Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
UN BEIDZOT ZZS NA VIENOTĪBAS URODI
19. maijā 09:24
beigs izagt veselības sistēmu un graut visas sistēmas kopumā valstī?
vecis
19. maijā 09:49
Pie mums ierēdņu elite ir neaizskaramie ,var sēdēt un dzert kafiju cik grib ilgi.
Juhans
19. maijā 09:52
“Kā juriste ar pieredzi pilnīgi droši varu apgalvot, ka veselības ministres Andas Čakšas darbībās ir saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana un vēl citi pārkāpumi. Viņa izrēķinās ar sev nevēlamiem darbiniekiem,” tā saka nu jau bijusī Veselības inspekcijas (VI) direktore Aija Mežsarga pērnā gada oktobrī.
Juhans
19. maijā 10:11
Dēļ naudas vai dēļ kā cita tāds naids?
Luksis
19. maijā 10:26
Shis ir iedomigs baabietis, kam ar medicinu nav nemazaka sakara. Vinu vajdzeja aizrotet uz probacijas dienestu. Tur tadai istaa vieta
Normunds K.
19. maijā 10:34
Eiropieti! Glāb Eiropu no migrantu ordām, piedalies Eiropas parlamenta vēlēšanās, balso par nacionālistiem. Eiropas parlamentā ir vajadzīgi nacionālisti, kuri apturēs migrācijas sērgu, ģimeņu iznīcināšanu un sabiedrības degradāciju. Sarakstā 2.Latviešu nacionālisti kandidē profesori Rubins un Mencis. No LSDSP kandidē Jānis Dinevičš. No Nacionālās apvienības kandidē īsteni nacionālisti Aleksandrs Kiršteins un Jānis Dombrava. Svītrojam Robertu Zīli, Pūpolu un Šņori, kā nepietiekami nacionālistiskus..
mjā
19. maijā 10:38
Veselības ministrija smird. Kā parasti.
jan
19. maijā 11:28
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – http://bit.ly/electrolv Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
Secinājums
19. maijā 11:56
Ierēdņi ir neaizskaramā kasta- var neko nedarīt, zagt, kā Jermoloviča, un par to nekas nebūs! Ko tik izcilu šī aizrotētā ir savā darbā paveikusi, ja tiesa var nolemt par “atrotēšanu” un vēl kompensāciju no nodokļu maksātāju kabatas?! Dzīt ar koku šādas ierēdnes no valsts maizes peom, lai iemācās vispirms ar savām rokām un savu prātu pelnīt naudu privātā biznesā. Nevienu ierēdni , kurš nav sekmīgi pastrādājis savā biznesā vismaz pāris gadus, nedrīkstētu iecelt vadošos amatos. Ierēdņiem nav jēga kā naudu var nopelnīt, bet izzagt un notriekt, tur mūsu ierēdņi ir naski.Šādas birokrātes arī rada valsts negatīvo tēlu nodokļu maksātāju acīs. Kamēr netiks stingri sodīti ietēdņi par valsts naudas izsaimniekošanu, tikmēr valstī nebūs ne budžeta naudas ne cieņa pret likumiem un valdību.
Varbūt
19. maijā 12:12
Cik tas pie mums vienkārši izdarāms ! Tā jau var arī Prezidentu aizrotēt uz citu amata vietu , pēc tam atvainoties un izmaksāt 1000 Eiro ! Vajadzētu atjaunot amata vietā un izmaksāt kompensāciju vismaz gada atalgojuma apmēros ! Ja pašus lēmējus tā aizrotētu , tad nez vai viņi būtu apmierināti par atvainošanos un 1000 Eiro kompensācijas izmaksu !
Normundam K
19. maijā 12:39
Jānis Dinēvičs-nacionālists?????! Drīzāk jau karjerists!
Par maz
19. maijā 12:44
Ar atvainošanos vien nepietiek! Būtu diezgan,ja tikai nejauši uzgrūstos kādam vai uzmītu uz kājas!
Ha ha
19. maijā 12:46
Ministrija nu gan mīzēji, phe...
80 tie)
19. maijā 20:33
un atkal smukais Barkavas Aijucis...))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi