Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Aita
4. jūlijā 07:37
Paldies! Jauki padomi.
Marta.
4. jūlijā 08:32
No rita, maziem malciniem, udeni var baudit visi tie, kuri nestrada, bet visi tie, kuriem jagatavojas uz darbu un vel gimene jasakarto- kadi udens malcini? Izdzer viena raviena un ej darbus darīt.
Ilga
4. jūlijā 09:08
Silta glāze ūdens vai glāze silta ūdens???
Nopietni?
4. jūlijā 09:52
Citrona šķēle padara ūdeni sārmainu?
Muļķības!
4. jūlijā 11:21
No rīta nekas nav labāks par vēsa alus kausu!
Dace -> Martai
4. jūlijā 11:34
Celies, mīļā, pirms 5.00, kā es to daru, un atradīsi laiku arī sev!
Bezzobu zāģis
4. jūlijā 12:17
Man liekas siltai glāzei ar ūdeni būs tāds pats efekts kā glāzei ar siltu ūdeni. Skriesi tāpat m ī zt. Ja nopietni tad vispār šķidrums apmēram 200-300ml no rīta ne tikai kafija, šnabs, kokcis un alus ir nepieciešams.
A
4. jūlijā 12:34
Es arī ceļos pirms pieciem, tāpat lēnai ūdens sildīšanai un dzeršanai neatliek laika. Neuzskatu, ka tik agra celšanās nāk par labu veselībai.
.
4. jūlijā 12:48
Marta.Šodien 08:32 No rita, maziem malciniem, udeni var baudit visi tie, kuri nestrada, bet visi tie, kuriem jagatavojas uz darbu un vel gimene jasakarto- kadi udens malcini? Izdzer viena raviena un ej darbus darīt. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Gribi teikt tev tiesam ir TIK stresaini riti un TIK maz laika ka nevari "gimenes kartosanu" apvienot ar udens malkosanu?!?:)
embambelis
4. jūlijā 16:21
Palasiet Krišjāņa Barona savāktās anekdotes/Latvijas laikā tas bija 24.sējums,varu kļūdīties/.Tur pilns ar aņukiem,kāpēc kalpiem no rīta deva vienkārši glāzi ūdens,vai ūdeni,kurā tika vārītas olas brokastīm.ps. pirms kara izdevums.
Fainija
4. jūlijā 16:42
Ap 5 -7 celjaas tikai vergi un verdzenes. Es gulju atkaribaa no darbiem. Visoptimalaakais uz 12 buut augsha. Ja naw nekas svarigs. A sikos izvadaaa kur vajag mans auklis. Es netaisos savu miegu ziedot del kautkadiem bernudarziem.
Un
4. jūlijā 16:55
Par ko tas raksts vispār ir...? Siltu ūdeni jādzer maziem malkiem no rīta. Joptvai. Neej uz darbu bet dzer siltu ūdeni. Ahreņeķ.
Skumjā
4. jūlijā 17:37
Valsts varētu kā drūmajos padomju laikos dot par velti dzīvokļus Rīgā un pierīgā tiem mohikāņiem, kuri vēl palikuši vietās bez skolām, slimnīcām un ceļiem. Citādi ir tikai mistisks reemigrācijas plāns, bet atgriezties nav kur, ja Rīgas dzīvokļu cenas nepacelt. Dzīve ārpus Rīgas kļuvusi bīstama dzīvībai
aha aha
4. jūlijā 19:29
dakteriša sāk `plerkstēt par sāmainu un skābu ūdeni? dikvalificēta monetā. turpini pūšļot, bet nelien plašsaziņas līdzekļos un nelieto vārdus 'zinātniski'
Skumjai
4. jūlijā 22:20
Okupantu laikos dzīvokļus deva tikai krievu okupantiem! Latvietis, varbūt, dzīvokļa rindu izstāvēja pirms likšanās kapā!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi