazināts par 5%??? Tā jau bija grūti tikt pie speciālistiem, tagad vispār nevarēs tikt. Atkāpies, sātan!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi