Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Svētais Naivums
17. jūnijā 13:10
Jautājums, "Kas Jaunsam": Mumsim, Latvju zemē tiešām IR JĀZIN, kas ir pārvērties murgā Taizeme? Mums savu murgu nepietiek?
mjā
17. jūnijā 13:13
Cik gan apdauzītiem jābūt vecākiem, lai valkātos apkārt pa tādām zemēm ar zīdaini. Brīnums, kā vēl neaizvilkās uz Āfriku, lai aplaimotu savu mazulīti ar malāriju vai miega slimību.
āpsis
17. jūnijā 13:21
nesapratu. mums tagad nauda jāvāc vai ko jādara? ja tiek rakstīts par katru slimo bērnu pasaulē un minēta summa,tad kas man jādara?
Noyb
17. jūnijā 13:43
Un kada veida iedomajas lai ko izdaru? Nav ne komiksu spejas ne atslega ne v'eseliba ne kas cits..
Noyb
17. jūnijā 13:48
Bet vienigais mierinajums ir ja nu tomer nepieleks ka nipricom tad parcelsies uz labaku dzivi jo ja nipricom tad celas augsa nevis krit leja. Bet iDiotisms..tak piekritu kompromisu..pirms tam nebiju informets.
Kretīni
17. jūnijā 13:53
vazājas ar saviem zīdaiņiem pa pasauli.Atstāj bērnu mājās ar aukli un tad brauc kur gribi!
Noyb
17. jūnijā 13:58
Tapec ari nedaudz ironiska liekas si "tiesa" ar 'testiem'..nesakrit ar skola macito izpratni par taisnigumu..un ignore ka manipule un iejaucas no malas un ka nesaprotu specifiskas temas. Brivdienas korektas un komenti ari nav no paralelas pasaules bet es vel negribu aiziet..vel ir ko pameginat paliekot pirms mest plinti krumos..un tas ka nav kvalifikacija valdit planetu un negribas nenozime ka vispar no kautka sava atsakos vai ka negribu palidzet planetai citadak. Tikai nezinu kada veida..kamer neapmacis un nedos iespeju. Var jau uzskatit mani par nojugusos citplanetiesu atbalstitaju bet citus jau negrib likvidet nepamatoti..citiem nav jaaizstavas. -_-
Ku
17. jūnijā 14:03
Pie vienas vietas.
ii
17. jūnijā 14:25
Kāpēc vispār kāds brauc uz tādu sūda Taizemi. Kapēc vispār ir kaut kur jābrauc ? Vai viņiem mājās nav dators ? Tūrisms ir visu nelaimju cēlonis. Katram ir jādzīvo savās mājās.
Vispār
17. jūnijā 14:26
Un?? Īsti nesaprotu kāda stāstam morāle? Vai nav vispār par ko rakstīt? Es arī esmu izslimojusi šo infekcijas slimību 7 gadu vecumā ŠEIT LATVIJĀ un?!! Uzrakstījuši tā it kā bērns būtu pārslimojis kaut ko baigi specifisko, ar šo slimo visā pasaulē. Bet nu par ceļošanu ar zīdaini pa 3 valsts valstīm un neiegādājoties apdrošināšanu kā tādu dodoties ceļot man liekas vispār pēdējais stulbums.
Murgs
17. jūnijā 14:51
Noyb,raksti tā,lai var kaut ko saprast ,vai neraksti nemaz,bet šitie tavi citplanētiešu murgi piesārņo pasauli!!!
Ludis
17. jūnijā 14:54
KO var metaties apkart ar zidaini.
Pastalkvekšķis
17. jūnijā 15:15
Kādi idioti ,var vazāt uz kaut kādu vīrusu apsēstu Taizemi,savu zīdaini,vecākus cietumā....
qwe
17. jūnijā 15:18
Dīvānpirdējiem-komentētājiem - tak nepatīk nelasiet, atslēdziet vispār internetu un būsiet laimīgi. Ir citi kam iteresē citu pieredze, jo vienmēr labāk mācīties no citu kļūdām, nekā no savām!
>qwe
17. jūnijā 16:05
Muļķis mācās no citu kļūdām,gudrais no savējām. Sens latviešu sakāmvārds.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi