Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
inara kalinina
6. jūlijā 07:51
Tā viņš ir: https://www.youtube.com/watch?v=PTWWip88aV0
f
6. jūlijā 08:00
atkal šarlatānu reklamē
nja
6. jūlijā 08:14
brīvās latvijas naudas kāsējs,brauc uz nabadzīgo reķina.
Onslows
6. jūlijā 08:14
gan jau ka no swimpa gala!
nja...
6. jūlijā 08:17
Man patīk, ja sievietei ir apaļa, skaista naba. Ļoti maza ir neizteiksmīga, viduklis izskatās kā tāda plāksne.
zina
6. jūlijā 08:35
Nu un kas tur bija nepareizs ? Vai tas ka agri jāceļas un agri jāiet gulēt ? Vai arī kaut kas cits ? Kāds viņš šarlatāns , vai viņš jums iedeva savi telefona numuru , vai adresi pateica ? Ka tikai kaut ko riebīgu pateikt , dzīvojiet kā jūs gribiet , bet tāpēc jau uzreiz par otru cilvēku nav jāsaka ka viņš ir šarlatāns . Varbūt jūs paši sev esat šarlatāni .
Zēns no pirts
6. jūlijā 08:44
Un atkal..totāla propoganda..kā var ticēt dziedniekiem un baznīcām???Slimā nācija
SĒŅU VECIS Georgs Ribovskis -sabiedrības atkritums
6. jūlijā 08:57
Absolūti slims šizofrēniķis, daudzus gadus uzskaitē Tvaika ielas 2 Psihiatriskajā slimnīcā. PSRS laikā bij nežēlīgs, nodevīgs čekists stukačs, ar čekas " kličku" Ģimnāzists, tagad vairākus gadus fanātiski slimi izskalpo savus nabaggrašus pie NA un VIENOTĪBAS. Ģimenes nav, sieva izšķīrās, ar meitu nekontaktējas. Troļļa uzdevums = histēriski slavināt neliešus no Vienotības un NA, un protams Nato. Piecūko ar saviem coppy palagiem visus Kas jauns portālu. Raksta savus apātiski slimos murgus ar vairākiem Nikiem. Lai noslēptu Latvijas valdības cūcības pret tautu = histēriski ik dienas lej melu propagandu par Krieviju, Putinu un tās politisko skatuvi. Portali Delfi, Pietiek un Apollo = slimo trolli Sēņu veci sen ir nobloķējuši.
mjā
6. jūlijā 09:23
Vēl viens šarlatāns.
kur NA ZZS VIENOTĪBAS HIĒNAS
6. jūlijā 09:43
tur mahinācijas afēras zagšanas meli OIK NĪN bads un krahs
a
6. jūlijā 09:56
parazïts pats tam visam netic
Sēņu vecis pitarasis Ribovskis
6. jūlijā 10:04
man nabā ir iebāzts pediku Jantarika krāns un tirsā zilā Rinkas krāns Jasne? Koē?
Mona
6. jūlijā 10:36
Lasīju grāmatu,,Kad Saule bija Dievs,,.Par izrakumiem Pompejā .Senie romieši sasveicinoties teikusi- ,,ka iziet vēders?,,Mēs sakam,,labdien,,.No vēdera kaitēm rodas visas slimības,izņemot traumas.Katram punci ir 4-5 kg baktēriju.Tas arī nosaka,ka jūtamies.Senie latvieši iesnas ārstēja,3 dienas atturoties no ēšanas.Gremosana smags process organismam,sirdij.Ja pagave,organisms pats tiek galā ar kaiti.Veders ,,komandē parādi,,sen zināms fakts.Domajam,ko ēdam,ko dzeram!Lai visiem laba veselība!
Līdz brošai jau !
6. jūlijā 10:37
"Salda mēle visos laikos bijis labs kapitāls!"
Vai tā?
6. jūlijā 10:51
Tās visas ir muļķības. Cilvēks neregulē, ne savu piedzimšanu ,ne nāvi. KĀ TAD VIŅŠ VAR REGULĒT SAVU DZĪVI? Visu regulē dabas spēki, cilvēks ir dabas daļa. Cilvēks dzīvo ilūzijas, jo pats ir ilūzija.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi