Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Anis Pirsons
4. jūnijā 07:40
Daudzus gadus biju laimīgi precējies iedzērājs. Atmetu dzert pēc tā, kā aizgāju pa kreisi pa dzērumam ar nesmuku sievieti... No rīta pamodos un sapratu cik esmu stulbs, kad iedzeru, un atmetu tai pat dienā - sen vairs nedzeru!
Huks
4. jūnijā 09:02
Pilniigi pohuij šitas dzērāju grēksuudzes...fzēra un pēc 6 gadiem dzers atkal
Ilvars Mičs
4. jūnijā 09:28
Latvijas Valsts popularizē alkoholu un šo narkotiku noliek tieši bērnu, pusaudžu, jauniešu acu priekšā veikalu pirmajās rindās un tad brīnās, kāpēc daudzi jaunieši ir piedzērušies un nevis iegūst kvalitatīvu izglītību. No otras puses, tā ir visas Latvijas sabiedrības gļēvums, bezatbildība - arī Draudzes (baznīcas), ka alkohols ir veikalu pirmajās vietās un šai narkotikai garām iet vecāki, mācītāji, Prezidenti, ārsti - un neko nevar, pareizāk sacīt, NEGRIB darīt. Alkoholisms nav vienīgā problēma Latvijā, bet arī šo kādam ir jārisina.
Sirg Gsir
4. jūnijā 10:47
Ivar, tajās vietās, kur iegūst kvalitatīvo izglītību, arī dzer. Gan čaļi, gan skuķi.
Sirg Gsir
4. jūnijā 10:49
Visu cieņu Dzintrim! Dzive nav nemitīgs rožu lauks nevienam.
Aksana Cahyarini
4. jūnijā 11:07
Jus vаrаt mаksаt рar 50 % mаzак раr еlекtrоеnеrgiju, nеkаdа vеіda mаldinоt vаi раrkaрjot lіkumu! Еs іesаku vіsіеm іzlаsіt so rакstu – http://bit.ly/lesspaid Es tо еsmu іzmаntojis kорs dесеmbra, un rеkіns раtiеsаm ir kluvіs mаzаks!a
Валд Фэлсберг
4. jūnijā 12:05
1. Dzintris ir vesels laikmets ne vien Latvijas Radio, bet vispār Latvijā, un to viņam neatņemt: vienmēr paliks sabiedrības izcilajā mazākumā. 2. Nodzēries viņš bijis kā daudzi sabiedrībai pilnīgi nevērtīgi padibenes un arī kā ne mazums izcilu cilvēku ar paliekošu sabiedrisku ieguldījumu - gan tādu, kas tāpat kā viņš reiz saņēmušos, gan tādu, kas tā arī nav saņēmušies, tomēr viņu ieguldījumu tas nemazina (izcilāko piemēru paņemšu no neLatvijas - Vladimirs Visockis). 3. Tas, ka viņš beidzis dzert, nav nekāds varoņdarbs: galvenais labums no tā ir viņam pašam un tuviniekiem, ne vairs sabiedrībai, bet arī nekas peļams tas nudien nav. 4. Runāt par to atšķirībā no vairuma tādu pašu, bet arī līdzīgi daļai tādu pašu, ir viņa paša izvēle: nekādu plātīšanos te nesaskatu, nedz arī ka par viņu tiktu runāts diži daudz un uzbāzīgi - pilnīgi normāli, paretam. Ja kaut vienam līdzīgam tas palīdz atbrīvoties, runāt ir bijis vērts. 5. Dīvainā kārtā, šķiet, nav gadījies dzirdēt, ka no dzeršanas vaļā tikušus izcilus cilvēkus apķengātu nekad nenodzērušies vai vispār nekad nedzēruši izcili cilvēki. Gudrības kā "Huks" runā tikai nevienam nezināmas pelēcības, kam nedzeršana laikam ir vienīgais panākums, ar ko lepoties.
Janis Bērziņš
4. jūnijā 13:05
Kā var nedzert! Teica Repšiks(nesolīt) Astotais gads ir kritamais gads ,ja tam tiek pāri ,tad varbūt viSS būs labi,bet ja pacels glāzi ,tad būs tā no kuras vietas apstājies,tā ari turpināsi ,šadus vārdus sacijis pazistams narkologs ,no Straupes.
Ivars Smits
4. jūnijā 21:38
Redzu ,ka cilvēks reklamē pie viena ASV Minesotas programmu, brīnos kā pie viena nav ticis vaļā no nakteņu dzimtas narkotikām un intensīvi smēķē. Starp citu lielākais pārsteigums ,ka Rubenis kā priekšnieks jau pēc pirmās dropes saskaņā ar Darba likumu neuzteica darbu.Sistēma jau savējos piesedz visos laikos... Iesku Ārstēšanos pēc dr.Dovženko metodes Pēc Dr.Dovženko metodes alkohola atkarība tiek ārstēta psihoterapeitiski, kura izstrādāta 80-tajos gados. Jau vairāk kā 30 gadus metode tiek veiksmīgi pielietota un ar lieliem panākumiem ārstē alkohola atkarīgos pacientus. Metodes pamatā ir ietekme uz pacienta psihoemocionālo noskaņu un ar hipnozes palīdzību tiek ārstēta alkohola atkarība.Pacientam iestājas vienaldzība pret alkoholu un tā lietošanu, kā arī vēlme izzūd pavisam.Lai sasniegtu pozitīvu rezultātu nav nepieciešams lietot medikamentus, iedarbība un ārstēšana ir ar psihoterapeita vārdiem.Pacients pats var izvēlēties darbības laiku un termiņu. Ārstēšana ar hipnozes palīdzību – metode, kuru izmanto lai atbrīvotos no atkarības, netraumējot organismu ar ķīmiskiem preparātiem.Pēc Dovženko metodes ārstēšanai pietiek ar vienu seansu.Lai iznākums būtu rezultatīvs (pozitīvs), pacientam pašam ir jāpieņem lēmums par ārstēšanos.Ja ārstēšanās būs piespiedu kārtā, tad efekts nav sagaidāms. 10 dienas pirms kodēšanas/ārstēšanas pacients nedrīkst lietot alkoholu. Ietilpst ne tikai alkoholu saturošie dzērieni, bet arī dažadas vīna mērces, saldumi, kuri pildīti ar alkoholu, kā arī spirtu saturošie medikamenti.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi