Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
20 komentāri
Sakārtot:
???
2. jūlijā 23:15
Gan depresija, gan šizofrēnija ir ķīmiskas izmaņas smadzenēs. Vai tās slimības ir ģenētiskas, nezinu. Par izcelsmi ir dažādi uzskati un viedokļi, ka pat dakteri nezin pareizo atbildi. Padomju laika psihiatrija bij galīgi iebraukusi auzās.
Aldona
2. jūlijā 23:18
kam ir putni galva kops dzimsanas, tiem tos neizdzit var nedaudz tik piebremzet
farmaceits, cant. PhD
2. jūlijā 23:35
Abas šīs slimības nav tik vienkāršas! Sevišķi, runājot par šizo., pastāvs n-tie mehānismi, kas to var izraisīt. Tāpat kā ar vēzi. Sakam vienu vārdu, kas var nozīmēt vairākus simtus dažādu slimību. Līdzīgi ar depresiju, bet, domājams, lielāko daļu izraisa stresa sistēmas pārāk augstā jūtība.
pensionārs
2. jūlijā 23:53
Skaidrs, ka šodien daudzi slimie nevis sēž psihenē, bet vada sabiedrību! Feministes, dīvaini mākslinieki, dīvainas mūzikas taisītāji!
būtu jau labi
2. jūlijā 23:57
apēd tableti un paliec normāls
zambala
3. jūlijā 00:09
Ķīmija ir tikai Ideja Apziņā. Tapat ka visa pasaule; Ciešanu cēloņi Apziņā - vienmēr ir nepilnības Morali-Tikumiskajā attīstībā, kas rada negatīvus nospiedumus apziņā, un negatīvi iespaidi apziņā atkal rada jaunus negatīvus nospiedumus apziņā; un tā bezgala; Kamer cilvēks pievēršas Dievam un Atbrīves Ceļam - Morali-Tikumiskai pilnveidei, kuri ražos pozitīvus iespaidus apziņā.
Zajembalai
3. jūlijā 00:12
Rinkas desa tavā dirsā arī ir tikai nospiedums tavā apziņā. Hihihihihihihihihihihihihihihihihi. HahahahahahhahAhHhh. Hheehhehehehehehe. Uhuhuhuhuhuhu.hohohohkhohoho. Pīīīīīīīzģecs
re
3. jūlijā 00:18
Mums jau visu laiku cenšas ieborēt, ka pederastija ir normāla lieta. Tagad sāk propagandēt, ka arī psihie ir tādi paši kā mēs.
Aldonai
3. jūlijā 00:18
Putnus no galavs trenc ārā psihoterapeits piem.. Bet slimības ir dziednieku vai ārstu kompetence. Dziednieki, protams, neatbild neparko, bet sola izdziedināšanu. Vai arī harizmāti- kristieši. Labāk tomēr profesionālu palīdzību un laicīgi.
Malda
3. jūlijā 00:18
Psihiskās slimības nav izdomājums, tās ir pastāvējušas vienmēr un tās noteikti ir jaārstē! Diemžēl, bieži pats slimnieks to neapzinās, arī apkārtējie mēdz nenovērtēt situācijas nopietnību, bet vēl trakāk ir tas, ka šīs slimības mēdz progresēt un bez ārstēšanas paliek tikai sliktāk. Piemēram depresija ir nopietna saslimšana, kura neaprobežojas ar vienkārši sliktu noskaņojumu, nevēlēšanos, bet tas ir daudz nopietnāk, slikti ietekmējot cilvēka dzīves kvalitāti un apkārtējiem jābeidz ignorēt faktus un jāpalīdz atrast medicīniskā palīdzība, jo ar ieteikumiem un grāmatu lasīšanu ir krietni par maz šo slimību gadījumā.
ruksis
3. jūlijā 00:22
Mīts nr.1. - Garīgās veselības problēmas nav izplatītas – bet kā tad pederastija ? Mīts nr.3. - Ja cilvēks ir saskāries ar psihiskās veselības problēmām, tad tas ir uz mūžu – tad jau sanāk, ka pederastus var izārstēt !!!
Jozeks
3. jūlijā 00:42
Ko Jus te visi nematies.Nu nesapratisiet ar savam galvinam sitas steles.Palasiet Dianetiku un naks apskaidriba.Apsveicu dzimsanas diena.
Juhans
3. jūlijā 00:43
Brīžiem liekas, ka slimo ir vairāk kā nekā veselo.
VISBRIESMĪGĀKIE PHISKI SLIMIE UN MAITI
3. jūlijā 01:04
na zzs vienotības urlas
VISBRIESMĪGĀKIE PSIHISKI SLIMIE UN MAITI
3. jūlijā 01:04
na zzs vienotības urlas

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi