Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
hey!
14. maijā 17:44
bet man bālās nepatīk. vasarā nekas nav skaistāks par labi iedegušu sievieti vasaras kleitā.
jan
14. maijā 17:50
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - http://bit.do/mklat - Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
to hey!
14. maijā 18:15
Nu tad ņem mello no Tuvajiem austrumiem. Nu vai ideālā variantā nēģerieti.
Jupis
14. maijā 18:49
Tā jau sanāk, kad ziemā bez uztura bagātināšanas izvārgušu miesu ar sagrautu imunitāti, izliek cepties aktīvajā pavasara saulē līdz čurkstēšanai. Solārijs 1x mēnesī nevienam nekaitēs, tāpat ziemā D un B12 vitamīni ir dzīvībai akūti svarīgi. Un ne pārnestā nozīmē!
Nelda.
14. maijā 18:58
Cilveki pasi vainigi, ko saulojas? Man pohuj, ka viriesiem patik nosaulotas, lai mekle negerietes, uzvelk vinam vasaras kleitu un lai priecajas.
Dusmojos
14. maijā 19:07
Varbūt būsim godīgi? Kāpēc biedēt cilvēkus? Kāpēc ar šāda virsraksta palīdzību aicināt uz bezmaksas lekciju. Riebīgi!
Filips
14. maijā 19:14
Es nesaulojos izvairos no tiesiem saules stariem pietika reizi dzive dabut pamatigu saules durienu 3 dienas vemu ka cuka un galva bij ka spainis
Janis
14. maijā 19:16
Jo balaka sieviete jo skaistaka vismaz viduslaikos ta bij un ari sobrid afrika aizlido nosaulojusas mjaukas un brinas kapec nav klientu
Vecs vīrs
14. maijā 19:19
Nu nezinu vai tas tikai no saules. Vasarnīcā, Baltezerā, 60 to gadu sākumā, kaimiņos dzīvoja skolotāja Laima, viņas hobijs bija sauļošanās. Gadu no gada sauļoties viņa sāka jau aprīlī, jūlija mēnesī viņa bija tumši brūna, var teikt šokolādes brūna un nekādas melanomas, nodzīvoja ilgu mūžu. Pie tam viņa cepinājās priežu jaunaudzē, ellīgā karstumā un ķēra visstiprāko saules ultravioleto starojumu no pl. 10 līdz 15.
to Vecs vīrs
14. maijā 19:34
Man aizdomas, ka tik tas nav no sauļošanās krēmiem. Kādreiz tādas kosmētikas nebija - kad apdega, tad arī nosmērējās ar krējumu vai pantenolu.
Ome
14. maijā 19:52
Nedomāju, ka saule vainīga, jo pazīstu daudz ļoti vecu cilvēku kuri sauļojās no agra pavasara visu savu mūžu , visiem āda vesela un glīta. Drīzāk tur kosmētiskie krēmi un kāda pārtika vainīgi. Bet to mums neteiks, reklamēs tos sauļošanās kremus . Es jau sen tos pretapdeguma kremus nelietoju, jo sapratu, ka kaut kas nav labi, roku locītavas satūka pēc to uzklāšanas, tagad uzlieku mandeļeļļu un āda ir pateicīga.
Manuprāt
14. maijā 20:02
Viss šitais aicinājums apmeklēt klīnikas dzimumzimju izmeklēšanai ir kārtējais triks cilvēku iebiedēšanai un naudas izsuksanai.Kamēr dakteri savas rokeles ar kimijterapijam nav pielikuši,cilvēki mierīgi dzīvo.Tiklīdz sāk katru karpinu un dzimumzimi bakstit,sākās problēmas.
jan
14. maijā 20:42
Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - cuu.su/latmk/ - Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!s
semo
14. maijā 21:10
Visa vaina tajos krēmos.
Betika
14. maijā 23:23
Diezgan neslēpts reklāmas raksts Karla klīnikai;)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi