Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
LABS RAKSTS
15. maijā 06:45
taisnība aknas ir jāpārbauda, tas ir viens no svarīgākajiem orgāniem.
AaaA
15. maijā 07:16
Kas te ir,neviens vairs neiet pie ārstiem,ka šādi raksti parādās?Baida te tik cilvēkus lieki.Laikam naudu vajag vairāk.
ha ha ha
15. maijā 07:20
Nevis futbolbumbas, bet futbola bumbas! Beidziet ražot salikteņus, nejēgas!
Ha ha
15. maijā 07:27
Viens- ja vēl tās analīzes te būtu precīzas. Otrs- kad cilvēks grib pārbaudīt ko citu, kas viņam akūts, tad mēnešiem jāgaida.. Līdz tam mocies kā gribi un slimība progresē.
zzs na vīnotības dēles
15. maijā 07:34
nobendējuši un izfenderējuši visas medicīnas sistēmu, tāpat kā visas sistēmas valstī
zzs sc grk pctvl dēles
15. maijā 07:44
nobendējuši un izfenderējuši visas medicīnas sistēmu, tāpat kā visas sistēmas valstī
Suzanna.
15. maijā 08:29
Es pazistu cilvekus, kuri visu dzivi dzer, pipe, ed kas pagadas, nevingro, bet veseli ka rutki. Un ir cilveki, kuri dzivo pareizo dzivi un mirst jauni.Kurs un ka to var izskaidrot?
RiebeklīC
15. maijā 08:46
Atvainojiet bet raksta autors ir idiots ukrš neko nesajēdz no medicīnas! Ja aknas būtu futbola bumbas lielumā, tad no malas izskatītos ka simtprocentīgi visi cilvēki ir stāvoklī !!!!!
n
15. maijā 08:58
nu aiziešu , pārbaudīšu , atklāšu ka gepatīts ...nu i tālāk kas ? Man kā vienkāršam reņģēdājam tālāk nekas . Stājies pazemojošās rindās gadu garumā lai tiktu pie receptes un tad baro farmācijas bandu pērkot neadekvāti dārgas zāles. Esmu pedējā laika vairākas reizes saskāries ar latvānijas medicīnu un 99% gadījumu pēc saskarsmes gribas par brīnumzemes medicīnu izteikties kā tie jaunieši lidostā pirms kāda laika. Vienīgais ko latvānijā parastais pingvīns var darīt - ja sāc justies slikti mēģini sākt ļoti pareizi dzīvot - sporto, pareizi ēd, normāli guli utt. Ja tas nepalīdz, tad gatavojies uz kukaiņciemu, jo lai nu kas bet latvānijas medicīna te palīdzēs vismazāk. Nu ja tu piederi pie sļifkajnajiem , tad zvani draugam , kādas stradiņu nodaļas vadītajam ,tad jā, medicīna var daudz palīdzēt ja tā ir pieejama
Ga
15. maijā 09:16
Reklamraksts dargajiem aknu vitaminiem. Pie tam galigas pretrunas raksta par ieteicajiem produktiem. Svaigi spiestas sulas tapat satur daudz cukuru un ir tikai nedaudz labakas par kolu no veikala...
Uha
15. maijā 09:23
Pilnīgi piekrītu n ,ja tu Latvijā saslimsti tev neviens nepalīdzes. Pazīstu 2 cilvēkus kuriem ir C hepatīts it kā pieņēma lēmumu ka valsts apmaksā ārstēšanu ,kā visā ES ,bet patiesība ir tāda ka ārstē tikai ,ja ir jau pēdējā stadija . Latvijā tev ir pienākums tikai maksāt nodokļus,bet pašam jārēķina nodokļi,jāzin likumi ,jābūt ārstam (pamēğini tik izsaukt ātros pirs tev nav vajadzīga atdzīvināšana) utt.
> uha
15. maijā 09:52
jā, jā viss briesmīgi! Vot Pitalovā gan biju, uzreiz ielika vieninieka palātā, medicīna ideāla.. Nav ko te aizkavēties tai trūdošajā ES - tikai Pitalova, tikai uz mājām !
Ezis
15. maijā 10:16
Es nešaubos, ka daktere perfekti zina, cik lielas ir aknas, bet par futbola bumbas izmēru viņai ir mīklains priekšstats.
Jomajo
15. maijā 11:34
Nerunājat muļķības. Tagad valsts apmaksāta ārstēšana hepatītam tiek visiem, kam vajadzīgs un nekāda beigu stadija nav jāgaida.
Sonatochka
15. maijā 14:19
Iepazistet sevi un nevajadzes lasit sitas mulkibas. Visu jut ja kas nav kartiba. Zales sarazotas un jaatrod duraki, kas tas ris.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi