Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
22 komentāri
Sakārtot:
Jau otrais gadu simtenis...
28. jūnijā 12:34
Man gan ir slinkumisms TOTĀLS!!!
Latvijas ceļu bedre
28. jūnijā 12:36
Pasarg mūs no helsismiem.
ihaha
28. jūnijā 13:00
Labi, ka beidzot kāds nosauc lietas īstajos vārdos. Vegāni, svaigēdāji, zālēdāji bieži vien aizbrauc no saprāta.
ERVINS
28. jūnijā 13:11
kadreiz cilvekam muskulus un pratu veidoja fizisks darbs!tagad fitnesa klubos tikai muskulus bet prats iet mazuma!
dfg
28. jūnijā 13:59
Kādreiz krieviem bija tāds teiciens: ,,Kto ņekutit i ņepjot tot zdarovinkij pamrjot,,.
Dr. Āzējs
28. jūnijā 14:00
Visveselīgāko dzīvi dzīvo vegāni - pederasti.
dgdg
28. jūnijā 14:18
Mani vairs sportošana nepiesaista . Jau vecums 55 g. Neko baigi nesportoju . Mēģināju kādu muskuli izkačāt . Nu nekā baigi nesanāca . Cik skaitijos resns 92 kg 1.82 cm agrāk tā tagad. Gadus 10 vispār neko nedaru . Koriš skrien , brauc ar riteni , peld ziemā . Kam viņam to visu ( pie 100 -110 kg ) nezinu . Aizrautība un vienkārši grib.
Žanis
28. jūnijā 14:23
Galvenais nepalikt par narcisu un nepārspīlēt !!! Viss saprāta robežās ir veselīgi .
Glutēna frīks
28. jūnijā 15:39
Ar fitnesu noteikti nodarboties ir labākais vatiants, bet pārspīlēt nedrīkst. Katram cilvēkam savi ķermeņa limiti, lidz ar to katram jājūt cik tālu var iet neiebraucot grāvī. Kā saka visu ar mēru. Par vegānu un tamlīdzīgām diētām gan vienas pupu mizas. Cilvēks ir visēdājs un līdz ar to jāuzņem daudzveidīga pārtika. Protams cilvēkiem ar alerģijām un nepanesamībām ir savas speciālās diētas, bet tas ir cits stāsts.
Sportiste
28. jūnijā 16:23
Nu nezinu.. Man jau liekas, ka šāda neapturama vēlme būt sportiskam, neizplūst un nepieņemties svarā, gūt rezultātus, ir drīzāk mērķtiecība. Es vismaz sevi tā mierinu :D Bet nu brīžiem liekas, ka sāc just prātā, ja nepatrenējies vai pārāk daudz apēd ko neveselīgu. Labāk tā, nekā gulēt uz dīvāna un neko nedarīt, tikai ēst čipšus, manuprāt.
Lai neuzbāžas
28. jūnijā 17:19
Lai taču skrien, cik grib un ēd veselīgi cik grib. Tikai lai citiem ar savu "pareizumu" agresīvi neuzbāžas. Līdzīgi kā vegāni un veģetārieši.
Bezzobu zāģisB
28. jūnijā 19:34
Fitness zāle un it kā veselīgs dzīves veids t.i. vegānsvaigsēdājs ir tikai bizness. Pie šī paša var pieskaitīt visus bio, šmio bezglutēna murgus. Raksts labs, galvenā doma tika pateikta sevis narcisiem kuri pārspīlē nav īsti kārtībā ar psihi, raksts ir drusku nepabeigts, jo tanī pašā kategorijā var attiecināt tetovējumu fanus. Tā arī novirze no stabilas psihiskās veselības.
Draudzenei ir fitnesa atkarība
28. jūnijā 19:51
Kā sāka savos 42 iet uz fitnesu, tā tagad pēc gada jau nojukusi... Labs augums jau pirms tam bija, tagad par to tikai runā.....nav jau slikti no vienas puses, bet vairs nevaram laiku pavadīt kopā tik bieži kā agrāk... Manā vietā, lai aizbrauktu uz Parīzi vai kādu viesu namu, izvēlējās brīvdienās fitnesa treniņus, kompromiss ar nebija iespējams... laikam nebiju īstais.... Tad es ar nomainīju draudzeni...
:D
28. jūnijā 20:25
Tāpat kā veseliem cilvēkiem būt resnam ir novirze, tāpat resniem cilvēkiem būt veselīgam ir novirze. :D
>ERVINS
28. jūnijā 20:27
Prātu gan fizisks darbs neveidoja.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi