Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
34 komentāri
Sakārtot:
zambala
10. jūnijā 15:30
No Dieva gan dzīvība gan nāve, kā Dievs dos - tā būs!
zambala
10. jūnijā 15:34
Jā, dzimumu līdztiešība nozīmēs, ka vīrieši vairak varēs dzīvot pa maju un apdarīt mājas darbus, un ņemt bērna kopsanas atvaļinajumu un audzināt bērnus.
zambala
10. jūnijā 15:34
... tikai kurai gan sievietei būs vajadzīgi tādi līdztiesīgi vīrieši?!
imho
10. jūnijā 16:17
Vīrieši rukā, kamēr krīt, kamēr cita sabiedrības daļa studē mutes dzesēšanas amatus un cīnās par līdztiesību. Welcome reālajā dzīvē.
...
10. jūnijā 16:47
Latvijā neviens nevar atļauties ārstēties un arī rindas ne izstāvēt, ne sagaidīt.
āpsis
10. jūnijā 16:54
vīrieši visu vienmēr dara pareizi, nav jāēd tabletes,kamēr dzīvs. jo tas tikai vairo zāļu ražotāju bagātību.
daama
10. jūnijā 16:57
Man arī šķiet ka LV nevar atļauties medicīnu, ja nav piem polise, tāpat ir jābūt pietiekami elastīgai darba vietai, lai ļautu šitā bizot apkārt. Tāpat visas magnētiskās rezonanses pus gads jāgaida rindā. bet ja polise, vai maksā no savas kabatas, tad ''kad jūs gribat''
ss
10. jūnijā 17:24
Nav kvotu
Sv
10. jūnijā 17:40
ja nepaveicas piedzimt pastalu laimes stastā , tad jau vienalga . vnk naudas nehuja nav par veselibu domat .
:)
10. jūnijā 17:54
nav jau lv medicinas ,tapat kā āfrikā:):):):)
andris
10. jūnijā 17:57
Beidziet muldēt ,dakterēšanās maksā bešennuju naudu un rindās jagaida pus gadu, ja slims, pa to laiku meklē kapus vai tevi pataisa pa invalīdu, štrunta ausu ārsta nav, kur nu vēl spečuki.
Egoisms
10. jūnijā 18:02
Apskaužu tos, kam izdevies mūžu nodzīvot bez ārstiem. Kaut īsāk, bet kvalitatīvāk. Paldies vecākiem, bērnībā tikai vienreiz aizveda, kad pirms skolas izziņu vajadzēja. Poliklīnikā nezināja kā to izziņu izrakstīt, jo man pat kartiņas nebija. Otro reizi tajā iestādē biju 16 gados uz šoferu komisiju. Vēlāk, pēc pilngadības, vairs tādi pārtraukumi nesanāk, jo šajā dīvainajā valstī, lai strādātu jebkādā oficiālā darbā, ir jāiet obligātā veselības pārbaude. Diemžēl.
septiņdesmitgadnieks
10. jūnijā 18:39
Bet ko tad darīt, ja tu no mazām dienām esi nepārtraukti dīdīts. Beidz čīkstēt, tu taču esi puika! Neraudi, tu taču būsi Dzimtenes aizstāvis un par tādu sū ... skrambu karavīri nebrēc! Tev auksti, bet kas karavīram dod siltu segu. Tā kā paciet aukstumu vai sasildies skraidot! Auksts ūdens! Muļķības , tikai memmesmeitiņas nevar iekāpt grāvī un pastumt mašīnu! Tev nelabi! Ej izvemies, nomazgā muti un atkal sēdi klasē! Ko! Tu nevari pacelt! Velna milti! Kas tu par čali , tik vārgs! Apmēram tā. Un tagad prasa ej pie ārsta un sāc sūdzēties. Es esmu bijis pie daktera un man ir lielas grūtības izstāstīt, kā es jūtos. Parasti sieva man uzraksta uz papīra, ko ārstam teikt. Tās ir kaites, kuras sieva uzskata, ka man jau piemīt. Kā īstenībā tā lietiņas ar manu veselību es pat nezinu. Pagaidām mirstamā vaina it kā vēl nav parādījusies. Es gan esmu teicis sievai, ka ko viņa teiktu, sevisķi jaunībā, ja es nepātraukti čīkstētu, ka man kaut kas sāp. Esmu gan dzīvē sastapis arī vīriešus, ja viņus par tādiem var saukt, kas atbilst klasifikācijai - profesionāls slimnieks. Manuprāt nožēlojams variants. Reiz redzēju dokumentālu amatierfilmu, ko bija uzņēmis viens franču karavīrs, par Indoķīnas kara laiku. (1946.g. - 1954.g.) Tur ir redzams, ka divi karavīri salīkuši ar grūtībām stiepj, bez nestuvēm, jo ierakumā iztaisnoties nevar, vienu ievainoto , kam pārsiets vēders. Aizkadra komentētājs, laikam pats aculiecinieks, skaidro, ka tas ir ievainotais ar ievainojumu vēderā, bet tad kadrā redzams mīnas psrādziens, tā skaidro komentētājs jeb pats filmas autors, es pats nekvalificēju šo sprādzienu, jo klāt nebiju un tie abi nesēji nomet ievainoto ierakumā dibenā, kur netīrs ūdens tā līdz pusceļiem. Tālāku filmas autora paskaidrojumu nav, bet es bieži domāju vai tas vēderā ievainotais izdzīvoja. Kā nekā tā bija dokumentāla filma. Tādas tās lietiņas ar vīriešu veselību.
apakšpulkvedis
10. jūnijā 18:51
vse boļezņi načinājetsja ot ņervov, toļko sifiļis ot udovoļstvija...
inara kalinina
10. jūnijā 18:57
Visu var izārstēt ar pašiedvesmu: https://www.youtube.com/watch?v=PTWWip88aV0

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi