Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
77 komentāri
Sakārtot:
L39
18. maijā 09:51
nu droshvien gaaji kaa aita kautkur paari celam.
Veiksmi!
18. maijā 09:58
Lain veseļojas un veiksmi visos projektos!
atvainojos
18. maijā 10:06
ja kļūdos. Bet momentā radās jautājums- vai mossadam cirvji beigušies?
Replika
18. maijā 10:07
"nācās uz dažiem mēnešiem visu pārtraukt"? Bet kopš tā negadījuma tikai 1 mēnesis pagājis...
Nu nu
18. maijā 10:10
Viņas vecopi atrada mosads...Te tā nejauši uzbrauca mašīnīte...Ebreji tak pieprasa pārskatīt Cukura lietu....Kā tur bija ? Līdz septītam augumam atbildēs..Bet tā mana versija,manas domas.
ilze
18. maijā 10:10
Tad jau tik ļoti nemaz nespīdēja,ja automašīna nepamanīja
Zēns no poibeņas
18. maijā 10:16
Pohuoj
oma
18. maijā 10:18
Tad iznāk, ka to herberta cukura mazmeitu mosads grib novākt tā pat kā ar āmuru nosita bez kādas tiesas un izmeklēšanas herbertu cukuru un tā pat kā novāca uldi freimani, ja?
>nu nu
18. maijā 10:19
Tiesā tika pierādīts kaut kas no tā, ko viņam pierakstīja? Jā vai nē? Kur un kad bija tiesa? Ak, nebija? Tad jau tā ir slepkavība. Arī Izraēla taču nekādus pierādījumus Latvijai neiesniedza, bija taču izmeklēšana par šo lietu. Tad kāpēc neiesniedza? Acīmredzot, tomēr nav tādu pieradījumu. Tikai prasta krievu propaganda, meli kārtējie. Tos, kuri piedalījās tajās šaušanās, taču tiesāja. Kāpēc tad ne Cukuru? Ja nav tiesā pierādīts, tātad nevainīgs. Kremļafīli, nozombētie kremļa fašisti, to taču vajadzētu zināt.
gf
18. maijā 10:26
Lai jau veseļojas. Bet godīgi sakot, absolūti neinteresē ''kur tu esi palikusi?''...in sto gram atkarīgā :)
Nu nu
18. maijā 10:37
Saproti vēl esot dzīvi liecinieki,kur Cukurs piedalījies, bet radiniece priecīgi dzied un izrādās....Sēdētu klusi aliņā un ārā nelīstu,man būtu bail.
Par kādu tiesu tu runā
18. maijā 10:50
Kas ir tiesa ????!!!! Pie mums visi čekas ziņotāji tagad aiziet uz tiesu un izrādās balti un pūkaini...Kaut ir dzīvi cilvēki kas zina,ka viņi ir mēsli.
Normunds K.
18. maijā 11:05
Veselību Laurai! Eiropieti! Glāb Eiropu no migrantu ordām, piedalies Eiropas parlamenta vēlēšanās, balso par nacionālistiem. Eiropas parlamentā ir vajadzīgi nacionālisti, kuri apturēs migrācijas sērgu, ģimeņu iznīcināšanu un sabiedrības degradāciju. Sarakstā 2.Latviešu nacionālisti kandidē profesori Rubins un Mencis. No LSDSP kandidē Jānis Dinevičš. No Nacionālās apvienības kandidē īsteni nacionālisti Aleksandrs Kiršteins un Jānis Dombrava. Svītrojam Robertu Zīli, Pūpolu un Šņori, kā nepietiekami nacionālistiskus..
Tā ir
18. maijā 11:07
Mums jāatbild par tēvu grēkiem,ja esam piedzimuši viņiem .Pēc karmas bērns izvēlas,kādiem vecākiem piedzimt...Lietuvas Paukauskam tagad visur liek blakus tēva, čekas virsnieka bildi...Izraēlā šo Eirovīzijas spīdekli Rizoteni neielaistu..
go home to Brazil
18. maijā 11:09
Kāda vēl tur Latvijas Eirovīzijas spīdekle??? Neviens par viņu pēc pagājušā gada Eirovīzijas te Latvijā vairs neatcerās. Un viņa par Latviju ne tik.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi